"Obsługa miła i uprzejma wszystko zrobione na czas. Autko polakierowane idealnie co jest zasługa lakiernika pana Radka . Mechanik Marcin w bardzo szybkim czasie postawił diagnozę i wszystko zostało naprawione w krótkim czasie oraz cena była zadowalająca w końcu znalazłam warsztat do którego będę wracać choć wierze ze to szybko nie nastąpi gdyż...",
Gosoa, VW Golf
"Obsługa w serwisie profesjonalna, dobre podejście do klienta. Diagnostyka komputerowa zrobiona dokładnie i szybko. ",
Artur, Mercedes-Benz Klasa C
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Stanełam na estakadzie moim Smartem i nie wiedziałam co robić. Zadzwoniłam do warsztatu, przyjechali pomocą, samochód naprawili na następny dzień. Pomysł z autem zastępczym, Rewelacja. Dziękuję :)",
Ewa, Smart fortwo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"występował wyciek oleju z dolnej części silnika, zaradzono zjawisku po moich próbach w dwóch innych warsztatach. zaskoczyło mnie wyjątkowo profesjonalne i miłe podejście do usługi, od przyjęcia auta do przekazania, aż miło. ",
Krzysztof Rotta, Chrysler / Crossfire
"Wymiana filtrów naprawa wydechu -szybko, solidnie w miłej atmosferze",
jarek, VOLKSWAGEN 1,2
"Korzystam z tego warsztatu samochodowego od prawie trzydziestu lat.Zawsze wszystko było wykonane na czas i bardzo sumiennie.Bardzo dobry kontakt z właścicielami.Fachowe porady z każdej dziedziny motoryzacji.",
Tom, VOLVO
"Jestem z okolic Torunia, tutaj przywiały mnie różne wiatry więc ocena ceny jest z perspektywy moich okolic, nie tutejszych - może być niemiarodajna. Co do reszty to nie mam zastrzeżeń. Samochód osłuchany, problem zlokalizowany skutecznie (mój opis: coś mi warczy, na samochodach nie znam się kompletnie). Autko naprawione, po naprawie okazane...",
Jurek, Fiat Brava 1.4 12 v r.98
"Świetny warsztat bardzo dobra i fachowa obsługa. Wykonali kompletny remont głowicy wraz ze spawaniem i do tego wymiana pierścieni na tłokach. Teraz samochòd nie kopci I nie bierze oleju. ",
Agnieszka, VW Polo
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
"Ok! Ok! Nie jestem od oceny czyjeś pracy,której sama nie wykonuję.",
T.Dabrowska, Mitsubishi Colt 1,4 2007
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
Koszt wykonania usługi wymiana intercoolera: od 250,00 PLN do 1.250,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam taki problem: Toyota Avensis verso 2002,2.0 diesel, D4D. Przy przyspieszeniu samochód na chwilę traci moc mimo że pedał w podłodze. Po kilku sekundach załącza się i jazda. Komputer nie wykazał żadnych błędów. Nie dymi, nie kopci. Wszystko wymienione zawsze na czas. Tak jest od pół...
Witam. Mam problem ze światłami drogowymi. Zapaliły się i nie chcą zgasnąć. Musiałem wyciągnąć żarówki, bo cały czas w kostkach jest napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki. Następny problem jest taki ,że jest olej w interkulerze. Podejrzewam ,że to może być turbina lub co innego.
Witam Mam pytanie, zauważyłem, że rura intercooler jest zaoliwiona prawdopodobnie problem jest uszczelek, chodzi mi czy to jest normą, że może być zaoliwiona? Czy mimo tego że uszczelki są uszkodzone, nie powinien być olej na rurze? Pozdrawiam i dziękuje
Witam, chciałbym się dowiedzieć czy da się zamontować wydajniejszy intercooler do mojego silnika 2.4 D5 163KM? Mam wgrany program na 195 KM/460 Nm. Proszę o poradę