"Polecam serdecznie tą firmę, pełen profesjonalizm i miła obsługa:)",
Natalia , Opel
"Świetne i profesjonalne podejście do klienta, szybko, sprawnie i z uśmiechem. Gorąco polecam ten warsztat. ",
Krzysztof
"Kilka godzin i auto do odebrania :) co najważniejsze bez naciągania na koszty. Z warsztatu wyjechałem z uśmiechem na twarzy. Nie ma co się rozpisywać. Bardzo polecam ten warsztat!",
Morales, Ford Mondeo MKIII
"Bardzo dobry kontakt. Usługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie.",
jazda emerycka, corsa 1.2i
"Świetny mechanik. Bardzo dobre podejście do klienta. Polecam !",
Julita, Ford Ka
"Zamówiłem raport przed zakupem samochodu. A raczej dwa, bo pierwsze auto okazało się, delikatnie mówiąc, niezupełnie takie jak opisywał sprzedający. I uważam, że to (ten raport) najlepiej wydana forsa w życiu :). Kontakt z serwisem doskonały. Jestem pod wrażeniem dużej elastyczności i zrozumienia. Zaoszczędzone mnóstwo czasu, nerwów i...",
Gabriel
"Super. Naprawdę polecam. Miła atmosfera i fachowa obsługa.",
Dorota Cempura
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
"Naprawa wykonana bardzo profesjonalnie.Wszelkie naprawy konsultowane na bieżąco z klientem.",
Gosia
"Bardzo miła i profesjonalna i grzeczna obsługa serwisowa. Polecam warsztat. ",
Tomek, Volvo V 90
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
dodatkowe dane kontaktowe: Działa Serwisu tel: 24 2690009 mail: [email protected] Dział Części i Akcesoriów tel: 24 2690029 mail: [email protected] Dział Napraw Blacharsko-Lakierniczych tel: 505 197 598 mail:...
"Naprawa powypadkowa zrealizowana sprawnie i wykonana zadowolająco dla użytkownika samochodu. Polecam. ",
Sławek M. , Seat ibiza
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Dzień dobry! Czy w Corsie C 1,7 DTI nagrzewnica jest w tym samym miejscu, co w 1,3 CDTI? Jak się do niej dobrać w aucie DTI z silnikiem o oznaczeniu Y17DT? Czy trzeba demontować całą deskę rozdzielczą?
Jest problem z nadmuchem. Podczas włączania auta nawiew przez kilka sekund działa mocno, następnie niknie i nie działa. Nie działa przycisk sterujący mocą nawiewu. Podłączono nową dmuchawę oraz rezystor , bez rezultatu. Proszę o pomoc
Brak ogrzewania w kabinie, temperatura silnika 90 c wentylator chłodnicy się załącza. Gdzie może leżeć problem?
Witam mam problem dotyczacy Audi A4 B5 1.9 tdi 115km z 2001r. mianowicie słychac zza wylotów powietrza dzwiek tak jakby przelewania sie wody. Co to moze byc?
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...