"Szybko sprawnie bezproblemowo. Pełny rachunek napraw i kosztów. Nawet zapach otrzymałem ............................",
Jack, Opel Astra H
"wszystko ok poza kosztami , jak na warsztat na obrzezach miasta koszty podobne jak w centrum.",
Adi, opel
"Awaria samochodu 150 km od domu.
Jeden telefon do Pana Mariusza i laweta zabrala samochod na serwis.
Bardzo sprawny kontakt z Panem Adrianem, szczegółowa wycena kosztow naprawy ktora pokryla sie z rachunkiem.
Auto wrocilo do życia po 3 dniach od awarii
",
Jacek SUPERB , Skoda Superb
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
"Znam i szczerze polecam wszystkim, którzy poszukują warsztatu samochodowego na poziomie.
Tutaj można załatwić wszystko praktycznie od ręki i to w dobrej cenie.
Kompleksowo!",
Janek, audi 4
"Warsztat i jego załoga godni polecenia za jakość usług, szybkość, profesjonalizm oraz pełne i rzetelne doradztwo. Właściciel zawsze wybiera najlepszą opcję i raz naprawionej usterki nie trzeba poprawiać. Tu klient nie czuje się skrępowany, gdy ma problem, a sam niewiele się zna. Korzystam z pomocy często, jak tylko zachodzi taka potrzeba i to...",
Seacik
CLARTEC to profesjonalny serwis samochodowy w Bytomiu powstały na bazie 20 letniego doświadczenia. Nasi mechanicy samochodowi wykonują szeroki zakres usług zarówno związany z mechaniką, elektroniką oraz kosmetyką samochodową. Ponadto...
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"Godny polecenia warsztat , miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta.",
Bożena , [email protected]
"Umówiłam się do warsztatu na serwis olejowy, usługa została wykonana szybko i w milej atmosferze. Polecam.",
Urszula, Mercedes-Benz W 164
"Podstawiłam samochód na wycieki oleju. Panowie stwierdzili że do wymiany uszczelka pod klawiaturą czy jakoś tak. Tego samego dnia odebrałam samochód. Szybka diagnoza o której zostałam poinformowana telefonicznie, zostały przedstawione koszty części oraz robocizny do akceptacji. Jestem zadowolona i na pewno wrócę.",
Grażyna , VW PASSAT B5
"Jestem bardzo zadowolona . Ponieważ nie mieszkam już w Bytomiu ale często tu bywam i korzystam z usług serwisu . Jestem szybko załatwiona , jakość usług dobry. Miła obsługa. Polecam. G.B. Poznań",
Grażyna Banaś, Honda
"Zawsze sumiennie,rzetelnie i na czas.Polecam wszystkim.",
Kami, Seat Toledo
"Fachowa obsluga profesjonalne podejście do klienta, korzystam z tego serwisu, jestem zadowolony polecam",
Stanislaw R, Opel Astra h
"Wszystko super. Ceny czas i komunikacja z warsztatem",
Michael, Seat ibiza
"witam , naprawiałem swój samochód w warsztacie auto-geo-test knapik bytom i poraz pierwszy doświadczyłem zaskoczenia zarówno obsługa jak i zainteresowaniem moim samochodem oraz problemem . auto mialo nietypowa usterke wszedzie odsyłano mnie do serwisu a oni rzetelnie zajeli się moim samochodem. Cena byla do wytrzymania ale wiadomo że tak...",
darek, mondeo
"Pełen profesjonalizm, usluga wykonana na czas
Cena adekaatna do wykonanej pracy oby więcej takich warsztatów
Pozdrawiam cały zespó. obym szybko nie musial przy przyjeżdżać :D",
Daniel, Volkswagen golf 4 1.9 tdi
"Wszystko ok. Tani i skuteczny mechanik. Z czystym sumieniem polecam każdemu.",
Sylwia, Kia Cee'd
PBC Mercedes-Benz Truck & Trailer Service w Bytomiu to specjalistyczny serwis, który oferuje kompleksową obsługę i naprawy samochodów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Nasz zespół doświadczonych mechaników i najnowocześniejsze zaplecze...
"Doskonały fachowiec - zdiagnozuje, rozsądnie doradzi co zrobić, w
jakiej kolejności, jestem bardzo zadowolony polecam !!!!!!",
marek, renault laguna
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę