"Jestem bardzo zadowolony nie m a co się rozpisywać profesjonalnie terminowo solidnie i w rozsądnej cenie polecam!! Damian ",
Damiann , Focus
"Profesjonalne podejście praca wykonywana w czasie jestem zadowolony ",
Adam , Chrysler Pacyfica
"ID 33817
W dniu wczorajszym korzystałem z usługi tegoż zakładu.
Bardzo miła ,fachowa obsługa polecam korzystanie z tego serwisu.
",
jan sasiak, opel insygnia
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Trafiłam z polecenia bo moi sąsiedzi już parokrotnie kożystali. Faktycznie, tak jak mówili: czysto, fachowo i szybko. Cena była ok. Polecam!",
Julcia, Volkwagen Passat
"Zamontowałem miesiąc temu instalacje do ceed'a , póki co wszystko śmiga jak trzeba . Zamiast lać 10 l Pb na każde 100 km to leje 10 gazu. Po to chyba jest ta instalacja.:) .
Cała operacja na pacjencie zajęła jeden dzień roboczy , szybko ,sprawnie i bez kłopotu. Wychodzę z założenia , że właścicielowi powinno zależeć i robote zrobił dobrze....",
Artur
"Korzystam z tego warsztatu samochodowego od prawie trzydziestu lat.Zawsze wszystko było wykonane na czas i bardzo sumiennie.Bardzo dobry kontakt z właścicielami.Fachowe porady z każdej dziedziny motoryzacji.",
Tom, VOLVO
"W Set-Car byłem po raz pierwszy,i z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat.Obsługa profesjonalna,rzetelna,uczciwa,szybka!Cenowo również byłem zadowolony.Na pewno będę u nich serwisować swój samochód!",
Marcin, Ford Mondeo mk3 2.0tddi
DROGA NA KAZIMIERZ ,GŁÓWNA TRASA DOJAZDOWA DO KOSAKOWA
"Serwisuje tu każdy swój samochód. Solidny warsztat gdzie wszystko jest robione jak należy w bardzo przystępnych cenach i zawsze na czas. Wszelkie wątpliwości były ze mną konsultowane. Szef w tym warsztacie to bardzo miły człowiek, który potrafi doradzić i wyjaśnić. Elektromechanika i elektryka samochodowa jest ich sporym autem i nie stanowi dla...",
Kamil, Audi S3, Rajdówka peugeot 106, BMW
"Obsługa w warsztacie bardzo miła
Samochód naprawiony bardzo szybko także jestem zadowolona",
Klient, Toyota
"Świetny kontakt i profesjonalna obsługa
Moim zdaniem najlepszy warsztat w okolicy
Polecam z czystym z sumieniem.",
Konrad , Suzuki Swift
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Bardzo fachowa obsługa, wymieniono tuleje gumowe wahaczy i żarówkę h7 oraz wykonano doraźny przegląd w VW Polo Cross, umiarkowanie w porównaniu do innych warsztatów, a tanio w porównaniu z serwisem, umówiony na telefon - usługa wykonana zgodnie z umową i na czas, brak zastrzeżeń. szczerze polecam.",
Piotr Bar, vw polo cross
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
"Bardzo dokładny serwis i doradztwo. Na pewno wrócę. ",
Nowy klient, Chevrolet Cruze 1.8 benzyna 2012
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
Koszt wykonania usługi wymiana sworznia wahacza: od 150,00 PLN do 350,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy da się wymienić sworzeń w wachaczu w Ford Focus mk2 2010 rom diesel 1.6 90 km? Czy trzeba razem z wachaczem?
Stuki w zawieszeniu przednim w nissan tiida.od jakiegoś czasu podczas jazdy po nawierzchni tzw chopla czyli coś w rodz małego progu zwalniajacego słychać odgłos stukania ale nie metaliczny.dobiega tak jakby od str raz prawej raz lewej amortyzatora przedniego.stuki słychać nie zawsze i nie...
Witam, czy po wymianie sworznia lewego wahacza(przód) i klocków ham.(przód) ustawianie zbieżności jest obligatoryjne ? Pozdrawiam MG
witam mam fiata punto i sworzen wahacza do naprawy-czy to bardzo pilna naprawa czy moge jezdzic,oraz czy to duzy koszt ?