"Szybka i profesjonalna diagnoza i naprawa (problem z turbo) Bardzo dobry kontakt i info na temat naprawy. Cena ok. Pierwszy raz korzystałem z usług tego warsztatu i jestem zadowolony. Jeżeli będę miał jakiś problem z autem na pewno wróce. Polecam!",
Tomek, Alfa Romeo 159 1.9jtdm 150KM
"Wszystko wykonane sprawnie i profesjonalnie w nie dużym koszcie. Polecam :)",
Tess, Citroen C3 1.2 PureTech 2014
"Warsztat na wysokim poziomie, miła obsługa, Kierowniczka otwarta, uśmiechnięta, służąca pomocą, znająca się na rzeczy. Fachowość, sumienność, terminowość. Ocena jak najbardziej pozytywna. Warsztat godny polecenia, Koszt konkurencyjny, jakość usługi bardzo dobra, czas naprawy mnie usatysfakcjonował Polecam Speed Auto Service!!! ",
Radek73, Opel Insignia
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"POLECAM TEN WARSZTAT Z CZYSTYM SUMIENIEM. WYMIENIAŁEM ŁOŻYSKA ORAZ OLEJ, FILTRY ITP. ROBOTA ZOSTAŁA WYKONANA BARDZO SZYBKO I SOLIDNIE. KOSZT NAPRAWY NAPRAWDĘ NISKI JAK NA JAKOŚĆ WYKONANEJ PRACY.MIŁO I SYMPATYCZNIE.POLECAM!!!",
ROBERT, TOYOTA YARIS VERSO 1.3 VVT
"Do serwisu udałem się na wymianę kół oraz serwis klimatyzacji. Wymian kół zrobiona szybko i sprawnie. Jeśli chodzi o klimatyzację została zdiagnozowana usterka , która uniemożliwiła nabicie klimatyzacji. Wizytę oceniam pozytywnie. ",
Artur, Hyundai i20
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko , sprawnie i solidnie,fachowa obsługa, polecam !",
Cichy, Mazda
"Miałem do wymiany łożyska w przednich kołach. Posypały się zupełnie. Wymiana była zrobiona bardzo szybko, nie tak jak w innych warsztatach, w których miałem (nie)przyjemność naprawiać auta. Tutaj umawiasz się na konkretny termin i taki jest dotrzymany. Generalnie obsługa klienta w tym warsztacie jest na medal. Polecam.",
Paweł, Renault grand espace 2.0D automat
"Ok! Ok! Nie jestem od oceny czyjeś pracy,której sama nie wykonuję.",
T.Dabrowska, Mitsubishi Colt 1,4 2007
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Wymiana łożyska przedniego Toyota Avensis, szybko sprawnie, miła obsługa, bardzo dobra cena. Polecam wszystkim.",
Jacek
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Najlepszy mechanik jakiego spotkałem!
Szybka diagnoza i profesjonalna naprawa!
Polecam !!!",
Andrzej75, MAZDA CX7
"Wszystko na plus. Kontakt, cena i miły Pan mechanik",
Dorota, Citroen C4 1.6 hdi
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Koszt wykonania usługi wymiana łożyska koła: od 250,00 PLN do 500,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, przy prędkości większej niż 50km/h auto zaczyna buczeć, na trasie przy prędkościach 100 Km/h jest to już dosyć mocne buczenie. Na pewno nie jest to silnik, zmiana biegów, obrotów nie wpływa na zmianę wycia. Im większa prędkość tym mocniej buczy. Czy to będą łożyska?
Witam, Mam Opla Insignie z 2011 1,6t b + g, podczas jazdy słyszę szum z tyłu z prawej strony - czy to może być łożysko i jakie są koszty wymiany / naprawy ?, Proszę o radę Pozdrawiam Leszek
Witam jeżdżę citroenem Xsara picasso 2002r 1.8 Benz mam taki problem ze strasznie mi coś chuczy z przodu zwłaszcza przy większej prędkości. Mam pytanie czy to może być łożysko?
Witam, przy jeździe powyżej 50km/h przy nawet delikatnym skręcie kierownica w lewo, słychać buczenie. Przy wyższych prędkościach i skręcie głośniejsze buczenie. Ale gdy wyprostuje kierownice, bądź skrece w prawo jest cisza. Co to może być?
Hyndai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
Volkswagen Tiguan to model produkowany od 2007 roku do teraz. Jest to auto segmentu Crossover, mniejsze od modelu Touareg. W samochodach tych występują silniki benzynowe o poj. od 1.4 do 2.0 TSI,...
Mazda CX-3 to crossover, który jest najmniejszym modelem z gamy pojazdów sportowo-użytkowych produkowanych przez Mazdę. Większym odpowiednikiem Mazdy CX-3 jest model CX-5. Model CX-3...