"Szybko, sprawnie i solidnie.. jak najbardziej polecam, od dawna naprawiam w tym serwisie auta",
Piotrek, Seat Ibiza IV, 1.6 2008
"Przyjeżdzam tu od lat. Rewelacyjnie ustawiają geometrię i nie tylko, poodejmuja się bardziej skomplikowanych napraw w najnowszych modelach. Obeznani z elekryką, elektroniką. Właściciel jest przemiłym człowiekiem z bardzo dobrym podejściem do klienta. Ceny usług bardzo konkurencyjne. Zdecydowanie polecam.",
W.J.Poznański, Bmw M2, Smart ForFour, Ford Focus Mk3
"Bardzo dobrzy mechanicy ,fakt specjalizuja sie w citroenach i renault ,ale potrafia zrobic wszystkie samochody. Serwisuje u Nich samochod od trzech lat i nie mam zastrzezen . Polecam",
Kogut, vw passat
"Laweta bardzo szybko na miejscu. Kierowca miły i pomocny, cena atrakcyjna. Polecam!",
Wojtek, Bmw
"Dobra i profesjinalna obsluga. Zawsze pomogą w nagłej sytuacji. ",
Pola123, Toyota
"Wszystkie naprawy wykonane u Marcina były wykonane perfekcyjnie....
Polecam...",
MAREK, Mercedes e klasa Cabrio
"Bardzo szybka naprawa,mechanicy uprzejmi.Usterka usunięta od "ręki"(problem z wybieraniem biegów).Polecam.",
andrej7, Fiat Palio Weekend 1.6
Zajmujemy się klimatyzacją samochodową w autach osobowych i ciężarowych. Hala przystosowana do wjazdu wysokich aut ciężarowych. Dobicie czynnika zaczynamy od sprawdzenia szczelności. Naprawa odgrzybianie itp.
"Polecam w 100%. Szybko mi zdiagnozowali usterkę no i cena usługi niewygórowana. ",
emtek, Opel Corsa
"Jestem bardzo zadowolona. Bardzo Mila obsługa. Szybko i sprawnie",
Kasia, Peugot 307 cc rok 2004
"Po wizytach w wielu warsztatach nareszcie trafiłem do rozsądnych ludzi. Fachowa i nareszcie trafna diagnoza i szybka naprawa. Ceny normalne. Warsztat godny polecenia. ",
adam, opel
Firma Motormis od 1991 roku na rynku radomskim oferuje profesjonalne uslugi i sprzedaz detaliczna akcesoriów samochodowych. ELEKTROMECHANIKA - Diagnostyka komputerowa - Naprawy biezace - Wymiana oleju - Klocki...
"Zdecydowanie polecam!! Ogarniety i uczciwy. Szczerze powie jak wygląda sytuacja.
Ciężko o dobrego mechanika któremu można zaufać.
