"Bardzo jestem zadowolony z wykonanej usługi.
Tylni zderzak w Skodzie + listwa pomalowane fachowo, nic tylko polecać warsztat innym.",
slavekp
"Profesjonalne podejście praca wykonywana w czasie jestem zadowolony ",
Adam , Chrysler Pacyfica
"Profesjonalna regeneracja,szybko się z wszystkim uwinęli.Usługi wykonują uczciwie i rzetelnie.Polecam ",
Radosław Guz
"szybko i sprawnie, polecam, nie dałem kodu od radia więc nie działa",
kolo, Renault, Megane II 1.5dci, 2008
"Profesjonalne , szybkie i tanie załatwienie problemu. Polecam",
Gdynia Grabówek, Skoda Octavia I, 2002
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
"Polecam. Warsztat bardzo przyjazny. Miła obsługa.",
Tadeusz, Volvo S60
"Szybko, sprawnie i fachowo. Wszystkie prace zawsze są wykonane w uzgodnionym zakresie i czasie bez konieczności dodatkowych napraw. Polecam",
Krzysztof, Opel Corsa
"Jestem z okolic Torunia, tutaj przywiały mnie różne wiatry więc ocena ceny jest z perspektywy moich okolic, nie tutejszych - może być niemiarodajna. Co do reszty to nie mam zastrzeżeń. Samochód osłuchany, problem zlokalizowany skutecznie (mój opis: coś mi warczy, na samochodach nie znam się kompletnie). Autko naprawione, po naprawie okazane...",
Jurek, Fiat Brava 1.4 12 v r.98
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Obsługa w warsztacie bardzo miła
Samochód naprawiony bardzo szybko także jestem zadowolona",
Klient, Toyota
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Polecam ! Panowie mimo skromnych warunków są w stanie wykonać (prawie) każdą naprawę za cenę uczciwą, zgodną z poniesionymi kosztami i nakładem pracy. Chętnie dzielą się wiedzą i doradzają. Czasami ciężko ustalić termin ale to jak wszędzie. ",
Piotr, Mercedes
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Do serwisu udałem się na wymianę kół oraz serwis klimatyzacji. Wymian kół zrobiona szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o klimatyzację została zdiagnozowana usterka , która uniemożliwiła nabicie klimatyzacji. Wizytę oceniam pozytywnie. ",
Artur, Hyundai i20
"Gorąco polecam. Doświadczenie, jakość usług i dotrzymywanie terminów, to zalety, które definiują ten warsztat samochodowy. Zawsze można liczyć na miłą obsługę oraz fachowe doradztwo.",
Karol, Hyundai i30
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, w samochodzie czuć zapach zdechłej myszy której nie można znaleźć. Czy ozonowanie pomoże pozbyć się całkowicie fetoru czy jest to tylko rozwiązanie krótkotrwałe? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Agnieszka
Śmierdzi z nawiewu octem. Po włączeniu klimatyzacji nie śmierdzi. Wymieniłem filtr kabinowy niestety nie pomogło. Co może być przyczyną?
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...