"Moja usterka była związana z komputerem pokładowym samochodu marki suzuki,została szybko zdiagnozowana i kompetentnie usunięta .Mechanika mogę bardzo polecić za sumienność i znajomość wiedzy .",
Edyta R., Suzuki
"Jak zawsze profesjonalnie i szybko szybką diagnoza i naprawa po 3 h samochód do odbioru polecam",
Adam, PEUGEOT 307 2.0 16v benzyna 2002 r
"Awaria samochodu 150 km od domu.
Jeden telefon do Pana Mariusza i laweta zabrala samochod na serwis.
Bardzo sprawny kontakt z Panem Adrianem, szczegółowa wycena kosztow naprawy ktora pokryla sie z rachunkiem.
Auto wrocilo do życia po 3 dniach od awarii
",
Jacek SUPERB , Skoda Superb
"Porządny warsztat, rzetelnie wykonujący swoje usługi i nie próbujący naciągać na dodatkowe koszty.",
Bartek
"Pełen profesjonalizm, usluga wykonana na czas
Cena adekaatna do wykonanej pracy oby więcej takich warsztatów
Pozdrawiam cały zespó. obym szybko nie musial przy przyjeżdżać :D",
Daniel, Volkswagen golf 4 1.9 tdi
"Szybko, solidnie, rzetelnie. Sympatyczna i profesjonalna obsługa oraz szybka diagnoza usterki.
Polecam ten warsztat.
",
Kuba, Ford FIesta
"Dla mnie najbardziej profesjonalny serwis w rejonie Bytomia i miast ościennych.",
MartaC, Clio IV
PBC Mercedes-Benz Truck & Trailer Service w Bytomiu to specjalistyczny serwis, który oferuje kompleksową obsługę i naprawy samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Nasz zespół doświadczonych mechaników i najnowocześniejsze zaplecze...
"Super warsztat, świetnie wyposażony, mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.",
Marcin, Opel Astra II
"Uczciwe i przyjazne podejście do klienta. Dostałem dokładne informacje co zostanie zrobione i jeszcze przed naprawą otrzymałem informację ile mnie to będzie kosztować. Naprawa wykonana w ustalonym terminie szybko i profesjonalnie.",
Łukasz, Ford Focus
"Podstawiłam samochód na wycieki oleju. Panowie stwierdzili że do wymiany uszczelka pod klawiaturą czy jakoś tak. Tego samego dnia odebrałam samochód. Szybka diagnoza o której zostałam poinformowana telefonicznie, zostały przedstawione koszty części oraz robocizny do akceptacji. Jestem zadowolona i na pewno wrócę.",
Grażyna , VW PASSAT B5
"Umówiłam się do warsztatu na serwis olejowy, usługa została wykonana szybko i w milej atmosferze. Polecam.",
Urszula, Mercedes-Benz W 164
"Rzetelna oraz kompetentna obsługa. Do tego serwisu samochodowego trafiłam po raz trzeci i po raz kolejny jestem zadowolonym klientem.
Miła obsługa w biurze przede wszystkim. Polecam niezdecydowanym skorzystać z usług ludzi dbających o jakość i zadowolenia klientów",
Hell, Corsa
"Przyjechałem tutaj skuszony dobrymi opiniami,oraz tym,że mój dotychczasowy mechanik nie potrafił zdiagnozować problemu.W moim niedawno kupionym Polo zaczęły wariować światła oraz podświetlenie radia.Podłączenie pod komputer diagnostyczny nie wykazało żadnych błędów,więc następnie elektryk dokładnie sprawdził przebieg wiązki elektrycznej.Okazało...",
Adrian, Polo 2006
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
"Wszystko super. Ceny czas i komunikacja z warsztatem",
Michael, Seat ibiza
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy mogę w oplu astrze G 2.0 di przy wymianie alternatora odkręcić górna poduszkę silnika ?
Witam. Auto Renault Laguna2 ph2 2006r 2.0benzyna gaz Występują drgania w kabinie i nadwoziu na obrotach biegu jałowego, po dodaniu gazu znikają, wymienione swiece cewki olej Rozrząd Poduszki silnika Czy drgania mogą wynikać ze zużycia koła pasowego wału korbowego? Koło nie było wymieniane....
Peugeot 407 2.0 16V 2007 Dzień dobry. Mam problem z drganiem silnika nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Obroty nie spadają, wskazówka obrotomierza stoi w miejscu
Witam, BMW F11 525D 218KM (N47) 2012r. Na zimnym silniku strasznie rzuca silnikiem i drgania te są wyczuwalne na karoserii (siedzeniu). Jak na postoju dodaje się gazu to czuć bujanie nadwoziem. Jak silnik się nagrzeje objaw maleje ale nie znika w pełni. Proszę o sugestie (poduszki?)...