"wymiana i naprawa lewej strony po wypadku
kompleksowa i wspaniała obsługa zapewnione auto zastępcze ",
mikołaj, hyundai ix35
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Jestem bardzo zadowolony z przeprowadzonej naprawy hamulców w moim samochodzie,który jest jeszcze na gwarancji fabrycznej.Jak pojechałem na przegląd okresowy do serwisu fabrycznego to Panowie mechanicy powiedzieli,że bardzo dobra robota i ci co naprawiali hamulce znają się na rzeczy. Polecam wszystkim warsztat SL.
",
yazgot1, Hyundai i40
"W Rewelacyjny sposob podeszli do mnie i mojego samochodu, wlascicielka jak na kobiete pokazala klase jesli chodzi o znajomosc samochodu, co mnie bardzo zaskoczylo, koszt naprawy wyszedl naprawde niewiele, gdzie w innych warsztatach spiewali ode mnie podwojnie plus doszukujac sie innych wad, czego w tym warsztacie nie stwierdzili, chciano mnie...",
Natalia, Mercedes A 160
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Witam Wszystkich zainteresowanych. Chciał bym polecić ten warsztat. Właściciel zna się na tym co robi. Najważniejsze jest to że można na Niego liczyć potrafił przyjechać na miejsce i zrobi Asistance na miejscu. Ceny też niskie. W ogóle to jestem mile zaskoczony tym że bardziej się przejmował awarią jak ja.",
Slawek, Ford Focus
"Do serwisu udałem się na wymianę kół oraz serwis klimatyzacji. Wymian kół zrobiona szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o klimatyzację została zdiagnozowana usterka , która uniemożliwiła nabicie klimatyzacji. Wizytę oceniam pozytywnie. ",
Artur, Hyundai i20
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Wymiana zawieszenia skoda superb ,szybko starannie ,cena w normie,polecam ",
Tomasz, Skoda
"Naprawie był poddany lewy zamek od drzwi kierowcy oraz niedziałające gniazdo zapalniczki z przodu w Audi A6.
Usługa wykonana wzorowo, chociaż ogólny czas realizacji trochę długi. Samochód oddany do warsztatu w sobotę rano - odebrany w czwartek po południu. Miłą niespodzianką było naprawienie zacinającej się szuflady na popielniczkę.",
Adrian BOKA, Audi A6
"Pełen profesjonalizm, trafne zdjagnizowanie usterki.
Dodatkowo zdiagnozowane usterki, o których nie wiedziałem. Marki japońskie oraz koreańskie to specjalność zakładu. Polecam zdecydowanie.",
Jacek, Hyundai Tucson TLE 1.6 T-GDI 177KM Benzyna
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Wszystko ok. Polecam. Fachowe podejście do klienta ",
Osti, Hyundai, ix20, 1.6 benzyna, 2016
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai ix 35 1,6 benzyna przebieg 105 tys. Problemy z biegami jazda kilka dni bez problemu, raptem jadąc wybijam bieg w celu zmiany i nie wchodzi zaden, Trzeba zgasic silnik wtedy bieg wejdzie normalnie , tylko przy odpaleniu lekko szarpnie.
Problem jest w wbijaniu biegu pierwszego, drugiego i wstecznego. Raz biegi wchodzą dobrze, ale w większości jest duży opór, i wbijanie jest nieraz ze zgrzytem. Co może być przyczyną? proszę o pomoc
Witam posiadam i30 od 4 lat i w ostatnim czasie zaczyna być czasem problem z wrzucenie 1 i 5 biegu, a na 2 lubi haczyc... :/ Co robić z tą skrzynia? Nie stać mnie na nowsze auto, a póki co wiem na czym jeżdżę. Czy jest to opłacalne?