SPECJALISTYCZNY SERWIS SAMOCHODOWY

Bernardyńska 1, Centrum, 41-902 Bytom

****** 4.2 (37 opinii)

SPECJALISTYCZNY SERWIS SAMOCHODOWY

O warsztacie

Bernardyńska 1, Centrum, 41-902, Bytom

Poniedziałek od 08:00 do 17:00
Wtorek od 08:00 do 17:00
Środa od 08:00 do 17:00
Czwartek od 08:00 do 17:00
Piątek od 08:00 do 17:00
Sobota od 10:00 do 14:00

Gotówka

* dzwoniąc pod wskazany numer warsztatu, Twój numer telefonu automatycznie zapisuje się w bazie danych portalu DobryMechanik.pl. Szczegółowe zasady przetwarzania Twojego numeru telefonu opisaliśmy w Polityce prywatności.

Oferujemy usługi z zakresu naprawy:

- układów hamulcowych z diagnostyką ABS, ESP, ASR

- geometrii i naprawy zawieszenia

- kompleksowej obsługi klimatyzacji

- mechaniki i elektroniki samochodowej

- diagnostyki komputerowej

Obsługujemy wszystkie samochody osobowe i dostawcze do 3,5t.

Serwis znajduje się na ul. Bernardyńskiej 1 w Bytomiu (nedaleko urzędu pracy)

Więcej

Opinie (37)

Dodaj opinię
4.2 ******
Ocena wystawiona na podstawie 37 opinii.

Ogólne

******

Czas naprawy

******

Ceny usług

******

Jakość usług

******
 • m
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie polecam tego warsztatu ponieważ dwa tygodnie wcześniej byłem umówiony na sobotę do montażu haka i instalacji w mercedesie.Po przyjeżdzie w piątek po południu oznajmiono mi że nie są wstanie zamontować tego haka w związku z czym zostałem dwa tygodnie do tyłu.Przez ten czas mogłem znależć inny warsztat.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Z przykrością czytamy takie komentarze, ale niestety sytuacja taka miała miejsce. Przeprosiliśmy Klienta za taką sytuację niezależną od nas, ale i tak Klient postanowił pożalić się na stronie.
  Jeszcze raz bardzo przepraszamy.
  Dla pełnego obrazu informujemy, że powodem prośby o inny termin przyjazdu była absencja chorobowa dwóch pracowników, ale również we wcześniejszych ustaleniach prosiliśmy Klienta o jak najwcześniejsze oddanie samochodu w piątek, niestety tak się nie stało, godzina przyjazdu po godzinie 16. Liczyliśmy na zrozumienie jednak tak się nie stało, nad czym bardzo mocno ubolewamy.

  mercedes B180

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jest to warsztat gdzie zapłaci się może trochę więcej niż u konkurencji. Jednak można być przy tym pewnym, że drugi raz tej samej usterki nie będzie. Niezwykle miła obsługa. Bardzo dobry kontakt z serwisem. Po umówieniu się na termin wizyty naprawa przebiega bardzo szybko i sprawnie.

  Nasza rodzina serwisuje tutaj 5 samochodów. Od małego Peugeota 206 przez Forda Focusa, Toyotę Yaris, Jeepa oraz samochód dostawczy. Nigdy nie usłyszeliśmy, że serwis czegoś nie robi lub się czegoś nie podejmie.

  Jest to pierwszy serwis gdzie bez zawahania można oddać samochód mówiąc, że "coś" stuka i na ten sam dzień będzie zrobione. Nie trzeba się bać, że coś będzie przy okazji zepsute lub zrobione byle jako.

  Odbierając samochód, można się spodziewać czystego samochodu. Nie jest to wymagane, ale miło jest odjechać samochodem bez śladów smaru na kierownicy i fotelach co nie raz się zdarza u konkurencji.


  Ford Focus

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Dzień dobry. a ja też naprawiałem układ klimatyzacji w tym serwisie i i wszystko działa. W aso powiedzieli mi zawrotną kwotę za naprawę i zdecydowałem się dać auto gdzie innej. Cena o połowę mniejsza. Polecam. Bez żadnych udziwnień - wycenę naprawy dostałem telefonicznie i przy odbiorze cena się nie zmieniła.


