"Bardzo dobrzy fachowcy naprawa przebiegła szybko i solidnie pracują tam naprawdę mili ludzie pomogą doradzą ceny przystępne. Naprawdę Polecam wszystkim",
Artur, Audi A6 C6 2.7tdi 2006
"Zostawiłem auto w warsztacie, a będąc przejazdem, majac usterke na trasie, był to pierwszy warsztat , który nie odmówił usługi, poprzednie 3 , łacznie z autoryzowanym serwisem ( nawet nie zobaczyli co ) odmowili ze wzgledu na duza liczbe klientow itp. Bardzo profesjonalna i jednoczesnie nie zbiurokratyzowana obsluga, własciciel nadzoruje...",
jjw, renault Clio
"Bardzo dobrzy mechanicy ,fakt specjalizuja sie w citroenach i renault ,ale potrafia zrobic wszystkie samochody. Serwisuje u Nich samochod od trzech lat i nie mam zastrzezen . Polecam",
Kogut, vw passat
"Bardzo profesjonalny warsztat!!! Jeździłem po kilku mechanikach i większość rozkładała ręce, albo nie miała pojęci co się z czym je. Trafiłem przez przypadek i nie żałuje. Szef uczciwy, dzwoni jak coś jest nie jasne i informuje o ewentualnej cenie. A nie tak jak inni, najpierw powymieniają jakieś pierdoły, później każą płacić. Polecam w 100%!!!",
Kondziu, Porsche Panamera 4S
"Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu, pracownicy znają się na rzeczy, nie kręcą jak to się często w tej branży zdarza. Auto z racji wieku wielokrotnie naprawiane w Auto Dim więc wiem o czym pisze. Szczerze polecam niezdecydowanym. Pełen pozytyw :)",
Ewcis
"
Pozytywny:
Ja piszę bo moją Toyotę naprawił dobrze i za to piszę dobrą opinie.Koszt usługi normalny a przy tym byłem informowany o przebiegu naprawy. Ja go polecam.
Zalety:
Jak wyżej.
Wady:
Brak.
Marka/model samochodu:
Toyota.",
radek, Toyota corolla
"Trafna diagnoza! Szybka i solidna naprawa!!!Mechanik profesjonalista! ",
Artur , Renault Laguna
Prowadzimy serwis klimatyzacji, wulkanizacje oraz mechanike.
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
zablokowane lewe tylne koło, hamulec ręczny,linka poluzowana, nie można ruszyć, z tyłu są bębny ,szczeki,co robić?
moim problemem jest hamulec ręczny, po wymianie linek mechanizmu tarczy wciąż pokazuje na wyświetlaczu ze nie działa i jest problem. jak można sobie z tym poradzić czy potrzebuje jakiegoś programu do tych linek?
Po naciągnięciu linki ręczny trzymał dobrze przez tydzień, a teraz znów nie trzyma. Co zrobić żeby dobrze naciągnąć i to podziałało dłużej?
Witam, wystąpił problem z autem VW Jetta, nie można ruszyć, gdyż hamulec ręczny nie chce puścić. Sama wajcha nie jest zaciągnięta. Czy to kwestia linki, która być może się zapiekła? Auto stało nieużywane około miesiąca.
Jeżeli hamulec ręczny nie chce odpuścić, nie uda nam się nigdzie pojechać samochodem. Jazda z zaciśniętym hamulec ręcznym doprowadzi do przegrzania układu hamulcowego i uszkodzenia elementów...