"Super mechanik,od razu wiedzial co i jak.czas naprawy bardzo szybko.jesteśmy bardzo zadowoleni.Polecam",
kathy, Audi A6
"Szybko naprawiony samochód. Miła obsługa. Możliwość auta zastępczego na czas naprawy super opcja. Polecam",
Marcin , Skoda Octavia III
"Pełen profesjonalizm, usluga wykonana na czas
Cena adekaatna do wykonanej pracy oby więcej takich warsztatów
Pozdrawiam cały zespó. obym szybko nie musial przy przyjeżdżać :D",
Daniel, Volkswagen golf 4 1.9 tdi
"Polecam warsztat Tes-car ze względu na wysoką jakość i profesjonalizm. Naprawy i przeglądy są wykonywane bardzo sprawnie i szybko. ",
XXX, Ford Focus mk2
"Mój dotychczasowy mechanik nie potrafił zdiagnozować usterki-samochód nie odpalał.
Szukając w Bytomiu elektromechanika trafiłam do tego warsztatu i był to strzał w 10.
P.Damian fachowo postawił trafną diagnozę i szybko wykonał naprawę(za 5 godz.wyjechałam już sprawnym samochodem).Koszta również adekwatne do usterki.
Warsztat godny...",
Danuśka, FORD FOCUS C-MAX
"Szybkie terminy, bardzo mili panowie, sprawnie wykonali usługę:)",
Jasko, Toyota Yaris
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"Jedyny warsztat ,który zabrał się za robotę bez durnych pytań o markę , model ,rocznik,VIN
i innych podobnych bzdur.
Po prostu zrobił i to dobrze.",
Krystian, Jaguar E type
"Szybko i profesjonalne. Wymiena kłódki hamólcowych. ",
Vadimius., Opel Astra j
"Opel Meriva 1.6. Wymiana kompletnego układu wydechowego, paska akcesoriów oraz filtra paliwa. Szybko, fachowo i bez problemów. Bardzo miła i fachowa obsługa. Pełen profesjonalizm.",
Heniek, Opel Meriva
"Znam i szczerze polecam wszystkim, którzy poszukują warsztatu samochodowego na poziomie.
Tutaj można załatwić wszystko praktycznie od ręki i to w dobrej cenie.
Kompleksowo!",
Janek, audi 4
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co