  Seat

 • D
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Witam Witam wszystkich na forum którzy szukają dobrych specjalistów miejsce Bytom niestety wyżej wymieniony senny serio nic do nich nie należy gdyż przy obsłudze klimatyzacji w aucie Gdzie został wymieniony w prawie wszystko i kanalizacja dalej nie chodzi wpuszczonych czynnika który został zapłacony wyssany został z powrotem I nie ma możliwości względem pracownika odzyskać swoich pieniędzy za to co zabrali i trzymają u siebie a ja za to zapłaciłem żargonie machanik rozgrzany dwóch mechaników mechanicy z prawdziwego zdarzenia tacy którzy gdy zostanę cokolwiek część do samochodu próbuję coś z nią zrobić by klient był zadowolony i wymieniaczy do których ten sen niestety się zależy zalicza więc usługa nie została wykonana prawidłowo nie polecam tego warsztatu szkoda czasu i pieniędzy klientów


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Dokładnie tak jak klient napisał - kanalizacja dalej nie chodzi. Auto przyjechało z nieszczelną klimatyzacją, gdyż klient sam w garażu sobie wymieniał elementy klimatyzacji i nie pozakładał uszczelnień. Po uszczelnieniu układu okazało się że kompresor klimatyzacji jest niesprawny. Klient kupił na szrocie kompresor, który założyliśmy napełniliśmy układ, klimatyzacja ruszyła na chwile, ale doszło ciśnienie i rozszczelnił się przewód. Także klient znów kupił na szrocie przewód nie do tego auta i jeszcze nas instruował czy my wiemy, że przewód pasujący do tego auta kosztuje 1700zł, a na propozycję naprawy przewodu się nie zgodził. Przewody są profilowane i nie można ich wyginać i wkładać na siłę żeby tylko skręcić. Odnośnie czynnika, to prawdą jest że został wyciągnięty z układu klimatyzacji, z uwagi na obowiązujące przepisy i dla oszczędności klienta. Uzgodniliśmy że jeśli tylko dostarczy przewód lub sobie naprawi układ to układ zostanie napełniony ponownie gratis. Ciągle nie rozumiemy tej złośliwości Klienta.

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Szkoda, że za jakość usługi nie da się dać żadnej gwiazdki, bo na tę jedną nawet nie zasługują !!! Nie jestem typem człowieka, który czepia się byle czego i nie smaruje (wymoderowano) mechanikom na tego typu portalach ale miarka się przebrała po tym co zrobili Ci "spece". Nabili i odgrzybili mi klimatyzacje nie sprawdzając jej szczelności!! Skasowali mnie za usługę ok. 200 zł a po 2 miesiącach klima nie chłodziła, wszystko uciekło. Diagnoza w specjalistycznym serwisie klimy i chłodnic - nieszczelność chłodnicy i kompresora. Po cholere biorą się za coś o czym nie mają pojęcia ?! Kasa w błoto. Ponadto w drodze powrotnej z "warsztatu" do domu spadła mi osłona silnika i ciągła się po ziemi. Źle złapane śruby na kąt 90 stopni, niedokręcona dostatecznie mocno obudowa od filtra oleju, co spowodowało zabryzganie całego silnika, przez co miałem kłopot na przy przeglądzie!! Nie polecam. Takie coś nie powinno mieć miejsca


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Witamy takie coś nie powinno mieć miejsca i nie miało . :/ Cała ta treść jest wyssana z palca, jest to typowy przykład hejterstwa. Taki czarny pijar na różne sposoby łącznie z powyższym tekstem i obraźliwymi (mającymi synonimy zemsty), pojawiły się od momentu skomentowania przez nas tekstu pana Marcina posiadacza amerykańskiego auta. Nie wykluczone, że znów to wywoła chęci odwetu, ale nie mogliśmy pozostawić tego komentarza bez odzewu.

