"Byłem już trzy razy w tym warsztacie. Czemu aż tyle? Wóz ma 18 lat i wymagał już poprawek lakierniczych i były także dwie stłuczki. Pierwszy raz pojechałem " w ciemno". Byłem zadowolony z naprawy i pomyślałem, że przyjadę tu jeszcze w razie potrzeby. No i tak się stało. Dziś odebrałem samochód po wymianie zderzaka przedniego. Absolutnie się...",
Kropidłowski, Mercedes-Benz A170
* Mechanika pojazdowa * Elektronika i elektryka * Klimatyzacja samochodowa * Naprawa pomp wtryskowyc i wtryskiwaczy * Wyciąganie zapieczonych wtryskiwaczy
"Szybko i profesjonalnie. Fachowa obsługa klienta , polecam",
Sebastian, Mercedes W 124
"W Rewelacyjny sposob podeszli do mnie i mojego samochodu, wlascicielka jak na kobiete pokazala klase jesli chodzi o znajomosc samochodu, co mnie bardzo zaskoczylo, koszt naprawy wyszedl naprawde niewiele, gdzie w innych warsztatach spiewali ode mnie podwojnie plus doszukujac sie innych wad, czego w tym warsztacie nie stwierdzili, chciano mnie...",
Natalia, Mercedes A 160
"Szybciutko, za niewielkie pieniądze i na prawdę profesjonalnie naprawiony Passacik. Polecam",
nero, Volkswagen Passat
Zapraszamy na wymianę opon, bez kolejek, szybko, tanio. Znajdujemy sie na ul. Sobieskiego 22 w Rumi, po tej samej stronie ulicy co Galeria Rumia, tuż za stacja Mila. Zapraszamy!
"Szybko i dokładnie zostały zdiagnozowane i naprawione wszelkie uszkodzenia zawieszenia w moim samochodzie. Następnego dnia już samochód był gotowy do odbioru. Mogę powiedzieć, że teraz wręcz płynie po ulicy. Jestem bardzo zadowolony z wizyty w serwisie. ",
Damian, Renault Megane II
"Wysoka kultura pracy mechaników, niespotykany porządek w warsztacie, trafna diagnoza usterki. Z usług warsztatu korzystam od kilku lat ii za kazym razem pełna satysfakcja",
lark, Mercedes
"Szybko, sprawnie i fachowo. Wszystkie prace zawsze są wykonane w uzgodnionym zakresie i czasie bez konieczności dodatkowych napraw. Polecam",
Krzysztof, Opel Corsa
"Przyjechałem w celu napełnienia klimatyzacji po próbie szczelności okazało się że jest nieszczelność .Zaproponowano mi usunięcie usterki , wykonano naprawę profesionalnie. .Polecam Warsztat a szczególnie miłe Panie przyjmujące zlecenia.Mam nadzieje że inne naprawy też wykonuja profesionalnie .",
Leszek, Mercedes Benz Vaneo
"Opinię wystawiam na prośbę warsztatu. Z dotychczasowych usług - przeglądów i napraw jestem zadowolony, brak zastrzeżeń. Serwisuję tutaj swoje auta od kilku lat, a chodzi o Suzuki Grand Vitara 2.0 2009 i Mazda 2 1.4 2006. O kosztach i czasie byłem zawsze informowany na początku lub telefonicznie więc miałem możliwość rezygnacji z naprawy i...",
Piotr, Suzuki Grand Vitara
"Wtryski Ford Galaxy Wszystko działa super,polecam 100% zadowolenia ",
Kazimierz, Ford Galaxy
"wymiana miecha mercedes mercedes e212 szybko fachowo polecam",
bogdan, mercedes e212
Specjalizujemy się w instalacjach LPG, naprawach powypadkowych, blacharstwie, lakiernictwie, serwisie klimatyzacji, serwisie opon.
"Bardzo fachowo wykonana praca, szybki termin i bardzo mili ponowie mechanicy. Pozdrawiam",
majster
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam serdecznie potrzebuje pomocy kupilem Vito 2.2cdi 94r w automacie był rozebrany gościu przerabiał na zwykłą skrzynie oczywiście ja baran nie znam się na tyle żeby samemu coś robić, zawiozłem laweta do mechanika na dziś jest 8 miesięcy jak tam stoi. Wczoraj mi dzwoni że tego się nie da...
Po postoju, często na zimnym silniku zdarza się, że biegi chodzą bardzo twardo (każdy). Czasami sytuacja jest o tyle trudna, że nie można wrzucić żadnego biegu mimo dłuższego trzymania pedału sprzęgła. Trzeba chwile odczekać, następnie biegi chodzą twardo, a po przejechaniu dystansu wszystko...
Proszę o pomoc. Pacjent to B Klasa 1.5 benzyna, 210 tys. W trakcie jazdy strasznie głośno pracuje, wyje buczy itd .. "specjalista" stwierdził że trzeba by wymienić skrzynie i sprzęgło. Dwa pytania : szukać dalej (tańszej wersji naprawy) czy dla spokoju kupić regenerowaną skrzynie? Nadmieniam, że...
2 bieg opornie wchodzi reszta super. W czym problem?