"Szybko naprawiony samochód. Miła obsługa. Możliwość auta zastępczego na czas naprawy super opcja. Polecam",
Marcin , Skoda Octavia III
"Super warsztat, świetnie wyposażony, mechanicy naprawdę znają się na rzeczy.",
Marcin, Opel Astra II
Serwis wielomarkowy- specjalizacja Ford.. Naprawy biężące-pełny zakres usług. tel.32/282 90 51
"Ekspresowa bo 20-sto minutowa naprawa szyby. Odprysk od kamienia był, teraz już go nie ma. Praktycznie nie widać śladu po uszkodzeniu. ",
Piotrek, Peugeot Boxer
"Całą flotę pojazdów serwisujemy w tym warsztacie. Koszt usługi w porównaniu do jakości wykonania usług rewelacyjna. Naprawa od przyjazdu do wydania pojazdu w dziesieciostopniowej skali oceniam na mocne 14. Żałuje jedynie że serwisujemy pojazdy dopiero od 2017r.",
Woolcan S.C.
"Jestem bardzo zadowolony naprawa została wykonana szybko i solidne. Pomalowany był zderzak i polerowana prawa lampa za, którą Pan Darek nic nie policzył. Dziękuję za profesjonalną usługę i napewno tam jeszcze wrócę. ",
Adam, Opel insignia a
"chłopaki wiedzą co i jak. szybko i o dziwo tanio! polecam :)",
marko, fiat bravo
"Bardzo dobry warsztat z bardzo dobrymi fachowcami. Polecam :)",
Piotr, BMW
"Mechanik wymienił gumy stabilizatora bez demontażu połowy zawieszenia jak sugerują inni (opuszczenie sanek zawieszenia)",
Bogdan, Astra G
"Panowie na poziomie, konkretnie, rzeczowo, profesjonalizm, wykaz napraw i czesci, wszystko czarne na białym polecam wszystkim ktorym zalezy na wysokiej jakosci usług!",
Korneliusz
"Jestem bardzo zadowolona . Ponieważ nie mieszkam już w Bytomiu ale często tu bywam i korzystam z usług serwisu . Jestem szybko załatwiona , jakość usług dobry. Miła obsługa. Polecam. G.B. Poznań",
Grażyna Banaś, Honda
"Uczciwe i przyjazne podejście do klienta, nawet takiego, który nie ogarnia motoryzacji :)",
Bartek, Honda Civic
Nasza firma zajmuje się pełnym serwisem gwarancyjnym samochodów osobowych Fiat na który posiada autoryzację nadaną przez Fiat Auto Poland. Serwis spełnia pełne standardy zalecane przez Fiat. Posiadając dostęp do pełnej dokumentacji obsługi...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Jak przymrozi to trzeszczy mi przednia szyba jakby pękała. Gdy się temperatura podniesie w ciągu dnia, to przestaje, ale rano jak jest zmrożony lekko samochód to tak trzeszczy. Czy to wina uszczelki? Na szybie nie zauważyłem żeby było coś nie tak. Pozdrawiam
Jakis czas temu zorientowałem się, spada mi uszczelka przedniej szyby, przy podszybiu. Robi się wtedy taka szczelina, że mam pewne obawy jak to się skończy w przypadku deszczu? Czy mozna to jakoś zakleić silikonem, czy tylko pogorsze sprawę?
W okresie jesienno-zimowym zmorą kierowców jest parowanie szyb. To efekt zwiększonej wilgotności powietrza i dużej różnicy temperatur we wnętrzu samochodu i na zewnątrz. Jest na to kilka sposobów,...
Szyby samochodowe myte są porządnie z reguły podczas wizyty na myjni, a przez pozostały okres użytkowania spryskiwane są płynem do szyb i myte przez wycieraczki. Jeżeli kierowca bywa na myjni raz...