"Doskonała jakość usług szybko, sprawnie bardzo elastycznie podchodzą do klienta, jestem mega zadowolony jeśli miałbym polecić jakiś warsztat w Radomiu to właśnie Autocentrum",
[email protected], Mercedes
"Od 20 lat naprawiam u nich auta i nigdy nie wyszedłem niezadowolony , miła obsługa, szybki serwis a przede wszystkim profesjonalny, ostatnio oprócz napraw mechanicznych miałem problem z elektroniką (brak spryskiwaczy, tylnej wycieraczki, dmuchawy, wstecznych świateł), poradzili sobie b. szybko i skutecznie, z całą odpowiedzialnością polecam ten...",
Henryk
"Potrafią zająć się każdym samochodem. Do jakości i czasu pracy nie można się przyczepić.",
Sławek R , Citroen C4
"Dobry Mechanik, Dobrze wykonana praca znakomity czas oczekiwania i natychmiastowe informacje o przebiegu wykonania pracy . Polecam SZYBKO TANIO I DOBRZE. Mechanika oceniam na 5+",
Kacper=*=
"Pierwotnie miała być wymiana półosi oraz gum i łożysk amortyzatorów, ale w trakcie wymiany zdiagnozowali kilka innych rzeczy. Zadzwonili i po uzgodnieniach wszystko zostało wymienione. Samochód nigdy nie cieszył tak poprawną pracą zawieszenia. W innym wozie montowałem licznik TFT plus serwis automatu i haldex. Wszystko zrobione fachowo. Polecam...",
Shoki, Volvo S80II i S60
Prowadzimy serwis klimatyzacji, wulkanizacje oraz mechanike.
"Zdecydowanie polecam. Naprawa zawsze wykonana szybko, profesjonalnie i rzeczowo. Miła i fachowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona, polecam !
",
Ula, Peugeot 206
Zajmujemy się obsługą samochodów osobowych w zakresie mechaniki pojazdowej, wulkanizacji i serwisu klimatyzacji. Wykonujemy naprawy główne i bieżące. Specjalizujemy się w autach amerykańskich, zabytkowych i nietypowych. Każdy klient otrzymuje...
"Zdecydowanie polecam!! Ogarniety i uczciwy. Szczerze powie jak wygląda sytuacja.
Ciężko o dobrego mechanika któremu można zaufać.
Fakt że do tego serwisu mam prawie 100km a i tak tam jeżdzę mówi chyba sam za siebie. ",
Staszek, Alfa GT
"Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, szybko, bezproblemowo, wymiana całego zawieszenia i kompleksowo sprawdzili całe auto, zdecydowanie polecam",
audia3, Audi A3 1.9TDI
"wymiana silnika naprawa zawieszenia i skrzyni",
wujek
"Właściwie w kilku słowach ciężko opisać profesjonalizm i pasję jaką charakteryzuje się Pan Daniel. Rzeczowo wyjaśni i fachowo doradzi w każdej sytuacji. Najlepszy warsztat w jakim byłam, zostawiam auto z pełnym zaufaniem. Polecam!",
Agnieszka
"Jestem osobą niepełnosprawna. Przejechałem się na kilku mechanikach porządnie.W desperacji pojechałem ze swoim autem do nich bo nikt nie umiał zdiagnozować problemu z mocą silnika. Po przyjechaniu zapytałem ile by kosztowała diagnoza problemu,Pan spojrzał na mnie a po chwili odpowiedział,że... nic. Ucieszyłem się .Po umówieniu się na drugi...",
Rafi, Mercedes W210
"Znakomity warsztat, fachowa obsługa i doradztwo, Pomocny mechanik. Szybko, dobrze i uczciwie. Polecam Warsztat",
Grzesiek, Opel Insignia
"Witam polecam Pana Mariusza jest osoba dokladna jak i czystą rozwiazal u mnie w aucie problem ktorego 5 innych mechanikow nie poradzilo sobie. Bylam u Pana Mariusza kilka razy i napewno wrócę poniewaz jestem zadowolaona usluga naprawa i kosztem naprawy. Polecam ",
Faustyna, Mazda6 /Audia4
"Polecam ten warsztat również w zakresie mechaniki , bardzo szybka realizacja i konkurencyjne ceny.",
pacha., Audi A6
"Jestem zadowolony z usługi serwisowej pod każdym względem.",
Wojciech Ciołek, Honda jazz 1,2cm2, 57kW rok prod. 2005r
"Bardzo miła i profesjonalna obsługa ..dzięki wielkie POLECAM",
aga, Hyundai
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
hyundai i30 1,4 lpg blad katalizatora auto nie traci mocy nie szarpie zadnych obiawow blad zapala sie roznie w czasie jazdy postoju i w roznych odstepach czasu kasuje go aplikacja z telefonu. Co robic?
Witam pacjent to Seat toledo III 1.6BGU z LPG na analzatorze spalin wychodzi za dużo tlenku azotu co to może być? Uszczelka pod głowicą sprawdzona testerem i jest ok. Czyżby katalizator skończył żywot, bo cały wydech okopcony.
Wyswietlil sie komunikat antipollution fault i catalyst converter fault co moze pomoc?
Problem dotyczy wzrostu spalania, śmierdzących spalin i widocznego białego (przezroczystego) dymu, ponadto osiągi auta są nieco zaniżone. Silnik jest po kompletnym remoncie - rozbiórka i złożenie, nowe świece, wymieniona pompa paliwa. W komputerze był powracający błąd 16804 - Catalyst...
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...