"proces naprawy przebiegał bardzo sprawnie od momentu rejestracji wizyty w warsztacie do odebrania auta po naprawie. Najważniejsze jest to, że zakładałem trochę inny zakres naprawy (droższy). Przedstawiciel serwisu przedstawił mi jednak swoją opinie i zaproponował tańsze rozwiązanie. Takie zachowanie budzi zaufanie.",
marek2702, BMW 318i e91, 2006 rok, silnik 2.0 130 KM
"Naprawa została wykonana prawidłowo. Terminowość i solidność, to wg mnie domena tego serwisu. Polecam!",
klient, ford
"Pelen profesjonalizm i mila obsluga Pan Adrian wszystko dokladnie sprawdza, tlumaczy bardzo polecam ten warsztat",
Anita
"Nowy warsztat. Chłopaki niedawno zaczęli, ale znają się na robocie. Mają komputer. Nie walą ściemy. Znajomemu powiedzieli n diagnostyce co jest do zrobienia i bez kombinowania wysłali do innego warsztatu bo nie chcą tego robić (usterka dość poważna). Ja jak u nich byłem to szybko mi naprawili autko. Na pewno będę ich stałym klientem. Polecam",
denis
"Godzien polecenia i zaufania. Polecam polecam. Najlepszy mechanik na Śląsku",
Piotrek, Mitsubishi Lancer
" Polecam wszystkim poszukującym dobrego mechanika.Bardzo miła obsługa, fachowe doradztwo. Duża rzetelność w ocenie całkowitych kosztów naprawy.",
klientka
"Od lat naprawiam samochód w BEST CAR i zawsze TRAFNA FACHOWA POMOC !!!!NO I AUTKO SUPER NAPRAWIONE ",
katrin, CITROEN
"poznałem, do innego mechanika nie ma po co jechać !!!!
solidność z praktyką, wybiega z oczekiwaniami klienta !!!!, a takich mało !!!
POLECEM !!!!!",
marwol77
"Wszystko prawidłowo, sprawnie i szybko. I cena ok. Nie ma się do czego przyczepić.",
WOB
ZNAJDUJEMY SIĘ PRZY TRASIE 94 ul. BĘDZIŃSKA 24 TRASA Z BĘDZINA PRZEZ CZELADŹ DO BYTOMIA NA PRZECIWKO STACJI BENZYNOWEJ ORLEN.
"Dałabym więcej gwiazdek gdyby się dało - szybko, sprawnie, uczciwie, profesjonalnie. Wykonałam już sporo napraw i z każdej byłam zadowolona, dobry kontakt z mechanikiem i mega szybka możliwość odbioru auta.",
Wiktoria
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Auto ma przebieg 175 tys km. Od czasu do czasu w silniku pojawia się szum (jakby "miałczenie") szczególnie pod obciążeniem lub gdy włączy się kompresor klimy. Podobno w tym silniku (N43B20A benzynowy z 2009) z rozrządem się nic nie dzieje, jednak proszę o ewentualną informację w temacie.