"Bardzo dobry mechanik, znający się na rzeczy. Wykonał wszystkie zlecone prace w terminie i rzetelnie. Polecam",
Tomek, Punto Evo 2011
"Witam.bylem ostatnio w tym serwisie ze swoim samochodem. Jestem bardzo zadowolony z uslugi. Ceny srednie. Przyjecie samochodu na wysokim poziomie.zlecenie naprawy l.ogledziny samochodu. Itp. Polecam mechanika P.Adriana. mega ogarniety chlopaczyna po rozmowie z nim. Pozdrawiam. Na pewno bede was odwiedzac",
Elolo, Skoda
"Porządny warsztat, rzetelnie wykonujący swoje usługi i nie próbujący naciągać na dodatkowe koszty.",
Bartek
"Pełen profesjonalizm, usluga wykonana na czas
Cena adekaatna do wykonanej pracy oby więcej takich warsztatów
Pozdrawiam cały zespó. obym szybko nie musial przy przyjeżdżać :D",
Daniel, Volkswagen golf 4 1.9 tdi
"Szybko, solidnie, rzetelnie. Sympatyczna i profesjonalna obsługa oraz szybka diagnoza usterki.
Polecam ten warsztat.
",
Kuba, Ford FIesta
"Dla mnie najbardziej profesjonalny serwis w rejonie Bytomia i miast ościennych.",
MartaC, Clio IV
"Panowie mili, pomocni i profesjonalni, jestem bardzo zadowolony . POLECAM",
darek, suzuki
"Z usług warsztatu jestem w pełni zadowolona. Naprawiam swój samochód od początku istnienia warsztatu. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Naprawy czy tez serwis zawsze był wykonywany poprawnie oraz w terminie. Gdy wymieniano mi jakiś element zawsze ten stary był do wyglądu co świadczy o uczciwości względem klienta. Gorąco polecam!!!",
Agnieszka, Renault Tahlia
"OD POL ROKU MIAŁAM PROBLEM Z ABS.. ZWIEDZIŁAM CHYBA WSZYSTKICH MECHANIKÓW W MIEŚCIE.. PRZYPADKIEM TRAFIŁAM DO TST.. 1,5 GODZ I AUTO NAPRAWIONE.. WYNIK Z TEGO TAKI ŻE WARSZTATÓW W BYTOMIU JEST DUŻO TYLKO MECHANIKÓW MAŁO...POLECAM SERDECZNIE ASIA ",
huliganka
"Byłem w tym warsztacie z samochodem już kilka razy - nigdy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Wszystko robione w terminie, porządnie i uczciwie. Zwróciłem też uwagę na dobry kontakt z właścicielem co niestety dzisiaj jest raczej rzadkością w serwisach samochodowych. Będę polecać ten warsztat każdemu!",
duszek480, Fiat Seicento
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
CLARTEC to profesjonalny serwis samochodowy w Bytomiu powstały na bazie 20 letniego doświadczenia. Nasi mechanicy samochodowi wykonują szeroki zakres usług zarówno związany z mechaniką, elektroniką oraz kosmetyką samochodową. Ponadto...
ZAPRAZSAMY DO NAS OD 8.00 DO 16.00
"Świeciły się kontrolki ABS i ESP. Mechanicy szybko zdiagnozowali i wymienili czujnik ABS w kole. Wszystko bardzo sprawnie i w dobrych kosztach. ",
Gość, Volkswagen Golf
"Szybkie terminy, bardzo mili panowie, sprawnie wykonali usługę:)",
Jasko, Toyota Yaris
"Po kilku wizytach w warsztacie Clifm Service nie mogę nie podzielić się moją absolutnie pozytywną opinią. Długo szukałam mechanika, który z chęcią i cierpliwością odpowie na każde moje pytanie i nie uzna od razu, że jestem tylko głupią babką za kółkiem, która wielu rzeczy wiedzieć nie musi. ;)
Wielki plus za timing - mimo dużego obłożenia...",
Agata, Opel Corsa C
"Wszystko działa bez zarzutu autko znowu znowu jezdzi , a było już w kilku warsztatach gdzie sobie nie poradzili. Polecam !!!!!!!",
renia, Renault Megane
"Warsztat godny polecenia! Cena konkurencyjna, czas wykonania zlecenia ekspresowy.",
Rafał, Seat
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, ma problem, Pali mi się kontrolka abs i esp. Błąd po stronie lewej koło przednie. Wymieniony czujnik razem z korona na przegubie. Raz świeci od razu a niekiedy po kilku kilometrach. Co może być przyczyną?
Witam. Mam problem, mianowicie po zakupie przejechałem autem do domu 250 km bez żadnego problemu, do wymiany podobno była pompa ABS (pod nadkolem przy zderzaku przednim) auto oddałem do znajomego który miał go bez problemu ogarnąć, z tego co powiedział była tam już wymieniana wtyczka,...
Witam mam problem z palącą się lampką abs,"Ford Fusion" w zeszłym roku skutkowało to wymianą akumulatora oraz alternatora problem zniknął ale w tym roku jak samochód nie jeździł kilka tygodni problem powrócił. Ciekawostką jest dziwny szum po którym lampka w zeszłym roku gasła w tym roku już nic...
Skoda Fabia 1.2 rok 2007 Pali się kontrolka ABS i czasem zapala od ręcznego do tego auta buczy tak jak przy większej prędkości
Świecąca kontrolka ABS oznacza, że kontrola nad blokowaniem kół podczas hamowania jest nieaktywna. Kontrolka ABS może być wywołana przez awarię czujnika prędkości obrotowej kół, niesprawną pompę...
Współczesne auta są wspomagane przez wiele systemów, mających swoje specyficzne oznaczenia. Wiele z nich, mimo że wiele razy słyszanych, tak naprawdę niewiele nam mówi. Tymczasem znajomość skrótów...