"super obsługa krótki czas naprawy niskie koszta profesjonalny warsztat jeden z najlepszych w okolicy nie zdążyłem wypić kawy którą mi zaproponowano a samochód znów jexdził",
brodaty, chrysler
"Bardzo profesjonalny serwis . Miłe podejście do klienta i co najważniejsze dobrze zrobiona robota . Zrobili to z czym inni nie mogli sobie poradzić.Usterka błacha jakiś tam zaworek na listwie a inni wymieniali pompy wtryski , generowali kolejne koszty a efektu było brak.
Polecam wszystkim.",
Jankiel, Volvo
"Jak najbardziej polecam. auto naprawione szybko i skutecznie.",
Beti
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...