"Super jakość usługi. Nie chciałem dawać opinii od razu na wypadek gdyby coś miało się dziać z samochodem w ciągu pierwszych dni od wrócenia na drogę (zdarza się wyjechać w super stanie, a potem się okazuje, że tylko wyczyszczony problem z komputera, kontrolka na chwilę gaśnie, ale zaraz wraca, gdzieś indziej tego doświadczyłem i wolałem, żeby...",
Maciej, Mazda 2
"Zachęcony pozytywnymi recenzjami z portalu udałem się ostatnio tam po raz pierwszy. Warsztat czynny od niedawna, co widać. Jeszcze sporo do zrobienia, aby wzbudzać zaufanie od pierwszego wjechania, ALE. Osoby są bardzo kompetentne i pro-klienckie, a za to jest mega plus. Wszystko powiedzą, wytłumaczą, spokojnie odpowiadają na pytania i nie...",
Felixsen, Mazda 6 I
"Polecam w 100%.Warsztat godny zaufania.Na straży miła Pani z wielkim uśmiechem.Pan mechanik zna się na rzeczy i nie wymyśla "nieistniejących usterek".Szybko,sprawnie i tanio!",
KAJA, SEAT ALHAMBRA
"Stanełam na estakadzie moim Smartem i nie wiedziałam co robić. Zadzwoniłam do warsztatu, przyjechali pomocą, samochód naprawili na następny dzień. Pomysł z autem zastępczym, Rewelacja. Dziękuję :)",
Ewa, Smart fortwo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Mazda 6 GY 2.0 benzyna 147 koni, wymiana oleju w silniku, filtrow, serwis klimatyzacji, wymiana 2 wahaczy przod dolny- tylne, zapieczone zaciski- czysczenie, opinia bardzo pozytywna za wykonanane uslugi , koszt czesci i naprawy, polecam p. Macieja ( SETCAR), wczesniej serwisowany ford focus mk1 1.8 TDCI takze bez zarzutu, polecam ten warsztat",
Slawek, Mazda 6 GY 2.0 147 koni
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
"W dniu 06.07.2017 r odwiedziłem po raz kolejny ten warsztat, badałem klimatyzacje jestem bardzo zadowolony z obsługi za fachowość o udzielanie informacji.
Serdecznie dziękuję Pany Andrzejowi, który się zajmował moją Mazda 3 BL 1,6 benzyna.
Pozdrawiam mechanika Pana Andrzeja tak trzymać.
Tadeusz
",
Tadeusz, Mazda 3 BL 1,6 benzyna rok produkcji 2011
"Gorąco polecam. Doświadczenie, jakość usług i dotrzymywanie terminów, to zalety, które definiują ten warsztat samochodowy. Zawsze można liczyć na miłą obsługę oraz fachowe doradztwo.",
Karol, Hyundai i30
"Świetny kontakt i profesjonalna obsługa
Moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy
Polecam z czystym z sumieniem.",
Konrad , Suzuki Swift
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Najlepszy mechanik jakiego spotkałem!
Szybka diagnoza i profesjonalna naprawa!
Polecam !!!",
Andrzej75, MAZDA CX7
"Wszytko w jak najlepszym porządku, Tanio szybko i solidnie Polecam ",
Marcin, Mazda 6
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam.W mazdzie 6 często nie mogę wrzucić wstecznego biegu. Dopiero po wyrzuceniu pierwszego biegu i ruszeniu na nim i ponownym wyrzuceniu wstecznego mogę cofać. Dziękuję za podpowiedzi.
Co może oznaczać kontrolka uszkodzona skrzynia biegów w Mazdzie 2 1,6 D manualna?
Witam. Po kupnie auta okazało się że fabrycznie była tam zamontowana automatyczna skrzynia biegów. Ciągle świeci kontrolka check i pokazuja się błędy dotyczące automatu. Tzn : P0758 Zawór magnetyczny łączenia Elektryczny P0768 Zawór magnetyczny łączący D Elektryczny P0773 Zawór magnetyczny...
Szanowni Państwo. Usterka pojawiła się podczas jazdy w trasie, mianowicie wygląda to tak, jakby "wyskakiwał" bieg, czuć szarpnięcie i samochód zwalnia, aby kontynuować jazdę, trzeba wrzucić luz i znów załączyć bieg. Nadmienię, że dzieje się to bardzo często podczas jazdy. W rzeczywistości bieg...