"Spokojnie można polecić warsztat. Obsługa jak wlasiciel na wyskim poziomie. Na pewno tam jeszcze wrócę ",
Adi69, Audi a 6 c6 2,7 tdi 180km 2006 quattro
"Świetne i profesjonalne podejście do klienta, szybko, sprawnie i z uśmiechem. Gorąco polecam ten warsztat. ",
Krzysztof
"Bardzo fachowa obsluga, pojechałam do warsztatu z ,,diagnoza'' od innego mechanika, który wycenił mi naprawę na ponad 1000 zł, powiedziałam, ze to właśnie chce naprawić a panowi stwierdzili, ze jeszcze raz mi sprawdza i zakończyło się na wydatku 270 zł. Polecam za uczciwość i fachowosc.",
Asterka, Renault Megane
"Super obsluga wszystko ok auto naprawione na termin i tanio polecam",
aneta, opel
"Korzystałem z usług tej pracowni i jestem zadowolony. Szybko i konkretnie. Nie wiedziałem, że mają tam też warsztat, ale teraz już wiem :) Syn robił u nich zawieszenie i również jest zadowolony. Ogólnie polecam",
Jacek
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Volvo S80, D5, przegląd okresowy, umówiłem się na wymianę płynów ustrojowych, byłem pozytywnie zaskoczony szybkością działania i jakością obsługi, bardzo miła recepcja. Polecam",
Adamuss77, Volvo
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
AUTOGAZ - ELEKTRONIKA samochodowa - MECHANIKA /. Szeroki zakres usług - profesjonalna obsługa /. Samochodowe instalacje gazowe / montaż - serwis - naprawa /. Duży wybór układów sterujących - promocyjne ceny /. Samochody z bezpośrednim...
"Warsztat polecony przez znajomego. Komentarz w ramach podziękowań Jestem zadowolony, więc polecam innym kierowcom, którzy szukają sprawdzonego warsztatu. ",
Heniek, Mercedes A-klasa
"Gorąco polecam dany Warsztat . Najlepszy w Płocku.
Godni polecenia. Bardzo szybko wywiązali się ze swoich obowiązków",
Jendrzej, Volvo s60
"warsztat oceniam pozytywnie; miła obsługa, kontakt utrzymany, informacje o "niespodziankach" na bieżąco.
naprawa dotyczyła przedniego zawieszenia, oraz przypadkowo odkryte usterki konieczne do usunięcia na już",
Wojtek, Dodge
"Szybka i profesjonalna naprawa,bardzo miła obsługa ,polecam bardzo",
Barbara, Peugeot 407
"Konkretna i szybka pomoc, znajomość w temacie oraz fachowe doradztwo- to na czym mi zależy i wracając za każdym razem mogę na to liczyć. Niezależnie od marki samochodów jakie do tej pory wstawiałem czy znajome mi osoby- problem został odpowiednio rozwiązany, a poza tym można liczyć na cenne uwagi aby przyszłościowo możliwie zapobiegać usterkom...",
Michał
"Kompleksowa i fachowa obsługa, dobry kontakt oraz rzetelne informacje w trakcie naprawy i przydatne sugestie odnośnie innych naprawy",
Grabek, Hyundai
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
"Ja jestem zadowolony pompa zregenerowana gwarancja jest wreszcie zero problemu z autem oby tak dalej ",
Robson, Bmw e46
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Rzuca silnikiem jak jest tylko nagrzany na biegu jałowym brak błędów na diagnostyce i zmienione koło dwumasowe na nowe i brak efektów :-(
do predkosci 110km/h auto jedzie dobrze po zwiękrzeniu prędkości traci moc i zwalnia do setki po wyłączeniu zapłonu i ponownym włączeniu auto znów ma moc ale tylko do prędkości 120lub130 i to samo się dieje co moze byc przyczyną??
Po odpaleniu silnika 2.0 disel 136km słychać dziwny ciągły pisk z lewej strony silnika co to może być ? Proszę o pomoc.
Witam Mam pewien problem z dziwnym stukiem w silniku 3.0 cdi (om642) w mercedesie w212 350 cdi. Dziwny dźwięk objawia się niemal identycznie jak na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=RabVaQHL0lA Co najdziwniejsze, jest to nowy silnik (po regeneracji), gdzie ,wymieniono wał korbowy...