  Nie ma znaczenia

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Serwis klimatyzacji zareklamowany "będzie Pan zadowolony" - koszt 426,02 zł. Na dzień dobry, mając dow. rej z numerem VIN zamówili niewłaściwy filtr kabinowy, co wydłużyło czas serwisu. Sprawdzenie szczelności w taki sposób, że po tygodniu czynnika chłodzącego już nie było. I tu odkrywam sedno "specjalistyczny serwis" i "każdą markę"'. Zaczęło się kręcenie nosem, bo to chrysler a mechanik nie przepada za amerykańcami. Nie wiedział, gdzie szukać nieszczelności, nawet nie wjechał autem na kanał, jak dziecko we mgle szukał nieszczelności i poddał się. Szef dyplomatycznie "zaprosił " mnie do biura obsługi, by nie rozmawiać z mechanikiem - czytaj by nie patrzeć mu na ręce.
  Konkurencja z problemem poradziła sobie rewelacyjnie - szybko zlokalizowano i usunięto nieszczelność, bo fachowiec wiedział gdzie szukać. Klima chłodzi aż miło. Koszt nieporównywalnie niski.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Witam forumowiczów . Dziękuję za pozytywne oceny i opinie zachęca to nas do lepszego działania . Niestety zdarzają się Klienci jak pan Marcin którzy z niewiadomych przyczyn starają się uprzykrzyć życie i z powodu swoich frustracji próbuj dokuczyć innym. zawarte w negatywnej opinii informacje są nieprawdziwe i wyssane z palca za wyjątkiem podanej ceny na którą się składają pozycje związane ze standardową obsługą klimatyzacji tzn zryczałtowana cena 100 zł /godzinna praca urządzenia które pobiera czynnik, waży , sprawdza podciśnieniowo szczelność układu i napełnia w odpowiedniej ilości czynnikiem, olejem i kontrastem UV. Następnie to kg czynnika R134a w kwocie 180zł (układ był pusty), następna część to preparat do odgrzybiania oraz specyficzny filtr przeciwpyłkowy (katalogi podawały całkiem inny model filtra w tym aucie). Z uwagi na tak duży ubytek umówiliśmy się z Klientem na kontrolę i stwierdzenie wycieku ( z uwagi na niedawny zakup tego samochodu, nie był w stanie udzielić nam informacji odnośnie historii auta). Zgodnie z naszą prośbą p. Marcin zjawił się niespodziewanie w momencie kiedy wszystkie stanowiska były zajęte i z powodu pośpiechu nie dał nam dostatecznej ilości czasu , aby odnaleźć ewentualną przyczynę. Obiecał, że przyjedzie jeszcze raz. Zamiast tego po dwóch miesiącach wystawił negatywny komentarz.. Powodem poproszenia o przejście do biura obsługi klienta nie było utajnienie czegokolwiek, lecz dbałość o zdrowie Klienta, gdyż o ile sobie przypominamy miał założoną szynę usztywniającą od uda po kostkę:). Nieustająco prosimy o rzetelne wystawianie komentarzy zgodne z prawdą. A propos amerykańskich samochodów, to 1/2 załogi takie posiada. Przypuszczamy, że informacje o szybkim zlikwidowaniu i niskich kosztach jest czystym seance-fiction.

  Chrysler

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Profesjonalna obsługa, szybka naprawa dobry kontakt z klientem .Polecam


  Mercedes A

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Witam. Byłem u nich pierwszy raz ale jestem bardzo zadowolony z naprawy jak i z całokształtu. Po diagnozie zadzwonili z diagnozą i wyceną naprawy. Inny mechanik kazał mi auto sprzedać bo naprawa jest nie opłacalna.. a tu.. 3 godziny i auto jeździ jak nowe. Mają następnego stałego klienta:)


  Peugeot

 • N
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  jesteśmy bardzo zadowoleni, profesjonalna obsługa . wysoki standard i kultura obsługi. ceny do zaakceptowania . bardzo polecam. nie jeden autoryzowany serwis mógłby się od nich nauczyć.


