"Szczerze polecam usługi tego warsztatu, bardzo dobry kontakt z firmą. Miałem problem z ciągłymi brakami mocy w moim Mondeo MK5 , byłem w kilku miejscach wszyscy rozkładali ręce, a tutaj szybko problem został rozwiązany. Będę tutaj wracał na pewno.",
Bartek , Mondeo MK5
"Polecam warsztat ze względu na bardzo szybką i profesjonalną fachową obsługę, do tego bardzo miłą. Miałam problem z obrotami silnika, który został szybko zdiagnozowany i naprawiony od ręki.",
anastazja, opel corsa B
"Naprawiałem tam moje autko. Sami fachowcy, szybko naprawili. Jestem zadowolony.",
JakubB, Opel Astra
"Super warsztat. Znają się na robocie. Naprawili moja Hondę. Polecam",
Juras, Honda
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
"Montaż instalacji gazowej,przystępna cena i co najważniejsze fachowa obsługa.Polecam",
adam, Volkswagen
"Polecam. Ludzie znają sie tam na rzeczy. Rzytelni. ",
Kamil, Volvo v40 disel 2015
"poleca ten warsztat
gdyz milem problem z urochomieniem samochodu ,przez telefon mechanik poinformowal mnie jak zwalczyc ten problem i bylo wszystko okei jeszcze nikt mnie tak pomogl bylem zaskoczony wiedza tego mechanika dlatego jeszcze bardzo polecam go.",
robert, cytoen xsara
dodatkowe dane kontaktowe: Działa Serwisu tel: 24 2690009 mail: [email protected] Dział Części i Akcesoriów tel: 24 2690029 mail: [email protected] Dział Napraw Blacharsko-Lakierniczych tel: 505 197 598 mail:...
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam! Posiadam Skodę Octavię 1 z 2003 r. Silnik 1.9 TDI 90 km. Mój problem: po wyjęciu kluczyka ze stacyjki tj jak chcę wyłączyć silnik -nadal pracuje. Zauważyłem, że ostatnio często przepala się bezpiecznik od włączenia klimatyzacji oraz termometru ( ten sam ). Byłem u mechaników wymienili mi...
Witam, Toyota corolla sedan 2014. Auto było zaparkowane pod sklepem. Żona wysiadła/wsiadła i nie dało się przekręcić kluczyka w pozycję zapłon. Kierownicą można obracać (pierwotnie jak twierdzi była zablokowana). Pytanie co z tą stacyjką może być nie tak, że nie da się jej przekręcić.
Seat Leon 1p cały czas swieci zapłon nawet po wyciągnięciu kluczyka.
Witam mam problem z touranem po włożeniu kluczyka do stacyjki nie reaguje po chwili kiedy ponowie kilka prób normalnie dziala. W czym moze byc problem?