BOSS AUTO KLIMATYZACJA SERWIS-NAPRAWA
ul. Jana III Sobieskiego 24, Przy Hucie Bankowa , Dąbrowa Górnicza
"Odgrzybienie i nabicie klimatyzacji przebiegło szybki i sprawnie. Obsługa bardzo przyjazna, cena nie za wysoka, polecam.",
Olga, Peugeot 307
"Ja również chciałbym polecić w/w warsztat.
Nie wiem dlaczego użytkownik FAN tak ocenił sprawę. Być może obecnie zmieniła się tam załoga, a być może mechanicy podeszli do klienta w taki sam sposób jak klient do nich. Nie ważne. Jednak do meritum. Usterka w moim samochodzie zdiagnozowana bardzo szybko i sprawnie. Po kilkunastu minutach szef już...",
Adam z Forda
"bardzo pozytywnie wspominam u nich swoje wizyty ... napewno tam wroce",
stały klient
Zapraszamy na serwis mechaniczny
"Przyjechałem z krzywą felgą dostałem darmową kawkę w tym czasie chłopaki wyprostowali felgę z montażem na auto.Jestem mega zadowolony polecę ten warsztat każdemu tak właśnie to powinno wyglądać.",
Daro
Serdecznie zapraszamy. Dojazd od ul Siemińska w Będzinie
NASZE USŁUGI Mechanika pojazdowa Elektromechanika pojazdowa Auto-diagnostyka Auto-klimatyzacja Stacja kontroli pojazdów Naprawy główne i bieżące silnika
Nieautoryzowany Serwis Volvo Scandi-Car
Oddziału AK Ordona 156a (dawna, Jana Majewskiego 156a, Dąbrowa Górnicza
Jesteśmy serwisem samochodowym specjalizującym się w samochodach marki Volvo. U nas wykonasz: * mechanikę * diagnostykę komputerową * elektrykę oraz inne
Zapraszam na usługi z zakresu elektromechaniki, klimatyzacji oraz napraw bieżących.
Mechanika Pojazdowa "Krystek" Krystian Bałdys
Władysława Broniewskiego 70C, 42-520 Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Firma Auto-Gum powstała w 1993 roku. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż opon do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. W naszej ofercie możecie znaleźć Państwo ogumienie renomowanych firm zagranicznych jak i...
"Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi. Bardzo dobry kontakt przed, w trakcie jak i po wykonanej usłudze. Koszty - wiadomo że każdy chce jak najtaniej ale Panowie też muszą za coś żyć ;-) ogólnie ok. Co do samych napraw to okaże się w przyszłości ale jestem spokojny. Reasumując, szczerze polecam i na pewno wrócę jak będzie potrzeba. ",
Krzysiek, Citroën Berlingo
"Dzisiaj dokonałem naprawy mojego PEUGEOTA 206. Jestem zadowolony z wykonanej usługi wykonanej szybko i po przystępnej cenie.Polecam ten warsztat.Dodam że korzystam z ICH usług od kilku lat. Szef p.KRZYSZTOF bardzo miły człowiek.",
STEFAN, PEUGEOT 206
"Usługa wykonana bardzo dobrze i profesjonalnie szczerze polecam ",
Zbyszek, Toyota yaris
"PROFESJONALNA OBSŁUGA !!! GOŚCIU O KSYWIE MAGIK TO PRAWDZIWY CZARODZIEJ ;) ",
MIETEK, AUDI
"Właśnie wróciłem z serwisu Napiszę krótko SUPERRR szybko fajnie miło sympatycznie profesjonalnie i wszystko full za 120 zł. dla mnie bomba ",
Kloss, Chevy
"rewelacyjni mechanicy, profesjonaliści a poza tym bardzo rzetelni (rzadko tam bywam i nigdy 2 razy z tym samym - w przypadku tego zawodu to zaleta). mogli nie raz wprowadzić mnie w błąd jak inni mechanicy i pobrać pieniądze za coś czego nie zrobili - nie zrobili tego. jak ktoś mnie pyta o dobrego mechanik, to zawsze wskazuję tylko ten warsztat.",
kapi
"Jak zwykle szybko solidnie i profesjonalnie. Wymiana ksenon zarnika i regulacja ",
Kamil , Vectra C 2.0t
"Pierwszy raz odwiedziłem ten warsztat , po rekomendacji w necie ,MOJ MECHANIK, i powiem szczerze że to był złoty strzał! wszystko szybko i profesjonalnie , właściciel bardzo kontaktowy i życzliwy , służy radą w razie wątpliwości.ogólnie pelen profesjonalizm.Warto odwiedzić ten warsztat , a nie będziecie żałować.Gorąco pozdrawiam i polecam szczerze.",
Rupert, Dacia
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa.Terminowo.Bardzo dobry samochód zastepczy.",
Opel Corsa, Opel Corsa
"Przegląd gwarancyjny wykonany bardzo dobrze, szybko i miło",
Ela, Seat Ibiza
Koszt wykonania usługi odgrzybianie klimatyzacji (metoda chemiczna) w Dąbrowie Górniczej: od 185,00 PLN do 185,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam Posiadam Skodę Octavię II z 2009 i poważny problem z smrodem z kanałów wentylacyjnych po wyłączeniu klimatyzacji Przy aucie były robione takie rzeczy jak: - wstawienie w aucie tzw. bombki do oczyszczenia klimatyzacji - 3 krotna wizyta w firmie co zajmuje się klimatyzacjami (wymiana...
Mimo kilkukrotnego odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji nadal czuć nieprzyjemny zapach. Co należy zrobić aby sie go pozbyć?
Śmierdzi z wywietrznikow, klima napelniona i dwa razy odgrzybiona, filtr nowy. Co jeszcze można zrobić?
Z dnia na dzień, po włączeniu klimatyzacji zaczęło śmierdzieć stęchlizną, dziwne jest to że najpierw śmierdzi, później na chwile przestaje i później znowu śmierdzi. Nie ma tak żeby śmierdziało cały czas. Jakieś 2 miesiące temu był wymieniany skraplacz. Czy możliwe że mam grzyba i bakterie w...
Gdy pojawiają się pierwsze upały, większość kierowców bez wahania sięga po udogodnienie, jakim jest wentylacja samochodowa. Niestety, często zdarza się, że dmuchawa wnętrza działa tylko na...
Klimatyzacja w aucie to spore udogodnienie, ale wymagające kontroli i serwisowania. Przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji może ona służyć nam długo i bez zarzutów. Trzeba jednak liczyć...
Nieprzyjemny zapach unoszący się z klimatyzacji potrafi znacznie pogorszyć komfort jazdy, jednak nie to jest najgorsze. Grzyby i drobnoustroje, które rozwijają się w tym miejscu, mogą prowadzić do...
Zaczynają się wakacje, a wraz z nimi upały i duże temperatury. Jazda samochodem bez klimatyzacji będzie prawdziwą męką, podobnie jak wejście do rozgrzanego na słońcu pojazdu. Silne promienie...