"Fachowa i miła obsługa. Rzetelne wykonania napraw.
Szybka diagnoza.
Korzystam z usług warsztatu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona.
Polecam ten warsztat.
",
Beata, Ford Fiesta
"Panowie z SL-MOTORS to profesjonaliści podchodzący z pasją do swojej pracy!! Nie ważne czy chodzi o elektrykę, czy mechanikę w samochodzie. Najpierw szukają i znajdują przyczynę usterki, a później przystępują do jej usunięcia. Klientowi jest wyjaśniana przyczyna awarii pojazdu oraz droga do jej naprawy. Pomimo, że określają swoją specjalizację...",
Krzysiek, Skoda Octavia II + VW Passat B6
"Bardzo miła obsługa i co przede wszystkim przyjazne ceny dla mojego portfela za zmianę i hotel opon tylko 99zł :) z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat !",
Adam, honda civic
"Po walce z silnikiem który palił olej i wizytach z tym problemem w różnych warsztatach w Gdańsku i wydaniu kilku tysięcy łącznie na wymianę chyba wszystkiego co się dało przy silniku problem powracał. Kolega polecił mi warsztat w Rumi i okazało się że było warto mimo że daleko. Rafał, chyba główny mechanik, nic nie obiecywał tylko powiedział że...",
Grzegorz, VW Polo
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Witam Wszystkich zainteresowanych. Chciał bym polecić ten warsztat. Właściciel zna się na tym co robi. Najważniejsze jest to że można na Niego liczyć potrafił przyjechać na miejsce i zrobi Asistance na miejscu. Ceny też niskie. W ogóle to jestem mile zaskoczony tym że bardziej się przejmował awarią jak ja.",
Slawek, Ford Focus
"Super warsztat, szybko rozwiązali usterki w moim samochodzie!",
Joanna, Mercedes
Warsztat powstał w 1989 roku. Od początku profil firmy był nastawiony na obsługę i naprawy samochodów użytkowych, dostawczych i ciężarowych.Wykonujemy naprawy mechaniczne, obsługi bieżące, przeglądy podstawowe i przeglądy główne. Obsługujemy...
"Szybko, sprawnie i fachowo. Wszystkie prace zawsze są wykonane w uzgodnionym zakresie i czasie bez konieczności dodatkowych napraw. Polecam",
Krzysztof, Opel Corsa
"Zamówiłem opony z Oponeo z montażem w tym warsztacie. Auto wjechało na serwis punktualnie. Miła Pani podczas otwierania zlecenia zadała pytania niczym w ASO, zaproponowała bezpłatny przegląd stanu samochodu, po którym dowiedziałem się że do wymiany jest płyn hamulcowy i przednie amortyzatory (wszystko potwierdzone wydrukiem, który otrzymałem...",
Miłosz
"Gorąco polecam. Doświadczenie, jakość usług i dotrzymywanie terminów, to zalety, które definiują ten warsztat samochodowy. Zawsze można liczyć na miłą obsługę oraz fachowe doradztwo.",
Karol, Hyundai i30
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"Nie ma lepszego Mechanika. Trochę żałuję że to piszę bo przez te opinie kolejki są ogromne ;) Właściciel zna się na rzeczy, już nie raz mnie ratował. Szybko, sprawnie, w przystępnej cenie. ",
Alicja Sz., Dacia Duster
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam pytanie wybija mi czasem biegi. Czyli nie wchodzą może wiecie jaka jest przyczyna, z góry dziękuję za odpowiedź .