"Świetne i profesjonalne podejście do klienta, szybko, sprawnie i z uśmiechem. Gorąco polecam ten warsztat. ",
Krzysztof
"Polecam warsztat ze względu na bardzo szybką i profesjonalną fachową obsługę, do tego bardzo miłą. Miałam problem z obrotami silnika, który został szybko zdiagnozowany i naprawiony od ręki.",
anastazja, opel corsa B
"Solidnie szybko !!!wymiana filtrów i oleju polecam!!",
Stanley, Opel Astra
"Polecam !!! Naprawa wykonana fachowo i szybko .Cena naprawy przystępna .",
Piotrek, Golf 5
"Z czystym sumieniem polecam. Sprawnie, tanio i dobrze.",
Adam, Alfa Romeo 156
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Korzystałem z usług tej pracowni i jestem zadowolony. Szybko i konkretnie. Nie wiedziałem, że mają tam też warsztat, ale teraz już wiem :) Syn robił u nich zawieszenie i również jest zadowolony. Ogólnie polecam",
Jacek
"Korzystałem z usług tego warsztatu kilka razy. Za każdym razem wyjeżdżałem zadowolony zarówno z jakości usługi jaki i dobrej ceny.Na pewno będę korzystał z ich usług w przyszłości.Polecam ten warsztat.",
Kamil, Opel Signum
"Na wstepie to bardzo dziekuje za pomoc i odwiezienie do domu bo moje auto zostalo nareszcie naprawione juz nie mam loterii zapali czy nie zapali .Trafna diagnoza pan bardzo mily nie naciagal i dzwonil jak cos mial wymienic .jedyny minus to wyglad warsztatu jest dopiero otwarty i w czasie remontu po przeniesieniu z innego miasta ale moim zdaniem...",
Fordowiec, Ford
"Z czystym sumieniem polecam ten warsztat naprawa w moim audi przebiegła szybko i profesjonalnie (diagnoza + naprawa ) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu jednego z panów mechaników w innym warsztacie wyceniono mi usługę na kilkaset złotych, a tu miła niespodzianka, bez krętactwa i do tego f VAT. ( pozdrawiam cały serwis b61 A w szczególności...",
Weronika, Audi
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
"Solidność, żetelność, znajomośćzagadnienia polecam.",
Jacek., Seat toledo III 2006
"Serdecznie polecam! Mechanik bardzo dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegała naprawa i jaki będzie jej koszt. Nie podejmował żadnych działań bez konsultacji ze mną. Samochód do tej pory jeździ bez zarzutu. Bardzo profesjonalna i uprzejma obsługa. Ciężko jest w tych czasach o dobry warsztat, a mi udało się takowy znaleźć! ",
Karol P., Lexus RX
"Serwis profesjonalny, miła obsługa i przystępne ceny. Oddałem auto, zadzwonili co trzeba wymienić i jaki będzie koszt. Rachunek się zgadzał na koniec a do tego umyli mi jeszcze auto gratis:)Polecam",
Michał, Renault Traffic
"Super warsztat. Znają się na robocie. Naprawili moja Hondę. Polecam",
Juras, Honda
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
dodatkowe dane kontaktowe: Działa Serwisu tel: 24 2690009 mail: [email protected] Dział Części i Akcesoriów tel: 24 2690029 mail: [email protected] Dział Napraw Blacharsko-Lakierniczych tel: 505 197 598 mail:...
AUTOGAZ - ELEKTRONIKA samochodowa - MECHANIKA /. Szeroki zakres usług - profesjonalna obsługa /. Samochodowe instalacje gazowe / montaż - serwis - naprawa /. Duży wybór układów sterujących - promocyjne ceny /. Samochody z bezpośrednim...
"Polecam! Pełen profesjonalizm. Mila obsługa i szybkie terminy. ",
Adam
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...