"Gdy pierwszy raz korzystałem z usług Pana Bartnikowskiego, mieliśmy spory zgrzyt, doszło nawet do tego, że dodałem negatyny komentarz na forum. Sprawa jednak zakończyła się bardzo dobrze, Pan Bartnikowski zachował się nadwyraz uprzejmie i profesjonalnie. Obecnie każdą naprawę przeprowadzam w tym warsztacie (od wymiany paska do naprawy...",
przekonany klient, Honda Civic
"Powiem krótko ...
Inne warsztaty niech się tylko uczą od ,, Motoer"
Pełna profeska!
Co do obsługi przyjęcia w biurze , rewelacja!
Szybko, sprawnie i z pełną fachowością.
Zero naciągania, tylko profesjonalne dochodzenie do problemu.
Co do naprawy... to co pisalem wyżej. W trzech innych warsztatach diagnoza wymiany wielu części ...",
Andrzej H., Mondeo mk4 kombi
"Warsztat poleciła mi koleżanka, która od dłuższego czasu nie mogła naprawić auta ponieważ nie znaleziono przyczyny stukania pod maską, auto-serwis Szymik uporał się z problemem w jeden dzień! Gdy sama tam przyjechałam urzekła mnie jakość obsługi oraz czystość w recepcji ( i toalecie! ) gorąco polecam, Gosia.",
Gosia, Audi TT
"Wszystko oki. Sprawnie szybko doradzą co jeszcze należy naprawić.",
Andrzej, Peugeot partner
Diagnostyka komputerowa, elektronika, elektromechanika, naprawa sterowników i klimatyzacji samochodowych to nasza specjalność. Warsztat samochodowy.
"Byłem już nie raz w tym warsztacie. Naprawiam tam wszystkie samochody swoje samochody praktycznie od początku istnienia tego warsztatu.
Opony wymieni, usterki zdiagnozuje, wycenia i naprawi a do tego wszystko szybko i sprawnie.
Mateusz zna się na swojej robocie i nie kasuje niewiadomo ile.",
Olek, Opel astra, zafira. Honda civic. Renault megane.
"Usługi wykonywane na tym warsztacie są na wysokim poziomie ",
Ilona, Peugeot
"Bardzo profesjonalne podejście wszystkich pracowników warsztatu. Wymiana przedniego zderzaka z czujnikami w ramach AC PZU przebiegła sprawnie. Dodatkowo sprawdzono wyciek płynu chłodniczego. Dodatkową zaletą zakładu jest dobra komunikacja z klientami i wysoka kultura..",
Tomasz, Skoda Octavia III 1.6 Diesel (2019)
"Jestem bardzo zadowolona z usług. Szybko, w miarę tanio, miło i samochód śmiga jak nowy ;)",
Karolina, Hyundai Getz
"Polecam! Szybka i fachowa obsługa. Przy okazji wymiany fltrów i oleju sprawdzili ogólny stan samochodu, diagnoza kilku potencjalnych awarii, co powinno byc zrobione aby uniknąc unieruchomienia auta w przyszłości, no i oczywiście w cenie wymiana spalonej żarówki i uzupełnienie płynu do spryskiwaczy, chłodnicy, ciśnienia w oponach. Wszystko za...",
wolf, Skoda Octavia I
"Od kilku lat sewisuję dwa auta prywatne. Flota śmiga aż miło;) Obsługa fachowa, komunikacja wzorowa. Jestem bardzo zadowolony z napraw i diagnostyki. Ostatnio wykonali naprawę ukł. hamulcowego (Vectra C - zaciski, klocki, serwis). Szybko, sprawnie, skutecznie, odpowiedzialnie i w rozsądnej cenie. Dzięki. Pozdrawiam.",
TaM, VC 1.9 CDTI 150
"Renault Scenic problemy z elektronika wysylany od warsztatu do warsztatu strata pieniądzy i czasu panowie poradzili sobie z usterka w ciagu 30m autko do dzis bez problemów szybko rzetelnie i co najważniejsze uczciwie skasowane za usluge Polecam nowo otwarty warsztat maja panowie pojecie co robia Polecam.",
Richi, Renault Scenic
