"Bardzo dobry serwis. Naprawa poważnie uszkodzonego tyłu przebiegła sprawnie. Nowiutkie oryginalne części i perfekcyjne spasowanie. Do lakierowania także nie maiłbym się co przyczepić. Polecam",
Dariusz, Mitsubishi SpaceStar
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Miałam problem z moją almerą. Świeciła się kontrolka i miałam problem z gasnacym silnikiem.
Pan elektryk szybko zdiagnozował usterke i po 3 dniach auto gotowe do odbioru. Cena dosyc niska a usługa wykonana profesjonalnie. Polecam i sama też bedę wracac.",
Gosia, nissan almera
"Bardzo miła obsługa i co przede wszystkim przyjazne ceny dla mojego portfela za zmianę i hotel opon tylko 99zł :) z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat !",
Adam, honda civic
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"W Set-Car byłem po raz pierwszy,i z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.Obsługa profesjonalna,rzetelna,uczciwa,szybka!Cenowo również byłem zadowolony.Na pewno będę u nich serwisować swój samochód!",
Marcin, Ford Mondeo mk3 2.0tddi
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"W tym warsztacie serwisuję zarówno auta prywatne jak i służbowe od wielu lat i jestem bardzo zadowolony. Czas oczekiwania na naprawę jak i sama naprawa przebiega szybko. Ceny normalne, niewygórowane - jakość wykonanych prac zawsze wysoka. Polecam.",
Jacek Piontke, Mitsubishi Outlander
"Kreatywność mechanika Pana Piotra godna polecenia i efekt naprawy dzięki temu osiągnięty.",
Zadowolona M i J
"Ok! Ok! Nie jestem od oceny czyjeś pracy,której sama nie wykonuję.",
T.Dabrowska, Mitsubishi Colt 1,4 2007
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Przyjechałem z moim galantem z usterką silnika krokowego, na miejscu już pan mówił że tylko 3/10 silniczki ruszają po jakieś"regeneracji" i sama naprawa może potrwać. Jeszcze tego samego dnia dostałem telefon że auto zagadalo poprawnie i w chwili obecnej wszystko działa. Gorąco polecam warsztat!",
FILIP_szymanski, Mitsubishi Galant
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, Mam następujący problem w Mitsubishi ASX 2016, 1.6 benzyna: czasami biegi wchodzą płynnie, a czasami z wyczuwalnym pod dłonią oporem i szuraniem/szarpaniem na drążku zmiany biegów. Mam wrażenie, że problem uwidacznia się podczas niskich temperatur.
Witam. Czy ktoś wymieniał wybierak na skrzyni colt 1.1 , 2007 rok czy w ogóle to jest rozbieralne?
Często, moim zdaniem zbyt często, nie chce wejść wsteczny bieg. Muszę włączyć ponownie sprzęgło i wówczas wchodzi. Pozostałe biegi wchodzą bez kłopotów. Tak jest od początku. Samochód ma 25 000 km przebiegu.Skrzynia 5 biegów. Auto jest na gwarancji. Serwis odmawia naprawy twierdząc, że tak...
Witam, Problemem jest ciężko wchodzący bieg 1 , 3 i 5 trzeba docisnąć - tak jakby była jakaś guma która nadaje opór. Co to może być, skoro problem jest z wbiciem biegów znajdujących się na górze lewarka?