  MERCEDES GLS

 • S
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  nie wiem jak to wygląda na innych serwisach ponieważ miałam kontakt tylko z trzema, na pewno jedno mogę napisać, sposób rozmowy ze mną jako kobietą nie był uwłaczający ( nie opiszę tamtych dwóch serwisów, bo jest mi po prostu wstyd i czułam się zażenowana ) , otrzymałam fachową opinię co do przyczyn mojego zaniepokojenia jazdą samochodem, Panowie przyjęli samochód wraz ze ZLECENIEM!!! , potem otrzymałam już na telefon opis i orientacyjny KOSZTORYS !!! tak, kosztorys oraz propozycję co i ewentualnie za ile mniej... nie znam się i nie będę się znała na samochodach, jest mi to obce, ja nim tylko jeżdżę, za to jak mnie obsłużono, absolutnie polecam ten serwis , jako rzetelny, kompetentny i tak jak mi go polecono, też i ja go polecam. Zaś Pana chyba kierownika, szczególnie za zwykłą, ludzką przyzwoitość której jak widać ze świecą szukać... a okazało się, że mam ją pod nosem :) dodam na koniec, że dodatkowo wykryto jeszcze usterkę na którą ja nie zwróciłam uwagi, w serwisie już nie autoryzowanym nie znaleźli niczego, lub inaczej... znaleźli i to tyle, że mnie nie było stać na naprawy ...najlepiej kupić nowe auto i to u nich, zrobią promocję :( ... ceny ustalone telefonicznie zgadzały się ... jestem bardzo zadowolona, tak powinno być wszędzie...


  VW

 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jestem bardzo zadowolona . Ponieważ nie mieszkam już w Bytomiu ale często tu bywam i korzystam z usług serwisu . Jestem szybko załatwiona , jakość usług dobry. Miła obsługa. Polecam. G.B. Poznań


  Honda

 • J
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Nie dajcie się zwieść dobrymi komentarzami, ja niestety już tam nawet nie pojadę na wymianę oleju.
  W mojej maździe miałem problem z dziwnym sprężynowym dzwiękiem podczas kręcenia kierownicą. Pierwsza diagnoza - łożyska McPersona 630 zł, zleciłem naprawę.
  Odjeżdżam na drugi dzień spod warsztatu i oczywiście to samo. Przyszedł inny mechanik i stwierdził że to wina łączników stabilizatora. Koszt części z wymianą 100 zł. Oczywiście druga diagnoza okazała się trafna, ale 630 zł już nie oddali, bo stwierdzili "też były do wymiany". Powiedziałem, że przyjechałem po to aby zlikwidować ten dziwny dźwięk, ale niestety odprawili mnie z kwitkiem no i pustym portfelem.


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Przepraszamy użytkowników portalu Dobry Mechanik, że nie ustosunkowaliśmy się od razu ale wynikło to po rocznej analizie naszej działalności :). Wracając do meritum sprawy jak nie jeden czytający ten komentarz doszedł do wniosku, że nie da się zdiagnozować dokładnie usterki które nurtują Właściciela (okresowo) bez weryfikacji elementów zawieszenia, gdzie Klient oglądał osobiście przy podniesionym samochodzie w jakim stanie są górne mocowania Macphersona a raczej co z nich zostało. Po ich wymianie żadnego dźwięku "sprężynowego" jak i w trakcie jazdy próbnej, którą wykonujemy standardowo nie stwierdziliśmy. Wg informacji klienta w późniejszym okresie niepokojący go dźwięk powrócił. Przy dobrym stanie pozostałych elementów zawieszenia diagnostyka byłą bardzo prosta. Wg interpretacji klienta, że głównie o ten dźwięk mu chodziło - poprzednia naprawa była zbędna. Oczywiście rozumiemy jakąś logikę interpretacji zdarzeń ale nie uzasadnioną techniczne i sugerowanie że naprawa była formą naciągania jest nieuczciwa.

  Mazda

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo szybka i skuteczna naprawa, super obsługa, niskie koszty naprawy. Od lat naprawiam tam mój już stary samochód.