"Rzetelnie, szybko i w dobrej cenie. Chłopaki ogarnięci i dokładni. Od dłuższego czasu jedyne miejsce gdzie zostawiam Swój samochód.",
mata, Ford Focus
"Obsługa szybka i profesjonalna. Rzetelnie wykonanie usługi. Miła
Atmosfera. Czystko i schludnie. ",
Marta
"Warsztat oceniam bardzo dobrze. Naprawa sprawna, obsługa miła i co najważniejsze po naprawie wszystko działa jak należy! Polecam",
Agnieszka, volkswagen polo
"Gorąco polecam warsztat na czas auto zrobione :) Miła obsługa :) Wymieniona chłodnica plus olej i wszystkie filtry. ",
Woytek, Skoda Superb
"Naprawiałem, naprawiam i będę naprawiał swoje auta w tym warsztacie. Nie będę wspominał o miłej atmosferze jaka tam panuje bo dla klienta to mniej ważne, liczy się jakość i szybkość naprawy co jest dostarczane i jeszcze w rozsądnej cenie !!! Naprawiałem tam różne rzeczy już w dwóch samochodach i muszę powiedzieć że jestem zaskoczony...",
Marcepan, Peugeot 307, Audi A4
"Wszystko ok. Fachowa i konkretna obsługa. Mogę polecić znajomym. ",
Andy, Opel astra h, 1.4 benzyna, 2009
Montaż instalacji LPG firm: KME AG CENTRUM ZENIT: BLUBOX,PRO DIRECT AC STAG:STAG 4 QBOX,STAG 400 DPI,STAG QMAX itd. Na instalacje standard:udzielamy 24 miesięcy gwaracji. Posiadamy świadectwo ITS. Ściągany kolektor: zawsze...
Serwis i sklep czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 Obsługujemy i zapewniamy części do samochodów innych marek.
Nasza historia sięga roku 2015 gdzie swój początek miała firma AP Garage. Chęć stworzenia profesjonalnego serwisu samochodowego skłoniła nas do obrania indywidualnego kierunku rozwoju w celu świadczenia najwyższej jakości napraw oraz...
SMG jest otwarte od pon. do sob w godzinach od 8-17 , znajdujemy się na terenie byłych zakładów miesnych tuż za bramą wiazdową koło wieży. Oferujemy szeroki zakres usług jak i profesjonalny sprzęt.
"Dla mnie warszata jak najbardziej OK, serwisuje u nich 6 moich samochodów od A do Z , nigdy nie miałem żadnych problemów z niczym. Trzeba trochę poczekać na swoją kolej, ale tak to jest u dobrych fachowców. Jestem zadowolony i polecam wszystkim ",
HEXAGON
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Vectra C 1.8 benzyna + gaz. Zmieniłem dzis Chłodnice i po całości odpalam silnik a LPG nie załącza się. Nawet wskaźnik ilości gazu pokazuj jego brak (rezerwa) choć kilka dni temu tankowałem gaz. Mruga zielona kontrolka gazu (ta co wskazuje załączenie) Nie wiem czy dobrze ale dopiero w trakcie...
Witam, Podczas dzisiejszej wizyty u mechanika oznajmił mi on, że chłodnica to koszt około 500-800 zł zaś robocizna 250 zł. Z kolei fachowiec od klimatyzacji stwierdził, że cena chłodnicy to ok 250 zł zaś robocizna to 100 zł. Słysząc te kwoty obawiam się, że mechanik chce mnie naciągnąć. Ile...
Posiadam samochód Honda CR,-V z gazem r2000 ale jest problem dlaczego płyn w chłodnicy się gotuje i wiatraki się nie załączaja?
Witam. Od jakiegoś czasu mam wyciek płynu chłodniczego jakby spod EGR. Był on zdejmowany, sprawdzany i zakładany z nową oryginalną uszczelką 2 razy. Nic nie dało. Polecano mi wsypać uszczelniacz do chłodnic, lecz trochę się obawiałem takich zabiegów, więc jeździłem. Obecnie zauważyłem, że w...
Układ chłodzenia odpowiada za prawidłowe działanie silnika spalinowego w samochodzie. Jego prawidłowe działanie jest więc niezbędne dla funkcjonowania samochodu. Czy wiesz jednak, na jakiej...