"Usługa blacharska, ubytki, wgniecenia, malowanie. Usługa wykonana szybko i fachowo. Przy tym dobra cena, polecam.",
Mirek , Honda
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej naprawy hamulców w moim samochodzie,który jest jeszcze na gwarancji fabrycznej.Jak pojechałem na przegląd okresowy do serwisu fabrycznego to Panowie mechanicy powiedzieli,że bardzo dobra robota i ci co naprawiali hamulce znają się na rzeczy. Polecam wszystkim warsztat SL.
",
yazgot1, Hyundai i40
"Szybko, sprawnie i niedrogo. Generalnie bardzo sympatyczne miejsce - polecam.",
Janusz, Honda civic
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Witam po wielu poszukiwaniach dobrego warsztatu samochodowego trafiłem do serwisu SETCAR. Moje wrażenia bardzo pozytywne. Przegląd samochodu wykonany od A-Z, szczegółowo omówione kolejne punkty przeglądu, zwracając uwagę na części, które się zużyły i wymagają wymiany. Podsumowując serwis godny polecenia,samochód odzyskał dawną świetność, ceny...",
jazz, honda jazz
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
"W sobotnie południe nie chciał mi się uruchomić samochód, światła i kontrolki się paliły. Poszukiwania mechanika niewiele pomogły, trzech zapytanych odmówiło pomocy. Auto serwis Diamond znalazłam dzięki temu portalowi, z firmą nie miałam wcześniej do czynienia. Jeden z mechaników zgodził się podjechać, zdiagnozował problem, uruchomił samochód....",
Joanna, Honda
"Zrobił serwis klimatyzacji sam zrobił przegląd auta i wyszło że jest do wymiany końcówka drążka kierowniczego i stwierdził że może się rozpaść w drodze i mnie nie wypuścił z warsztatu miał kolejkę ale mnie wcisnol i tego samego dnia wymienił,polecam.",
Arek , honda civic 1.4 2002r benzyna
"Świetny kontakt i profesjonalna obsługa
Moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy
Polecam z czystym z sumieniem.",
Konrad , Suzuki Swift
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Regeneracja wybieraka skrzyni biegów zrobiona "od ręki" + filtry i olej. Jakość usługi, czas i koszt na "piątkę". Polecam. ",
peka, Honda Accord VII
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z pierwszym biegiem. Gdy chce wrzucić 1 bieg w połowie drogi drążek nie idzie dalej jakby się blokował. Jak cofne drążek i wrzucę 2 a następnie 1 to wchodzi. Również jak zacznę popuszczac sprzęgło to wchodzi 1-ka.problem nie występuje za każdym razem gdy chce wrzucić 1 bieg ale jest...
Witam. Honda Accord VII Przebieg 252 tys km. Przeze mnie zrobione ok 62 tyś km W aucie pojawiły się najpierw problemy z 3 biegiem powyżej 4000tys/obr na min 3 bieg wchodził ze zgrzytem za każdym razem. Przy mniejszych prędkościach obrotowych jest ok. Ostatnio coraz ciężej wchodzą wszystkie biegi...
Witam! Honda Accord VII - 2,2 cdti Teraz często ciężko wchodzą biegi. Niedawno byl taki problem i rezultatem żaden bieg się nie włączał i było zmienione koło dwumasowe. Co może tworzyć taki efekt ? Dzięki !