"Trafiłam zupełnie przez przypdek.Poprosilam o sprawdzenie ogolne okazalo sie ze sforznie i wachacze do wymiany.Zrobili od reki na miejscu.Pani z biura pojechala po czesci ktore kosztwaly normalna cene.Podczas robienia ja siedzialam z pania w biurze, piłam kawke i rozmawialam.Polecam tu trafic :)",
Pati, opel vectra
W naszej pracy kładziemy duży nacisk na fachowość i rzetelność. Nie tylko naprawiamy i serwisujemy samochody, ale także doradzamy w wyborze odpowiedniej usługi serwisowej i stosownych części zamiennych. Inwestujemy zarówno w najnowszy...
"Wymiana skrzyni biegów, szybko sprawnie i tanio, polecam !",
Rafal, Opel Astra G 2.0
. Nowo otwarty warsztat. Specjalizujemy się w naprawach bieżących , wymianach rozrządu SWAP-M , wymiana serwis oraz sprzedaż opon . Konkurencyjne ceny oraz szybka i fachowa obsługa . Znajdziecie nas na starej bazie autobusowej Zabrzańska 112 .
"Super warsztat, świetnie wyposażony, mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.",
Marcin, Opel Astra II
"Wymiana opon przebiegła bardzo sprawnie, miła obsługa, cena atrakcyjna. Polecam",
Dawid, Opel Astra
"Opel Meriva 1.6. Wymiana kompletnego układu wydechowego, paska akcesoriów oraz filtra paliwa. Szybko, fachowo i bez problemów. Bardzo miła i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm.",
Heniek, Opel Meriva
Specjalizacja w naprawach bezgotówkowych dla ubezpieczalni. Naprawa samochodów po wypadku i drobnych stłuczkach parkingowych z OC i AC Samochody zastępcze na czas naprawy. Otwarto 1989
Auto Szyby: naprawa, wymiana, hydrofobizacja, wymiana wycieraczek. Najszersza oferta szyb na rynku i super ceny. Jedyna, ogólnopolska sieć naprawy i wymiany szyb samochodowych. Bezterminowa gwarancja na świadczone usługi. Czynne: PN-PT 8-16, SOB...
"Super gościu. Szybka diagnoza, szybka naprawa za przystępna cenę. Gorąco polecam ten warsztat w razie jakiejkolwiek awarii na pewno wrócę.",
Stały klient, Opel Zafira
SZANOWNI PAŃSTWO Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w sprawie oferowanych przez nas usług : od 8.00 do 16.00
"Standardowa wymiana olejów i filtrów.",
Gringo, opel corsa c
"Z usług warsztatu, które są wykonywane bardzo fachowo, rzetelnie i
krótkoterminowo korzystam już od miesiąca marca 2012 roku. Nadmieniam, że bardzo wysoka fachowość właściciela warsztatu Pana Dariusza Śliwki kilkakrotnie pomogła doprowadzić mój kilkunastoletni samochód do prawidłowego stanu technicznego...",
Gryc, OPEL "ASTRA" II - G-CC-Hatchbach
" POLECAM. Dobry i uczciwy mechanik. Doskonały kontakt. Bardzo krótki czas oczekiwania na termin a wykonana praca solidna i w terminie. Wielu mogłoby się od niego uczyć rzetelności a nie tylko patrzeć jak kasować klienta. Jeśli zajdzie potrzeba na pewno znów zgłoszę się do niego. POLECAM ",
Robert, Opel Astra
"Szybko i profesjonalne. Wymiena kłódki hamólcowych. ",
Vadimius., Opel Astra j
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
ZAPRAZSAMY DO NAS OD 8.00 DO 16.00
"Usługa związana z naprawą pompy paliwa wykonana szybko, rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Ponadto plusem mechaników i serwisu jest ucziwość! Jest to mój sprawdzony i bardzo dobry serwis w którym na pewno wykonam następną naprawę.
Polecam!",
Piotr z BB, Opel Astra G 1,6 8V 62KW
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dobry dzień. biały dym wydobywa się z samochodu i sam przyspiesza. Proszę mi powiedzieć, co to może być?
Witam mam bardzo duże ciśnienie w układzie chłodzenia po dłuższej tasiei wyłonczeniu silnika słychać jak by coś się rozprężało głuche stuki...dodam że wymieniona uszczelka pod głowicą pompa wody ...
Na zimnym silniku czyli z rana ciężko odpala odpali za pierwszym razem ale po dłuższym czasie gdy odpali z rury wydobywa się biały/szary dym ciężko sprecyzować po zgaszeniu i odpaleniu odpala od strzała bez dymka akcje takie są niezależnie od temperatury z tym że w zimę trochę gorzej teraz lato...
Witam mam Opla Astrę podczas jazdy na wprost huczą mi opony jak skręce lekko w lewo przestaję huczeć czy to jest wina zbieżność czy opon . wymieniałem już całą piastę z przodu łożyska.