"Bardzo dobry warsztat. Wysoki poziom obsługi i kultura osobista personelu. Polecam",
Ireneusz, Renault Captur
"Polecam, jestem zadowolona z wykonanej usługi. Panie na recepcji przemiłe. ",
Julia
"Polecam warsztat ze względu na bardzo szybką i profesjonalną fachową obsługę, do tego bardzo miłą. Miałam problem z obrotami silnika, który został szybko zdiagnozowany i naprawiony od ręki.",
anastazja, opel corsa B
"Bardzo dobry kontakt. Usługa i profesjonalizm na najwyższym poziomie.",
jazda emerycka, corsa 1.2i
"Jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi. Mechanicy znają się na rzeczy. Poprawnie zdiagnozowali uszkodzenie. Naprawa szybka a na koniec miła niespodzianka w postaci świeżo umytego samochodu. Gorąco polecam.",
Andrzej, KIA CEED
"Wszystko w jak najlepszym porządku. Gorąco polecam!",
klient
"Szybka naprawa. Pełen profesjonalizm.Blacharka i naprawa na wysokim poziomie .Polecam",
Jan
"Z czystym sumieniem polecam ten warsztat naprawa w moim audi przebiegła szybko i profesjonalnie (diagnoza + naprawa ) Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu jednego z panów mechaników w innym warsztacie wyceniono mi usługę na kilkaset złotych, a tu miła niespodzianka, bez krętactwa i do tego f VAT. ( pozdrawiam cały serwis b61 A w szczególności...",
Weronika, Audi
"Zdecydowanie pozytywnie...dałem mniej za koszt bo nie można mieć szybko,tanio i dob",
ctn, Opel combo
"Naprawa wykonana sprawnie i w normalnych kosztach. Poradzili sobie z tym na czym wielu poległo nie wspominając ASO. Obsługa rzetelnie podchodzi do klienta.",
Marek, Wrangler
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Bardzo szybko postawiona diagnoza . Z cały szacunkiem mogę polecić ten warsztat każdej osobie , a na pewno sam jeszcze nie raz tam zawitam.Niskie ceny- profesjonalna obsługa
",
Taxi Driver, Toyota Avensis
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Witam mam galaxy z 2010 diesel i od pewnego czasu czuć spaliny w kabinie. Co robić?
Po dodaniu gazu jak spadaja obroty przy tlumiku slychac jakby pierdzenie dodam ze auto jest nowe ma przejechane 400km ,jest to silnik 1.0 sce.jest to moje 1 nowe auto I jestem moze przewrazliwiony albo ten silniczek jest po prostu maly I tak ma albo musi sie tam wszystko jeszcze ulozyc, dzieki...
Honda Civic 1995 1.3 benzyna dzwiek wydechu nie wydobywa sie z rury tylko bezposrednio z pod spodu Auta
Tłukący o podłogę srodkowy tłumik opel corsa c 1.0 dzieje sie tak przy ruszaniu i zmianie biegow z 1 na 2 a z 2 na 3 to raz wali raz nie, jaka jest tego przyczyna? Bardzo prosze o pomoc
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...