"Ku wielkiemu zaskoczeniu, bardzo szybka diagnoza oraz skuteczna naprawa glosnej pracy silnika, jedyna trafna diagnoza, a kilku "specjalistow" wczesniej probowalo okreslic przyczyne - bez powodzenia.
Cena naprawy lepiej niz dobra, bardzo szybka i zadawalajaca usluga.
Wypada tylko polecac na przyszlosc, fachowosc, doswiadczenie i wiedza,...",
customer, Peugeot 307
"Umówiłem się do warsztatu na przegląd po zakupie samochodu. Wizyta przebiegła w milej atmosferze, pracownicy byli bardzo uprzejmi. Warsztat jest czysty i zadbany, zrobił nam mnie dobre wrażenie. ",
Andrzej, Fiat 500
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"sprawna naprawa ,profesjonalna obsługa,przemyślane działanie.",
stan, ford transit 2000/85 KM 2004
"Szybciutko, za niewielkie pieniądze i na prawdę profesjonalnie naprawiony Passacik. Polecam",
nero, Volkswagen Passat
"Jeden z najlepszych warsztatów do jakich trafiłem, szybko, profesjonalnie bez robienia fuszerki. Wszystko robione tak, aby klient wyjeżdzał zadowolony. uszczelka pod głowicą,planowanie głowicy,rozrząd,uszczelniacze,część zawieszenie w niecały tydzień, i mega przystępnej cenie!
Widać że chłopaki robią z pasji ;)
Polecam.",
Gruby94, passerati b5
"Bardzo polecam. Szybki termin, wszystko ładnie na papierze wykazane co było zrobione. ",
Damian, Volkswagen Golf 1.4 55KM Benzyna LPG 2005
"Świetny kontakt i profesjonalna obsługa
Moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy
Polecam z czystym z sumieniem.",
Konrad , Suzuki Swift
"Witam.
Robiłem w tym warsztacie kilka tygodni temu usczelkę pod głowicą i rozrząd.
Usługa wykonana szybko i sprawnie, za przyzwoitą cenę.
Na wszystko 2 lata gwarancji na piśmie i paragon.
Dobry kontakt telefoniczny.",
Podolski Zygmunt, Skoda Felicia
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Obsługa w warsztacie bardzo miła
Samochód naprawiony bardzo szybko także jestem zadowolona",
Klient, Toyota
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Pełen profesjonalizm. Setcar to warsztat godny polecenia, naprawy przeprowadzane fachowo i z zaangażowaniem. Rzetelna informacja na temat wykrytych usterek i kompetentna porada dotycząca możliwości ich usunięcia. Największym plusem, poza jakością napraw jest indywidualne podejście do każdego klienta.",
Karol, Opel Vectra B
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Auto nie chciało odpalic pod domem, zrobione na miejscu, czesci dowiezione
Dziekuje i polecam",
Basia, Citr C1
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Wszystko super. Bardzo szybko i w miare tanio. Jestem zadowolon",
Dennis, mercedes vito 2,2 diesel, 2000r
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
Koszt wykonania usługi wymiana uszczelki pod głowicą: od 1.400,00 PLN do 2.900,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Mam Pegueota 206 1.4 75 Km SW benzyna 2002 Samochod rano jak odpalam to czasem lubi zgasnac i znow odpalam i jest dobrze zachowuje sie a nie raz jak by chodzi na 3 cylindrach ale jadac juz wszystko sie normuje i zero wyciekow plynu chlodniczego zero w oleju plynu korek wlewu oleju...
Witam, ubywa plynu chłodniczego w kia ceed 2008. Wymieniona zostala uszczelka pod glowica jednak plynu dalej ubywa. Pod korkiem oleju nie widac osadu. Przy odpalonym silniku nie widac rowniez bąbelkow w zbiorniku wyrownawczym. Widac delikatne kapanie po zaparkowaniu auta. Poziom oleju rowniez...
Witam,mam problem z samochodem Toyota Corolla hatchback v-vti 1.6 , rok 2002. Ostatnio jadąc na trasie właczyla mi sie kontrolka oleju ,a wzkażnik plynu chlodniczego podniosl sie do maksimum. Sprawdziłem stan oleju i byl bliski minimum. Odczekalem dwie godziny i i dolalem oleju na zimnym...
Mam mercedesa c200 kompresor z 2001 roku i musze wymienic usczelke glowicy wiem juz ze potrzeba klucza dynamometrycznego ale nie wiem gdzie znalesc zapiske ile i jak mam ustawic ten klucz tak zeby pasowal idealnie przy zamknieciu glowicy no i ogulnie jakies porady jak najlepiej to zrobic ?? Ps...