  Fiat Seicento

 • B
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwis samochodowy godny polecenia, szybka i sprawna obsługa, Dodatkowym atutem jest właściwe podejście do klienta, co ujawnia duży profesjonalizm.


  Citroen Xara

 • I
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Naprawa stuków w zawieszeniu plus wymiana oleju i filtrów. Szybka i fachowa obsługa. Auto na dziurach zachowuje się teraz jak nowe. Koszty umiarkowane i udokumentowane. Wcześniej do akceptacji telefon z informacją o kosztach. Na pewno tam wrócę na kolejne naprawy i przeglądy.! Polecam


  Honda Civic 2002

 • t
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Serwis godny polecenia. Serwisujemy tam floty różnych mrek pojazdów.
  Dobry kontakt z obsługa serwisu, naprawy realizowane szybko i fachowo.


  Flota pojazdów różnych marek

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Obsługa w biurze jest kompetentna i rzetelna. Z usług serwisu korzystałem już kilkakrotnie przy naprawach układu hamulcowego, zawieszenia, serwisie klimatyzacji. Tym razem konieczna okazała się wymiana łożysk w tylnych kołach. Panowie uporali się z zadaniem w sposób błyskawiczny, co nie było proste gdyż zdecydowałem się na łożyska FAG, których nie dało się zdobyć w okolicy "od ręki". Ale Pan Jacek znanymi tylko sobie sposobami zdobył części i to w bardzo dobrej cenie.
  Polecam serwis każdemu!


  Seat cordoba

 • H
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Rzetelna oraz kompetentna obsługa. Do tego serwisu samochodowego trafiłam po raz trzeci i po raz kolejny jestem zadowolonym klientem.
  Miła obsługa w biurze przede wszystkim. Polecam niezdecydowanym skorzystać z usług ludzi dbających o jakość i zadowolenia klientów


  Corsa

 • R
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybka i fachowa obsługa. Kierownictwo i Personel uprzejmy i starający się pomóc w każdej sytuacji. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych !!!
  POLECAM!!


  Skoda Roomster

 • K
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  POSTANOWIŁEM WYWARZAĆ KOŁA ALE PO WIZYCIE W TST BYTOM JEST GORZEJ NIŻ BYŁO ! NIE POLECAM DO TEGO WSZYSTKIEGO CENY MAJA Z KOSMOSU !!!!


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  INFORMACJA DLA ZAINTERESOWANYCH : PAN KARGUL NAJWYRAŹNIEJ POMYLIŁ WARSZTAT. SPRAWDZILIŚMY NASZĄ DOKUMENTACJĘ ZLECEŃ. W OKRESIE WYSTAWIENIA KOMENTARZA NIE BYŁO ŻADNEGO OPLA NA WYWAŻENIE KÓŁ. WIĘC TĘ OPINIĘ NALEŻY TRAKTOWAĆ JAKO SĄSIEDZKĄ PRZYSŁUGĘ " ZZA PŁOTA"
  PS. NIECH "KARGUL " SKORZYSTA Z OPCJI SŁOWNICZKA ORTOGRAFICZNEGO W SWOIM KOMPUTERZE.

  OPEL

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Awaria rozrusznika okazała się nie być najmniejszym problemem dla firmy. Naprawa została wykonana błyskawicznie a koszta z nią związane były zadowalające. W przyszłości na pewno zostawię tam ponownie samochód. Zdecydowanie Polecam.


  Toyota Corolla

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  zbieżność kół w audi a4-mimo zapieczonych śrub mechanik poradził sobie świetnie regulacja zrobiona super na profesionalnym sprzęcie.polecam.


