"Szybko, sprawnie, solidnie. Polecam
.....dlaczego Polacy są tak dobrymi mechanikami? - Bo od wielu lat zamiast produkować nowe, naprawiają niemieckie.... ;)
",
Marcin, mitshubisi asx
"Wszystko ok tylko szef nerwowy miej nerwów więcej wuzu ",
Wiesław, Golf 4 1.6 1999
"Potrafią zająć się każdym samochodem. Do jakości i czasu pracy nie można się przyczepić.",
Sławek R , Citroen C4
"Jestem bardzo zadowolony z naprawy.
Paru mechaników szukało problemu z zawieszeniem i nie znalazło.
W tym zakładzie znaleźli stukanie zawieszenia i naprawili.
Gorąco polecam.",
Karson, Volvo V70
"Jeśli zostawicie auto do naprawy w tym warsztacie to możecie być Spokojni !!! Rzetelne podejście, profesjonalnie i co najważniejsze bez naciągania!!! (informowany byłem na bierząco co i jak...) Naprawdę polecam ",
Krzysiek, VW passat
"Fachowcy w każdym calu...Wiedzą co robią...POLECAM !",
Władek, Ford Probe
"Będąc w trasie, późnym wieczorem zadzwoniłem do Pana z prośbą o pomoc.
Przyjechał na miejsce w pięć minut, usterkę naprawił w dwie. Za naprawę wziął niewielkie pieniądze.
Poza fachowością wykazał się wysoką kulturą osobistą.
Gorąco polecam!
PS:
Dodam, że natrafiłem na Niego poprzez tę stronę internetową.",
Jerzy Olszański, Volkswagen Passat
"szybko i fachowo widać że znają się na robocie",
kynia, citroen
"Trafiłem do tego zakładu jakiś czas temu przypadkowo bo jest blisko domu. Początkowo obawy były spore po poprzednim mechaniku, ale jak się okazało zupełnie bezpodstawnie. Zawsze naprawy wykonywane na czas, rzetelnie bez ściemniania, wciskania kitu i wymiany niepotrzebnie dobrych części. Koszty usługi są bardzo przystępne. Dla mnie ważną...",
Kuba, Ford Mondeo
"Jak dla mnie nie ma lepszego warsztatu w okolicy.W dalszym ciągu będę waszym klientem",
Sylwek
"Sprawnie i dokładnie przede wszystkim. Ceny ok. Przede wszystkim bardzo dobra jakosć usług i konkretnie",
Kamil, renault
Prowadzimy serwis klimatyzacji, wulkanizacje oraz mechanike.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
W czasie jazdy przeskok kierownicy w lewo, minimalnie. Kolo kier. idzie na lewa strone, nie wraca i nie obraca sie w kolo. Pojazd nie skreca. Porusza sie prosto. Jaka przyczyna. Skret kola wyczuwalny i slychac stukot. Uklad szczelny.
Dzień dobry Przy mocnym hamowaniu pojawiają się drgania kolumny kierowniczej. Na co zwrócić uwagę ? Pozdrawiam
Witam. Mam opla vectre c 2006 w ostatnim czasie wymienione kompleksowo hamulce i zawieszenie przód tył. Problem to ściąganie auta w prawa stronę. Przed wymianami nie było to tak odczuwalne jak teraz. Geometria wykonana i wychodzi poprawnie. Opony wymienilem na zimowe ale problem pozostał. Nie...
Witam jestem posiadaczem auta Land Rover Freelander I. Auto posiada silnik 1.8 Turbo (Benzyna+gaz). Od pewnego czasu podczas pełnego obrotu kierownica (360stopni) czuć "strzelanie" pod siedzeniem pasażera i także jest odczuwalne w nogach siedząc z tylu na środku.
Skoda Citigo to najmniejsz model produkowany przez czeskiego producenta. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do dziś. Tym samym jest on bezpośrednim konkurentem w swojej klasie...
Wibracje i drżenie samochodu podczas skręcania jest ściśle powiązane z układem kierowniczym i układem zawieszenia. Za generowanie drgań może odpowiadać niski poziom płynu hydraulicznego w...