"Fachowa obsługa, solidnie i szybko wykonany serwis olejowy. Dobra komunikacja z warsztatem. Cena rozsądna, polecam",
Andrzej, Peugeot 207
"Szybka diagnoza i naprawa od ręki, miałam problem z światłami wszystko już działa.Dziękuje i polecam firmę i miłych panów mechaników.",
M.K, Opel Astra
"Profesjonalne , szybkie i tanie załatwienie problemu. Polecam",
Gdynia Grabówek, Skoda Octavia I, 2002
"Szybciutko, za niewielkie pieniądze i na prawdę profesjonalnie naprawiony Passacik. Polecam",
nero, Volkswagen Passat
"Pełen profesjonalizm. Setcar to warsztat godny polecenia, naprawy przeprowadzane fachowo i z zaangażowaniem. Rzetelna informacja na temat wykrytych usterek i kompetentna porada dotycząca możliwości ich usunięcia. Największym plusem, poza jakością napraw jest indywidualne podejście do każdego klienta.",
Karol, Opel Vectra B
"Do serwisu udałem się na wymianę kół oraz serwis klimatyzacji. Wymian kół zrobiona szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o klimatyzację została zdiagnozowana usterka , która uniemożliwiła nabicie klimatyzacji. Wizytę oceniam pozytywnie. ",
Artur, Hyundai i20
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Naprawie był poddany lewy zamek od drzwi kierowcy oraz niedziałające gniazdo zapalniczki z przodu w Audi A6.
Usługa wykonana wzorowo, chociaż ogólny czas realizacji trochę długi. Samochód oddany do warsztatu w sobotę rano - odebrany w czwartek po południu. Miłą niespodzianką było naprawienie zacinającej się szuflady na popielniczkę.",
Adrian BOKA, Audi A6
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Zamontowałem miesiąc temu instalacje do ceed'a , póki co wszystko śmiga jak trzeba . Zamiast lać 10 l Pb na każde 100 km to leje 10 gazu. Po to chyba jest ta instalacja.:) .
Cała operacja na pacjencie zajęła jeden dzień roboczy , szybko ,sprawnie i bez kłopotu. Wychodzę z założenia , że właścicielowi powinno zależeć i robote zrobił dobrze....",
Artur
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam . Czy moze mi ktos poleciec szlifiernie glowic w warminsko-mazurskim . Mam mercedesa Klasa B 2012 . Prawdopodobnie bo jeszcze nie zdjąlem glowicy jest wypalony zawor na cylindrze . Ale chcialbym wczesniej wiedziec gdzie moge spokojnie oddac zeby mi dobrze ja zrobili .Pozdrawiam Marek
Czy jest możliwe że sprawdzenie (przeswietlenie)glowicy nie daje 100% gwarancji ze nie jest pęknięta bo mechanik tak sądzi.nie wiem czy fuszere odstawili czy co