"Poznałem tego Pana jak kupiłem Peugota 406 na serwisie. To bylo ponad 10 lat temu. Tylko do niego go prowadzałem. Mamy samochód Mitsubishi też tylko do niego. Mam busa, którego też ten Pan naprawia. Mając 407 SW na gwarancji, także pilnowalem żeby na serwisie trafiała tylko do Pana Pawła. Poleciłem go wielu osobom z czystym sumieniem...! On...",
przemo_406, Peugeot 407 SW 2010 rok
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych. Każdy klient otrzymuje...
Zima to najbardziej obciążająca samochód pora roku. Wtedy najcześciej występują usterki związane z elektryką i uruchamianiem samochodu, a wpływ na to mają niekorzystne warunki atmosferyczne....