"Jakość usług bardzo wysoka. Cena przystępna. Naprawa windy koła zapasowego po wcześniejszym umówieniu terminu wykonana od ręki bardzo fachowo i szybko. Polecam z pełną odpowiedzialnością.",
Paweł, Peugeot 307 SW
"Bardzo solidna firma - godna polecenia. Wymiana kompletnego sprzęgła-koło dwumasowe,tarcza, docisk,wysprzęglik (skrzynia półautomat MCP) wraz z olejem w skrzyni biegów i odpowiednim wysterowaniem jednostki.
Usługa wykonana bardzo sprawnie. Usterki dodatkowe wynikłe w trakcie naprawy konsultowane telefoniczne-brak ukrytych kosztów i...",
Hanuszkiewicz, CITROEN C4 GRAND PICASSO 2008R
"Mój dotychczasowy mechanik nie potrafił zdiagnozować usterki-samochód nie odpalał.
Szukając w Bytomiu elektromechanika trafiłam do tego warsztatu i był to strzał w 10.
P.Damian fachowo postawił trafną diagnozę i szybko wykonał naprawę(za 5 godz.wyjechałam już sprawnym samochodem).Koszta również adekwatne do usterki.
Warsztat godny...",
Danuśka, FORD FOCUS C-MAX
"Sprawna i profesjonalna obsługa. Panowie zawsze mili i profesjonalni. Nie z pierwszym samochodem do nich trafiłam i napewno nie ostatnim. Z czystym sumieniem polecam ",
Anna, Renault Clio
Witam, problem dotyczy auta Jeep cherokee 2015,diesel, 170 KM i automat. Od pewnego czasu przy prędkości od 100km/h zapala się Check, i komunikat "Konieczny serwis przekładni biegów" Mogę dalej jechać lecz kiedy zwolnię do 30, 40 hm/h żeby potem się rozpędzić auto się dusi i potrzebuje np. 1 km...
Witam, mam mercedesa c200 kompressor 2001 rok 2.0 benzyna. Pojawił się problem ze skrzynia biegów. Jest tylko wsteczny i jedynka. Nie zmiania na wyższe biegi. Co może byc przyczyna ??
Witam wycofalam z garazu i do przodu juz nie pojechalo silnik kreci do tylu jedzie ale w przód juz nie co to moze byc? 2 tygodnie temu byl wymieniany olej w skrzyni i samochód jezdzil do dzisiaj do tylu jedzie ale do przodu juz nie.
Witam, problem polega na tym., ze dosyc czesta choc nie zawsze podczas zmiany biegu z 2 na 3 cos "haczy" , czyli jakby na chwile blokuje wejscie na 3 bieg. Zauważyłem ze rzadziej to sie dzieje jezeli obroty na 2 biegu sa w okolicach 3 tysięcy. Jeżeli natomiast obroty sa w granicach 2-2,5,...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...