  audi na4

 • T
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Ostrzegam wszystkich przed tymi osusztami !!!,kupiłem w sklepie zestaw głośnomówiący Nokia ck 200 i z polecenia sklepu bo mają z serwisem podpisaną umowę o współprace ,umówiłem się na montaż ,zlecenie wykonali fatalnie to mało powiedziane !!!!, w złą stronę zamontowali mikrofon ,zle podłączyli zasilanie z kablami przez to nie włączał się zestaw przy odpaleniu zapłonu , trzeba było ręcznie właczyć monitor i ręcznie podłączyć zestaw z telefonem !!! po wyłączeniu zapłonu zestaw się nie wyłączał Na drugi dzień jak przyjechałem na reklamację Pan kierownik Zdzisław robił mi wykład ,że wszystko jest ok bo to jest Nokia i tak działa i trzeba się do tego przyzwyczaić ,dodam ,że mam zestaw w służbowym aucie i działa jak powinien , kierownik nie chciał mi uwzględnić rekalmacji ani oddać pieniędzy .powiedział że zestaw jest podłączony dobrze i nic więcej nie pomoże mi .Zadzwoniłem do sklepu co kupiłem zestaw i powiedziałem co się stało ,kazali mi jechać na inny serwis do katowic ,wróciłem właśnie po naprawie i zestaw był zle podłączony dodatkowo ułamali mi jeden zaczep w radiu , musiałem zapłacić dodatkowe koszta za poprawienie montażu !!! Sklep co polecał ich jako zaufany serwis już zerwał z nimi umowę , a ja mam wszelkie dokumenty co było zle podłączone i co poprawione i będę dochodził u rzecznika albo i dalej o zwrot pieniędzy .Dodam ,że jak właściciel sklepu dzwonił do kierownika ,to kierownik nie poczuwał się wcale do winny i wolał wybrać złą reputacje firmy ,zle negatywne komentarze niż załatwienie reklamacji w sposób właściwy Nie polecam ,jeśli ktoś żąda to wyślę na maila protokoły poprawy + dodatkowa faktura za drugi montaż


  Zalety:
  Do czasu odbioru samochodu wszystko ok .


  Wady:
  Nie miły kontakt przy zgłoszeniu reklamacji
  Mają klienta głęboko w ... i nie chcą przyznać się do błędu .
  Kierownik Zdzisław jest bardzo wygadany i starał się mnie przekonać ,że wszystko jest złe ,ale nie montaż


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Chciało by się powiedzieć - ostrzegamy przed takim Klientem. Całe nieporozumienie wynikło z braku wiedzy Pana "Tomaso81" gdyż nie przeczytał instrukcji obsługi zestawu głośnomówiącego Nokii CK-200 jak również nie znał specyfiki samochodu swojej dziewczyny Fiata Bravo. Tego zestawu nie da się nieprawidłowo zamontować. Jest to konkretny zestaw z wiązką przygotowaną pod tzw. ISO "kostka w kostkę". Cała wiedza tego klienta i nieporozumienia opierały się na porównaniu do jego samochodu Ford Focus i zestawu głośnomówiącego firmy Parrot który posiada. Rzekoma naprawa przez inny warsztat polegała prawdopodobnie tylko na bezpośrednim podpięciu zasilania pod stacyjkę, aby pominąć systemy podtrzymania napięcia w radiu w tej marce- my z uwagi na warunki gwarancji nie mogliśmy dokonać.. W trakcie rozmowy z klientem oraz z obsługą sklepu nikt nie był w stanie nam dokładnie technicznie określić na czym polegał nasz "zły montaż" próby kontaktu z tym drugim warsztatem nie były możliwe - podane telefony - nieaktualne. O zerwaniu umowy pierwsze słyszymy. Konfrontacji z Rzecznikiem Praw Konsumenckich nie obawiamy się gdyż w naszym postępowaniu nie było nieprawidłowości. Prośba do klienta aby to nam wysłał tą dokumentację poprawy montażu i rzekomej winy - którą wszyscy mogą dostać tylko nie my... Jesteśmy ciekawi jak to ten inny warsztat rozwiązał problem istnienia fabrycznego przycisku włączenia i wyłączenia na ekranie wyświetlacza, którego sobie Pan nie życzył i innych "perełek", które wynikały z niewiedzy. Do wiadomości czytających - po dwóch godzinach logowania się do telefonu Klienta, tłumaczenia i objaśniania instrukcji której Pan nie czytał, straciliśmy cierpliwość. I za to możemy Klienta przeprosić.

