"Witam,
W warsztacie wymieniałem napinacz paska klinowego wielorowkowego dla Skody Octavia 1,9 TDI który uległ urwaniu. Mechanicy zgodnie potwierdzili moją diagnozę ale nie założyli tylko nowego napinacza oraz paska i powiedzieli do widzenia... ale profesjonalnym okiem dotarli do przyczyny uszkodzenia, którą okazało się: zatarte sprzęgło...",
Karol, Skoda Octavia I 1,9 TDI
"Polecam, robiłem już u nich sprzęgło w qashkaiu, robiłem też wymianę oleju i filtrów w hondzie żony. Warsztat nowocześnie wyposażony, mechanicy sprawiają wrażenie profesjonalistów, poczekalnia dla klientów z darmową kawą. Przy odbiorze aut miła niespodzianka - oba zostały umyte i to całkiem gratis. ",
Mariusz Dobrowolski, Nissan Qashkai
Młody zespół chcący profesjonalnie zająć się Twoim autem. Jeżeli masz złe doświadczenia z mechanikami lub warsztatami, spróbuj naszych usług.
"Polecam warsztat. Naprawa została wykonana sprawnie i bez niepotrzebnego przeciągania. Kontakt był dobry, wszystko zostało jasno wyjaśnione, a koszt usługi był zgodny z ustaleniami. Auto po odbiorze działa prawidłowo, więc jestem zadowolony z wizyty.",
Mateusz, Golf 6
"warsztat mały ale schludny, właściciel "starej daty" robi albo perfekcyjnie albo wcale, to nie jest "masówka" każdy klient jest traktowany indywidualnie, odbiera się samochód tak czysty jak w żadnym salonie, właściciel osobiście oddaje samochód po naprawie, wykonuje dużo prac dodatkowych przy okazji naprawy blacharskiej nie pobierając za nie opłat",
Łukasz
"wymiana skrzyni biegow vw + sprzeglo . Jestem zadowolony.",
Miki
"Polecam. Naprawiałem u nich dwukrotnie samochód. Było w porządku. Raz nawet zrobili rzecz, której mój ojciec mechanik nie potrafił, co było super. Ceny do zaakceptowania. Syn spoko, da się z nim dogadać. Raz byłem też żeby zdiagnozowali stukanie w kole, znaleźli co to, ale nie próbowali nabijać w butelkę.",
Janek, Nissan
"Moja opinia jest pozytywana . Wyszysko przebiegło sprawnie , nie ma się czego czepiać . Panowie zrobili wszystko cobyło zalecone , wskazali jeszcze rzeczy które należałoby wykonać w najbliższym czasie . Jeśli chodzi o obsługę to bardzo miła . Wszystkim polecam ten Serwis .",
marcin, volkswagen
"Szybko, solidnie i fachowo. O dodatkowych usterkach które należałoby naprawić zostałam poinformowana przed przystąpieniem do naprawy samochodu. Bardzo wysoka jakość obsługi. Polecam, bo warto.",
Janina, Reanult Megane
"od kilku lat sprawuje piecze nad bmw jestem zadowolony .",
emcu, bmw e46
Zapraszamy na usługi z zakresu mechaniki pojazdowej
zapraszam do kontaktu
"Po przeczytaniu dwóch uwag krytycznych musiałem zareagować!
Naprawiam tam dwa samochody, Skoda Oktawią TDI 1,9 KOMBI oraz TOYOTA AYGO, od kilku lat i jestem bardzo zadowolony.
W serwisie Skody chciano wymienić mi całą turbinę za kilka tysięcy, a tu naprawa kosztowała 150 zł. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych usług,...",
Krzysztof KIS, SKODA OKTAWIA 1,9 TDI KOMBI 2001 r. i TOYOTA AYGO
Zapraszamy na pełen zakres usług mechanicznych
"Korzystam z usług tego warsztatu od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Fachowa obsługa i przystępne ceny. Polecam. ",
Tomek, Honda Accord VI 1.8 VTEC
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Serdecznie zapraszam zainteresowanych
Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy na szeroki wachlarz usług motoryzacyjnych.
Firma Autoservis Łukasik zajmuje się kompleksową naprawą samochodów w zakresie: - mechaniki - elektromechaniki - klimatyzacji. Sprzedajemy również części zamienne. Specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie jaką jest naprawa oraz...
Koszt wykonania usługi wymiana sprzęgła w Kielcach: od 400,00 PLN do 750,00 PLN
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...