"Fantastyczny warsztat! Oddałam auto po kolizji i nie musiałam się niczym przejmować. Zespół zajął się wszystkim – od kontaktu z ubezpieczycielem po kompleksową naprawę. W międzyczasie otrzymałam auto zastępcze, a sama naprawa przebiegła ekspresowo. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam wszystkim.",
Zuzanna, Ford Fiesta
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Wymiana lamp przednich, naprawa wstecznego oraz światła przeciwmgielnego tam gdzie inni elektrycy rozkładali ręce tutaj fachowe podejście do sprawy. Panowie znają się na swojej pracy i tego nie ma co ukrywać. Ogromna wiedza na temat wykonywanej pracy.
Gorąco Polecam SL Motors ",
Dawid, Ford Focus
"Fantastyczne podejście do klienta, wszystko dokładnie wyjaśnione, każdy szczegół omówiony i pokazany. Naprawa wykonana fachowo i solidnie a przy tym bardzo szybko - coś co w innym warsztacie zajęłoby tydzień, tu było gotowe nazajutrz. Zarówno szefowa jak i panowie mechanicy bardzo sympatyczni i pomocni. Ceny bardzo adekwatne do jakości i czasu...",
Dorota, Ford Ka
"Szybciutko, za niewielkie pieniądze i na prawdę profesjonalnie naprawiony Passacik. Polecam",
nero, Volkswagen Passat
"Bez czekania,wymiana opon za 16" 5 dych to w sumie nie dużo. Polecam.",
Ryszard G., Ford
"Fachowa obsluga robiłem tam wymianę skrzyni biegów.
Jeździ, działa Polecam",
Tomo, Ford
"Kilka lat temu pierwszy kontakt: urwany wahacz + wygięty układ kierowniczy w VW touran. Laweta i naprawa w Warasie. Natychmiastowa reakcja i ściąganie materiałów. Naprawa szybka i przystępna cenowo, geometria bez zarzutu. Po naprawie brak uwag. Obecnie: serwis i drobne naprawy usterek błędów komputerowych w Skoda. Bez problemu wszystko wychwycą...",
Krystian, Skoda
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Absolutnie polecam. Od lat korzystam z ich usług i nigdy nie zawiedli. Warsztat godny polecenia.",
Nordstal, Mercedes Sprinter
"Dzięki dociekliwości Pana mechanika,nadal mogę cieszyć się jazdą moim autem.Choc jest wiekowe,śmiga jak nowe.Po naprawie praca silnika jest bardziej cicha.Polecam ich usługi za staranność, doradztwo i sympatyczną obsługę.",
Bona, Ford
"Wymieniłem olej Usługa została wykonana profesjonalnie
Mechanik ktory wymienial olej w międzyczasie sprawdził inne newralgiczne punkty samochodu poinformowal mnie o koniecznych naprawach..Bardzo miła obsługa",
Jerzy, Ford Fiesta 1.3(1299ccm 60KM 44kW) 2006
"Świetny kontakt i profesjonalna obsługa
Moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy
Polecam z czystym z sumieniem.",
Konrad , Suzuki Swift
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Dotarłem tu z polecenia, i nie zawiodłem się. Zależało mi na szybkiej realizacji z powodu wyjazdu. Warsztat czysty i schludny, wymienione części były do wglądu.bardzo miło i sympatycznie .A i finansowo do przyjęcia. Z pewnością tu wrócę i będę polecać. Pozdrawiam po sąsiedzku Adam G.",
Adam G, Ford
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, mam pytanie, Ford Transit 2.0 .2000r. na trzecim biegu zaczyna się cały trzęsc. Na 4 i 5 ok. Proszę o podpowiedź co to może być.
Dzień dobry mam pytanie co moglo by się zepsuc w fordzie galaxy bo z biegów wchodzi tylko aby 1 bieg i to jest jedynka a reszta biegów nie wchodzi
Dzień dobry wogule mi nie wchodzi bieg wsteczny, a reszta działa normalnie i już dość długo, czy bezpieczna jest taka jazda?
Witam Jechalem dzisiaj autostrada, wbilem piaty bieg ale auto zachowuje sie jak na biegu jałowym. Reszta biegow dziala normalnie piaty bieg tez wydaje mi sie ze wchodzi ale nie jedzie. Dziekuje Pozdrawiam