  Fiat Bravo II

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  naprawiam samochody służbowe Skody - naprawdę fachowa, profesjonalna wiedza i kompetencje z Górnej Półki... świetne nastawienie "pod i dla klienta", wysoka kultrura osób przyjmujących samochody do naprawy, kompetentne i trzymające się kosztów i ziemi informacje co do zużycia części i przyszłych napraw - prywatnie również Skodę, oraz Renault, konkluzja następująca : auto po gwarancji, naprawy tylko w takim warsztacie, to brak nerwów, brak naciąganych faktur ( szczególnie jeśli chodzi o służbówki co zawsze , podkreślam zawsze działo się na serwisach VW/Skoda) - więcej takich warsztatów - to być może większy profesjonalizm liniowych serwisów - moim zdaniem bardzo profesjonalna firma, zresztą można też ocenić widząc jakie samochody zjeżdżają na ten Serwis , przez duże S...


  Zalety:
  kontakt, komunikacja, fachowość, "serce do pracy", nastawienie "dla klienta"


  Wady:
  w zasadzie mało istotna, bo mam zaufanie do pracowników, ale nie widzę swojego samochodu... choć z drugiej strony miłym faktem jest to, że jeżdżąc tam od kilku lat - załogę stanowią te same osoby, doskonale pamiętające i przyznające się do swojej wcześniejszej pracy nad poszczegónymi operacjami... nawet jeśli coś było wadliwie zrobione! to jest to - zaufanie do mechaników to podstawa


  Skoda Fabia (różne wersje, wszystkie w benzynie) R

 • M
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Polecam serwis - przyjęli auto w sobotę, pomimo że mieli komplet. Naprawa szybka, skuteczna diagnostyka, bez wciskania ciemnoty, za niewielkie pieniądze, fachowa obsługa.


 • G
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Negatywny

  Najgorszy warsztat
  Oddałem auto mieli wykonać proste czunnosci oddali auto uszkodzone i nie przyznają sie do winy.
  Jesli sie nie umie naprawiac to sie nie podejmuje naprawy a koszty naprawy to kazdy umie generować.

  Klocki, olej i inne drobiazgi to każdy potrafi.
  Konkrety to nie ten warsztat szkoda gadać.
  Dno totalne.
  NIE POLECAM WARSZTATU DROGO I BRAK FACHOWCÓW SAMI PRAKTYKANCI


  Zalety:
  Brak zalet


  Wady:
  brak fachowćow


  Odpowiedź warsztatu na komentarz:

  Jak od nas oczekuje się rzetelności tak od my od swoich klientów również. Przypominamy Panu "Gerardowi" że ci "praktykanci" wymienili i uruchomili przywieziony przez Pana na tylnej kanapie złomowy silnik "kupiony za parę groszy" pomimo naszych zaleceń i ostrzeżeń, że osprzęt z Pańskiego poprzedniego silnika nadawał się do sprawdzenia i regeneracji - Pan stanowczo odmówił tych czynności - twierdząc że mamy tylko wymienić silnik i nic więcej nie robić , bo kto za to zapłaci cyt. "bo nie ja". Jedyną wadą którą stwierdziliśmy, była głośna praca wtryskiwaczy. Po wymianie samochód wyjechał o własnych siłach i w takim stanie jakim zażyczył sobie klient.

  VW

 • A
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szukałem dobrego warsztatu i znalazłem. Wstępna diagnostyka,analiza kosztów. Części tylko Nowe. Umówiłem się dnia następnego 8.30 pozostawiłem samochód, o 14 telefon ze jest gotowy. Bardzo miła,uprzejma i profesjonalna obsługa.Przed zapłatą jazda próbna. Następnego dnia zadzwonił do mnie Pan Jacek pytając jak sprawuje się samochód !!!!!! NIESPOTYKANE. Naprawdę polecam ten warsztat już dzisiaj rozdałem znajomym wizytówki.


