"Czas oczekiwania mimo umówionej godziny to po prostu jakieś nieporozumienie. Ponad 2 h wymiana opon",
K.o.r., Dacia
"Naprawa została wykonana prawidłowo. Terminowość i solidność, to wg mnie domena tego serwisu. Polecam!",
klient, ford
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"mam kilka samochodów, którymi jeżdżą inni ludzie więc często się psują. Od czasu kiedy poznałem Pana Tadka naprawiam je tylko tam. Nie bierze dużo pieniędzy a sama naprawa przebiega bardzo sprawnie. Może i nie ma sprzętu do diagnostyki elektronicznej ale z większością spraw radzi sobie bez problemów. Polecam bo naprawdę warto.",
pit3er
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
" Polecam wszystkim poszukującym dobrego mechanika.Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Duża rzetelność w ocenie całkowitych kosztów naprawy.",
klientka
"Jakiś tydzień temu odbierałam od nich samochód nie poradziło sobie trzech "fachowców" a Pan Robert znalazł uszkodzenie i wyjechałam sprawnym samochodem.Pamiętajcie NIE WARTO JEŹDZIĆ PO INNYCH WARSZTATACH
BEST CAR JEST NAJLEPSZY .",
Małgosia
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
"Od wielu lat naprawiam moje samochody u Pana Hermana ,jest obowiazkowy i punktualny Zawsze zastanawiam sie jak potrafi dostosowac sie do godziny na ktora sie umowi i na czas potrzebny do naprawy
Jest bardzo szczery potrafi spojrzec prosto w oczy i powiedziec co mysli Jak mysle nie kazdemu to odpowiada
Naprawi kazde auto i potrafi...",
Palex, maluch skoda vw dacia opel
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Dałabym więcej gwiazdek gdyby się dało - szybko, sprawnie, uczciwie, profesjonalnie. Wykonałam już sporo napraw i z każdej byłam zadowolona, dobry kontakt z mechanikiem i mega szybka możliwość odbioru auta.",
Wiktoria
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
oddałem do warsztatu dacia sandero 1,5 dci z udokumentowanym przebiegiem 130.000 km, zakupiłem nowy kompletny rozrząd firmy SKF oraz kompletny osprzęt , po wymianie i wstępnym rozruchu wszystko było ok, mechanik wziął auto na jazdę próbną , po kilku km docisnął i wtedy coś poszło nie tak ,...
3,5 tyś km temu wymieniany był rozrząd, po rozgrzaniu silnika słychać piszczenie z okolic rozrządu, przy zimnym silniku jest w porządku. Pasek wielorowkowy był zdejmowany aby go wykluczyć i dalej piszczy.