"Już kilkakrotnie korzystałem z tego warsztatu.Szybko sprawnie bez naciągania na koszty. Uczciwe podejście.Tak trzymać.",
Mirek, Vw passat
"Tanio i szybko polecam poraz kolejny bez zarzutu. ",
Daniel, Renault Laguna III 2008
"Witam.bylem ostatnio w tym serwisie ze swoim samochodem. Jestem bardzo zadowolony z uslugi. Ceny srednie. Przyjecie samochodu na wysokim poziomie.zlecenie naprawy l.ogledziny samochodu. Itp. Polecam mechanika P.Adriana. mega ogarniety chlopaczyna po rozmowie z nim. Pozdrawiam. Na pewno bede was odwiedzac",
Elolo, Skoda
"witam , naprawiałem swój samochód w warsztacie auto-geo-test knapik bytom i poraz pierwszy doświadczyłem zaskoczenia zarówno obsługa jak i zainteresowaniem moim samochodem oraz problemem . auto mialo nietypowa usterke wszedzie odsyłano mnie do serwisu a oni rzetelnie zajeli się moim samochodem. Cena byla do wytrzymania ale wiadomo że tak...",
darek, mondeo
"Pełen profesjonalizm, usluga wykonana na czas
Cena adekaatna do wykonanej pracy oby więcej takich warsztatów
Pozdrawiam cały zespó. obym szybko nie musial przy przyjeżdżać :D",
Daniel, Volkswagen golf 4 1.9 tdi
"Dla mnie najbardziej profesjonalny serwis w rejonie Bytomia i miast ościennych.",
MartaC, Clio IV
"Super warsztat, świetnie wyposażony, mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.",
Marcin, Opel Astra II
Serwis wielomarkowy- specjalizacja Ford.. Naprawy biężące-pełny zakres usług. tel.32/282 90 51
"Moim zdaniem to dobry warsztat. Robiłem tam jedną drobną naprawę i jedną poważniejszą. Wszystko zrobione szybko, auto śmiga bez zarzutu, a pracownicy byli po prostu w porządku.",
Tzt
"Bardzo szybka i skuteczna naprawa, super obsługa, niskie koszty naprawy. Od lat naprawiam tam mój już stary samochód.",
Mirka, Fiat Seicento
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"chłopaki wiedzą co i jak. szybko i o dziwo tanio! polecam :)",
marko, fiat bravo
"W Auto Crew serwuję kilka samochodów, przeniosłam się z innego ZAUFANEGO warsztatu, ponieważ szukałam czegoś bliżej i nie żałuje. Miła obsługa, fachowość i rzetelność oraz krótki czas naprawy i to wszystko za przystępną cenę. Szczerze polecam ",
Daria69, Toyota, Opel, WV, Audi
"Całą flotę pojazdów serwisujemy w tym warsztacie. Koszt usługi w porównaniu do jakości wykonania usług rewelacyjna. Naprawa od przyjazdu do wydania pojazdu w dziesieciostopniowej skali oceniam na mocne 14. Żałuje jedynie że serwisujemy pojazdy dopiero od 2017r.",
Woolcan S.C.
"Godny polecenia warsztat , miła obsługa, profesjonalne podejście do klienta.",
Bożena , [email protected]
"Bardzo dobry i uczciwy mechanik, szybka naprawa, tanio! Polecam każdemu!",
Ryba
"Wszystko działa bez zarzutu autko znowu znowu jezdzi , a było już w kilku warsztatach gdzie sobie nie poradzili. Polecam !!!!!!!",
renia, Renault Megane
"Bardzo dobry warsztat z bardzo dobrymi fachowcami. Polecam :)",
Piotr, BMW
Koszt wykonania usługi odgrzybianie klimatyzacji (metoda chemiczna) w Bytomiu: od 106,00 PLN do 112,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Posiadam Skodę Octavię II z 2009 i poważny problem z smrodem z kanałów wentylacyjnych po wyłączeniu klimatyzacji Przy aucie były robione takie rzeczy jak: - wstawienie w aucie tzw. bombki do oczyszczenia klimatyzacji - 3 krotna wizyta w firmie co zajmuje się klimatyzacjami (wymiana...
Mimo kilkukrotnego odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji nadal czuć nieprzyjemny zapach. Co należy zrobić aby sie go pozbyć?
Śmierdzi z wywietrznikow, klima napelniona i dwa razy odgrzybiona, filtr nowy. Co jeszcze można zrobić?
Z dnia na dzień, po włączeniu klimatyzacji zaczęło śmierdzieć stęchlizną, dziwne jest to że najpierw śmierdzi, później na chwile przestaje i później znowu śmierdzi. Nie ma tak żeby śmierdziało cały czas. Jakieś 2 miesiące temu był wymieniany skraplacz. Czy możliwe że mam grzyba i bakterie w...
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...