Fakt że do tego serwisu mam prawie 100km a i tak tam jeżdzę mówi chyba sam za siebie. ",
Staszek, Alfa GT
"Co prawda długość naprawy to trzy tygodnie z powodu możliwości zakupu części ale naprawa przebiegła pomyślnie i skutecznie. Pełny profesjonalizm. Polecam!!!",
forsyth, Mazda Tribute
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 17:00
"Bardzo dobra i szybka obsługa, gość zna się na robocie, po za tym tanio liczy ! Bardzo polecam ! ",
rUDY102, peugeot 307
"Bardzo sprawnie wykonana usługa. Podejście do klienta na ogromny plus. Pieniądze adekwatne do wykonanej pracy. Problem opisany przy pozostawieniu auta w warsztacie całkowicie zniwelowany. Przy odbiorze auta dokładnie wytłumaczone, co i w jaki sposób zostało wymienione, na co trzeba będzie w niedalekiej przeszłości zwrócić uwagę. Kontakt z...",
Aleksandra, Ford Focus MK1
"Serwisuję swoje samochody w tym warsztacie od wielu lat. Po umówieniu na wizytę odbiór samochodu jest zawsze tego samego dnia - bo nie trzeba czekać na części. Ceny bardziej niż przystępne. Nie ma wymiany niczego "na siłę". Oprócz standardowych przeglądów kilka razy miałem różne usterki zawsze bezbłędnie zdiagnozowane i naprawione. Szczerze...",
mike, bmw, mercedes amg
"Dobry mechanik, godny polecenia. Naprawiam u niego auto firmowe (Ducato) i prywatną osobówkę i zawsze jestem zadowolony. Dodatkowy atut to wysoka brama wjazdowa + kanał dzięki czemu wjedzie nawet Ducato max wysokie.",
Demes, Fiat Ducato, Toyota
"ZDECYDOWANIE POLECAM PANA PAWŁA PROFESJONALNIE WYKONANA USŁUGA NAPRAWY ZDERZAKA JAGUAR I KONKURENCYJNA CENA W PORÓWNANIU Z INNYMI OFERTAMI KLEJENIA W RADOMIU.",
PAWEŁ, JAGUAR
"żetelni fachowcy, znający się na mechanice. Usługa wykonana poprawnie plus ciekawe uwagi na temat ekploatacji. Polecam.",
balmondo, volvo v50
"Polecono ten zakład przez'' pocztę pantoflowa'' .Instalacja LOVATO Smart pod maską super, nic nie widac.wlew pod klapką na benzynę .Przejechałem 7000km , wszystko ok.Polecam ",
rmf, audiA6 2,4
"Polecam! Po lekkiej kolizji potrzebowałem przewieźć samochód, firme znalazłem w telefonie, laweta zjawiła sie błyskawicznie, ceny ok. Pozdrawiam",
Piotrek
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam z tej strony Witek. Audi A6 C6 sedan 2.0 TDI multitronik 350 tys nalotu 2007 r problem taki iż na wolnych obrotach bieg N telepie cała buda z przerwami, czasem wcale jak mu czapka spadnie, wtryski robione, turbina robiona, EGR też przepływomierz wyczyszczony, ponoć 2 wtrysk troszkę...
Posiadam Citroena Berlingo DIESEL r.2015.W czasie jazdy nagle samochód stracił moc pojawił się komunikat awaria silnika (ikonka silnika) i komunikat ESP/ASR.Co mogło się stać?
Witam ,mam pytanie odnośnie działania kierownicy w volvo V40 CC 2013r. Pierwszy raz mam auto tej marki i nie wiem czy to normalne że kierownica jest bardzo czuła na każdy ruch, i mam wrażenie że po skręcie nie wraca do punktu wyjścia. Cały czas muszę ją kontrolować . Nie wiem ,czy dobrze to...
Witam,posiadam volvo v60 1.6 diesel 114k/m 2011 rok.Problem polega na tym ,że pojawia się bład wtryskiwacza(wtryskiwaczy)wysterowania górnej dawki paliiwa,ten błąd raz pojawia się na cylndrze 1-2 raz 2-3-4 pozdrawiam Darek
Prawidłowe ustawienie dyszy spryskiwaczy jest podstawą do bezpieczego podróżowania. Warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia z jezdni powodują zanieczyszczenia szyby. Sprawne spryskiwacze,...
Nagła głośniejsza niż zazwyczaj praca silnika może sygnalizować jego poważny problem. W większości przypadków niedomagania silnika objawiają się m.in. dudnieniem czy stukami. Spowodowane może być...
Gdy temperatura na zewnątrz spada, temperatura wewnątrz kabiny utrzymywana jest przez układ ogrzewania. Jeżeli ogrzewanie nie działa poprawnie, oznacza to pewne zagrożenie i to nie ze względu na...
Nagły problem z uruchomieniem samochodu to coraz rzadszy widok ze względu na postęp technologiczny. Mimo to, elektronika która z jednej strony czyni auta nowoczesnymi pojazdami, z drugiej strony...