"Bardzo fachowo oraz konkretnie, zostalem przyjęty od ręki i w ciągu 10 min poznałem przyczynę usterki. Naprawa wykonana za uczciwe pieniądze . Polecam jak najbardziej!!!",
Maciej
"Trafiłem do tego serwisu z polecenia i od dwóch lat jestem tu stałym klientem. Największą zaletą są warunki, w jakich naprawiane są auta. Do tego dochodzi profesjonalizm, terminowość i fachowe podejście do wykonywanych usług. Polecam!! ",
radek, vw passat
"witam , jestem bardzo zadowolona z usług tego warsztatu. Obsługa pierwsza klasa, szybko i sprawnie:) Jak najbardziej gorąco polecam!!!!!!",
Ania, volkswagen golf 3
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych.
Każdy klient otrzymuje...
"W środku miasta alarm rozmontowany w 2??minuty?? Fakt ze auto niskiej
klasy ale dla laika problem spory bo pól dnia zapuszczone korzenie w radomiu bez mozliwosci odpalenia auta...Widać że fachowiec a nie naciągacz. Przyszedł z dwoma śrubokrętami, nożykiem i izolacją. Bez komputerów itp.itd... Widać że fach w głowie. Polecam ze względu na...",
mkac, fiat punto
"Usterka usunięta . W serwisie FIATA przez cały okres gwarancji usterki się nie dało usunąć .Według mechaników serwisu FIATA -....to się nie da te samochody już tak mają ,trzeba z tym żyć i jeżdzić. Nie napiszę jaka była przyczyna bo mechanicy FIATA mogą to czytać . Niech dalej myślą że są super .Przy okazji wymieniono olej , wszystkie filtry...",
Mieczysław, FIAT TIPO 1.4/95KM
"Polecam serwis. Byłam u Pana na założenie alarmu do samochodu Mercedes, usługa została wykonana szybko, niska cena, Pan wszystko jasno i dokładnie mi wyjaśnił. Dodam, że jestem kobietą-kierowcą nie znającą się na alarmach, a Pan był uprzejmy mi wszystko dokładnie zaprezentował. Bardzo jestem zadowolona, polecam wszystkim. Znalazłam wreszcie...",
Ola, Mercedes