"Wszystko wykonane sprawnie i profesjonalnie w nie dużym koszcie. Polecam :)",
Tess, Citroen C3 1.2 PureTech 2014
"Jest dobrym mechanikiem.Szybko i skutecznie naprawia",
M.Pietrzak
"Pełen profesjonalizm, trafne zdjagnizowanie usterki.
Dodatkowo zdiagnozowane usterki, o których nie wiedziałem. Marki japońskie oraz koreańskie to specjalność zakładu. Polecam zdecydowanie.",
Jacek, Hyundai Tucson TLE 1.6 T-GDI 177KM Benzyna
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Wymiana filtrów naprawa wydechu -szybko, solidnie w miłej atmosferze",
jarek, VOLKSWAGEN 1,2
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Z każdą naprawą części jeżdżę do serwisu setcar. Nigdy się nie zawiodłam. Ostatnie naprawy to wymiana całego układu hamulcowego, zrobiona klima, wymiana filtrów, oleju silnikowego i innych płynów, przegłuby. Jestem kobietą o małej wiedzy technicznej samochodu wiec pan mechanik rzeczowo mówi mi co jeszcze trzeba wymienić lub naprawić. Ostatnio...",
Asia, Volkswagen golf VI kombi
"Super warsztat, szybko rozwiązali usterki w moim samochodzie!",
Joanna, Mercedes
"Naprawa klimatyzacji. Bardzo szybko a cena w normie. Dziala wiec 10 na 10",
Dennis, mercedes vito 2,2 diesel, 2000r
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
zablokowane lewe tylne koło, hamulec ręczny,linka poluzowana, nie można ruszyć, z tyłu są bębny ,szczeki,co robić?
moim problemem jest hamulec ręczny, po wymianie linek mechanizmu tarczy wciąż pokazuje na wyświetlaczu ze nie działa i jest problem. jak można sobie z tym poradzić czy potrzebuje jakiegoś programu do tych linek?
Po naciągnięciu linki ręczny trzymał dobrze przez tydzień, a teraz znów nie trzyma. Co zrobić żeby dobrze naciągnąć i to podziałało dłużej?
Witam, wystąpił problem z autem VW Jetta, nie można ruszyć, gdyż hamulec ręczny nie chce puścić. Sama wajcha nie jest zaciągnięta. Czy to kwestia linki, która być może się zapiekła? Auto stało nieużywane około miesiąca.
Jeżeli hamulec ręczny nie chce odpuścić, nie uda nam się nigdzie pojechać samochodem. Jazda z zaciśniętym hamulec ręcznym doprowadzi do przegrzania układu hamulcowego i uszkodzenia elementów...