"Odwiedzam ten warsztat za każdym razem, gdy któreś z moich aut nie domaga.
Zawsze usługa wykonywana jest z należytą starannością. Bardzo ważnym aspektem jest również szybkość realizacji usługi - potrzebuję aut codziennie i warsztat dokonuje wszelkich napraw w przeciągu jednego dnia. Rano auto oddaję, po południu odbieram.
Wszechstronność to...",
hechter, Ford Focus Mk2
"Stanełam na estakadzie moim Smartem i nie wiedziałam co robić. Zadzwoniłam do warsztatu, przyjechali pomocą, samochód naprawili na następny dzień. Pomysł z autem zastępczym, Rewelacja. Dziękuję :)",
Ewa, Smart fortwo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Jestem z okolic Torunia, tutaj przywiały mnie różne wiatry więc ocena ceny jest z perspektywy moich okolic, nie tutejszych - może być niemiarodajna. Co do reszty to nie mam zastrzeżeń. Samochód osłuchany, problem zlokalizowany skutecznie (mój opis: coś mi warczy, na samochodach nie znam się kompletnie). Autko naprawione, po naprawie okazane...",
Jurek, Fiat Brava 1.4 12 v r.98
"Super warsztat, szybko rozwiązali usterki w moim samochodzie!",
Joanna, Mercedes
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Absolutnie polecam. Od lat korzystam z ich usług i nigdy nie zawiedli. Warsztat godny polecenia.",
Nordstal, Mercedes Sprinter
"Dzięki dociekliwości Pana mechanika,nadal mogę cieszyć się jazdą moim autem.Choc jest wiekowe,śmiga jak nowe.Po naprawie praca silnika jest bardziej cicha.Polecam ich usługi za staranność, doradztwo i sympatyczną obsługę.",
Bona, Ford
"Zamontowałem miesiąc temu instalacje do ceed'a , póki co wszystko śmiga jak trzeba . Zamiast lać 10 l Pb na każde 100 km to leje 10 gazu. Po to chyba jest ta instalacja.:) .
Cała operacja na pacjencie zajęła jeden dzień roboczy , szybko ,sprawnie i bez kłopotu. Wychodzę z założenia , że właścicielowi powinno zależeć i robote zrobił dobrze....",
Artur
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"jestem bardzo zadowolony z warsztatu samochodowego
szybka naprawa
polecam!!!",
Kris, citroen C5 1600 2008
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?