"Doskonała jakość usług szybko, sprawnie bardzo elastycznie podchodzą do klienta, jestem mega zadowolony jeśli miałbym polecić jakiś warsztat w Radomiu to właśnie Autocentrum",
[email protected], Mercedes
"Ja miałem problem z automatycznym zamykaniem drzwi w samochodzie. Usterka została sprawnie i szybko wykonana z czego jestem bardzo zadowolony. Polecam",
Jasiński, Reno Clio 1,4 clio 1.4 2001
"Polecam! Po lekkiej kolizji potrzebowałem przewieźć samochód, firme znalazłem w telefonie, laweta zjawiła sie błyskawicznie, ceny ok. Pozdrawiam",
Piotrek
"Warsztat godny polecenia.Mechanicy znający się na rzeczy ,niejednokrotnie korzystałem z usług tejże firmy i nadal będę .Dobra i fachowa obsługa w rozsądnych pieniądzach.",
raider, vw
"Polecam ten warsztat również w zakresie mechaniki , bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny.",
pacha., Audi A6
"Jezdze na bracka juz od paru lat, jestem bardzo zadolony z tego warsztatu, nigdy mnie nie zawiedli i z terminami nie jest zle, na ogol mozna sie umowic na nastepny dzien. Gdy juz sie za cos wezma, jestem pewny ze wszystko bedzie gralo jak w zegarku. Warsztat godny polecenia.",
Tomasz J.
"Jestem osobą niepełnosprawna. Przejechałem się na kilku mechanikach porządnie.W desperacji pojechałem ze swoim autem do nich bo nikt nie umiał zdiagnozować problemu z mocą silnika. Po przyjechaniu zapytałem ile by kosztowała diagnoza problemu,Pan spojrzał na mnie a po chwili odpowiedział,że... nic. Ucieszyłem się .Po umówieniu się na drugi...",
Rafi, Mercedes W210
"Fachowa i bardzo miła obsługa, szybki czas naprawy. ",
meks , WV golf
"Fachowo i na czas. Jestem bardzo zadowolona z uslugi - polecę ten warsztat znajomym.",
Ela, Skoda Octavia
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa ..dzięki wielkie POLECAM",
aga, Hyundai
"Polecam ten warsztat. Naprawa skrzyni biegów w automacie przebiegła sprawnie i za rozsądną cenę.
Polecam w 100%, o wszystkim byłem informowany na bieżąco cenach i kosztach naprawy plus po zakończonej operacji zostałem o wszystkim poinformowany co należałoby jeszcze naprawić .",
Sebastian, Rover 75
"Wizyty umawiane telefonicznie,naprawy wykonane terminowo i zgodnie z ustaleniami,ceny części i usług więcej niż zadowalające. Profesjonalne podejście do klienta. Mechanik godny polecenia.
",
Zadowolona klientka, Ford Focus mk2
"swietna obsluga klienta ,pelna informacja o kosztach naprawy ,wykonanie w najwyższej jakości,jakość i czas naprawy perfekcyjne i profesjonalne
",
johny63, peugeot 407 sw
"Witam,
Polecam Ten serwis, myslalem ze problem dotycz autoamtycznej skrzyni biegow w aucie, po diagnozie okazalo sie ze to cewka.
Dodam ze trafilem do Tego serwisu "z polecenia" innego mechanika u ktorego chcialem dokonac naprawy, aby bylo ciekawie w Radomi bylem tylko w interesach i tego samego dnia chcialem wyjechac. Auto naprawiono...",
Darek M, OPEL / MOKKA
"Fachowe usługi na wysokim poziomie i jeszcze normalne ceny ",
Zenon
"Defekt automatycznej skrzyni.
Polecam, tanio i efektownie !!!!!",
MBe, Jaguar S-type 3.0
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych. Każdy klient otrzymuje...
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam, problem dotyczy auta Jeep cherokee 2015,diesel, 170 KM i automat. Od pewnego czasu przy prędkości od 100km/h zapala się Check, i komunikat "Konieczny serwis przekładni biegów" Mogę dalej jechać lecz kiedy zwolnię do 30, 40 hm/h żeby potem się rozpędzić auto się dusi i potrzebuje np. 1 km...
Witam, mam mercedesa c200 kompressor 2001 rok 2.0 benzyna. Pojawił się problem ze skrzynia biegów. Jest tylko wsteczny i jedynka. Nie zmiania na wyższe biegi. Co może byc przyczyna ??
Witam wycofalam z garazu i do przodu juz nie pojechalo silnik kreci do tylu jedzie ale w przód juz nie co to moze byc? 2 tygodnie temu byl wymieniany olej w skrzyni i samochód jezdzil do dzisiaj do tylu jedzie ale do przodu juz nie.
Witam, problem polega na tym., ze dosyc czesta choc nie zawsze podczas zmiany biegu z 2 na 3 cos "haczy" , czyli jakby na chwile blokuje wejscie na 3 bieg. Zauważyłem ze rzadziej to sie dzieje jezeli obroty na 2 biegu sa w okolicach 3 tysięcy. Jeżeli natomiast obroty sa w granicach 2-2,5,...
To chyba jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów dyskusji wśród kierowców. Zarówno w Polsce, jak i za granicą nie brakuje zwolenników jednej i drugiej przekładni. Która jest więc lepsza?...