  Zalety:
  profesjonalnie i bardzo czysto


  Wady:
  brak


  Opel Vectra C

 • P
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Bardzo dobry i tani warsztat !
  Mechanicy znają się na rzeczy i nie wciskają nikomu kitu - wymieniają tylko faktycznie uszkodzone części.
  Ceny bardzo konkurencyjne, ciut wyższe niż na internecie, ale za to pewność i gwarancja :)))
  Jestem bardzo zadowolony.


  Zalety:
  - Fachowość
  - Rewelacyjne Ceny
  - Miła Obsługa
  - Błyskawiczny Czas Naprawy


  Wady:
  BRAK !!!


  Focus MK1

 • d
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Szybko i solidnie :)


  Skoda

 • k
  ******
  • czas naprawy

   ******
  • ceny usług

   ******
  • jakość usług

   ******

  Jeden z lepszych warsztatów z jakimi się spotkałem.
  Szybka naprawa za przystępną cenę.
  Polecam


  Mercedes

Pokaż więcej

Podobne warsztaty

 • Kierowcy Polecają.

  Auto Bosch Serwis Polmozbyt Bytom - autoryzowany warsztat samochodowy w sieci BOSCH CAR SERVICE powstały w 1990r. z dużym doświadczeniem w obsłudze i naprawie samochodów osobowych i dostawczych do 3.5T różnych marek w pełnym zakresie: mechanika,...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  M-Auto

  Strzelców Bytomskich 36,  Bytom

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Elektronika i elektromechanika pojazdowa, Mechanika kompleksowa,regeneracja zawieszeń,układy hamulcowe i wydechowe,wspomaganie kierownicy, rozrządy, diagnostyka i naprawa silnika, wymiana płynów eksploatacyjnych i olejów. Kompleksowa obsługa i...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.
  Warsztat ElCamino

  ul: Św. Elżbiety 3,  Karb,  Bytom

  ******   5.5  (30+ opinii)

  Profesionalny warsztat z nowoczesnym wypozażeniem oraz rzetelną i wykwalifikowaną obsługą. Bytom (Karb), ul: Św. Elżbiety 3 (niedaleko Kopalni) Zajmujemy się pełną obsługą samochodów osobowych wszystkich marek, od wulkanizacji, poprzez serwis...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Serwis samochodów osobowych, dostawczych i motocykli. Wykonujemy dynamiczną wymianę oleju w automatycznych skrzyniach biegów. Warsztat istnieje od 2015 roku, posiadamy 4 stanowiska, co pozwala nam szybko wykonać diagnozę i przystąpić do naprawy....

  Zarezerwuj wizytę
 • Skodex Auto Serwis

  Wiejska 33a,  Sucha Góra,  Bytom

  ******   5.3  (17 opinii)

  SKODEX AUTO TO ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW I SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW. Na rynku motoryzacyjnym jesteśmy obecni już ponad 15 lat, dzięki czemu dysponujemy ogromnym doświadczeniem i zespołem najlepszych specjalistów w branży. Bezpośredni dostęp do...

  Zarezerwuj wizytę
 • Kierowcy Polecają.

  Nasz warsztat istnieje na rynku od 1993 roku,będąc tym samym jednym z najdłużej działających warsztatów mechaniki samochodowej na terenie Bytomia. Zdobyte przez cały ten okres doświadczenie,a zarazem ciągłe podnoszenie kwalifikacji dzięki...

 • Kierowcy Polecają.
  CLIFM SERVICE

  Racjonalizatorów 51,  Miechowice,  Bytom

    Zapraszamy do naszego warsztatu samochodowego   znajdziesz nasze dane kontakowe przez wyszukiwarke internetową   wpisz Clifm Servis Bytom   Obsługujemy pojazdy osobowe i dostawcze oraz pojazdy specjalnego...

 • Kierowcy Polecają.
  "Auto - Serwis" Dariusz Śliwka

  ul. Orzegowska 29,  Szombierki,  Bytom

    Gwarantujemy rzetelną naprawę, która potwierdzona jest 25-letnią praktyką w branży. Wykonujemy usługi w zakresie: blacharstwo - lakiernictwo naprawy powypadkowe renowacja reflektorów i lamp konserwacja nadwozia i...


Usługi wykonywane przez warsztat