"Firma Pana Michalskiego zajmuje się moimi samochodami od lat.Nadmienię że wsród nich przeważały samochody starsze ,o różnym stopniu eksploatacji...Będąc pod opieką AutoTronic nigdy mnie nie zawiodły i tak jest do dzisiaj.Powiem jedno, są różni mechanicy i warsztaty,ale AutoTronic Pana Michalskiego tylko jeden.Pozdrawiam.",
Sławomir Jezierski, Mazda CX7,ale wcześniej Rover,Volvo i CHrysler
"Profesjonalna obsługa, widać, że znają się na rzeczy. Zawsze można do nich podjechać z problemem lub ze zwykłym zapytaniem. Zawsze pomogą - doradzą, a co najważniejsze nie naciągają klienta wręcz wybierają najbardziej optymalną opcje naprawy by usunąć usterkę. Osobiście bardzo polecam.",
smigly87, Focus MK1 FL
"Z czystym sumieniem polecam ten serwis. Chlopaki znają się na robocie, i nie ma usterki której by się nie podjeli i z którą by sobie nie poradzili. Najlepsi fachowcy w mieście. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów. ",
Mariusz
ZAPRASZAMY DO AUTO NAPRWA WARSZTATU MECHANIKI POJAZDOWEJ OFERUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ SAMOCHODÓW ORAZ PRZYSTĘPNE CENY.OBSŁUGUJEMY MAŁE FLOTY FIRM. ZNAJDUJEMY SIĘ W DZIĘGIELEWIE między Sierpcem a Płockiem 5km od Starych Proboszczewic 7km od...
"Doposażenie bmw e60 w fotele komforty .
Wiele warsztatów nie chciało się podjąć A hybrid bez problemu się tym zajął.
100% zadowolenie z mojej strony po odbiorze auta pełen profesjonalizm .
Polecam",
Jozwa, Bmw e60
"Jestem stałym klientem serwisu od około 5 lat, zawsze jest miła i profesjonalna obsługa. Jest fachowa i szybka diagnostyka i naprawa pojazdu. Nigdy się nie zawiodłem, naprawdę polecam.
Jeśli obecnie ktoś nie serwisuje tam auta, niech nie zamieszcza nieprawdziwych informacji. Pozdrawiam",
rafal.koper, Opel Astra
"Polecam NejmanSerwis . Szybka naprawa, atrakcyjne ceny . Przyjazna i profesjonalna obsluga .",
Adam
"Naprawiaja to co potrzeba bez naciagania na koszta i moja lalunia ( CLK) znowu jezdzi jak marzenie za nie duze .pieniadze ;) polecam ",
Norbi, Mercedes CLK
AUTOGAZ - ELEKTRONIKA samochodowa - MECHANIKA /. Szeroki zakres usług - profesjonalna obsługa /. Samochodowe instalacje gazowe / montaż - serwis - naprawa /. Duży wybór układów sterujących - promocyjne ceny /. Samochody z bezpośrednim...
dodatkowe dane kontaktowe: Działa Serwisu tel: 24 2690009 mail: [email protected] Dział Części i Akcesoriów tel: 24 2690029 mail: [email protected] Dział Napraw Blacharsko-Lakierniczych tel: 505 197 598 mail:...
"Serwis profesjonalny, miła obsługa i przystępne ceny. Oddałem auto, zadzwonili co trzeba wymienić i jaki będzie koszt. Rachunek się zgadzał na koniec a do tego umyli mi jeszcze auto gratis:)Polecam",
Michał, Renault Traffic
"Polecam bardzo ten zakład. Przy każdej naprawie, mechanicy sprawdzają podstawowe elementy. Rozległe usterki ustalają telefonicznie, co robić, a czego nie robić, zawsze podają koszty naprawy. Czas wymiany ok, zgodnie z ustaleniami z klientem. Właściciel po każdej naprawie wyjaśnia co się stało, co trzeba wymienić, co ewentualnie za jakiś czas...",
Kamil, Ford Focus 1.8 tddi
"Pełen profesjonalizm, świetni fachowcy. Szybka naprawa. Polecam każdemu.",
Beata 11
"Bardzo polecamy ten serwis ! Pan Marcin Pawlak i Adrian Proszynski ",
Krzysiek, Volvo
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Czy mogę w oplu astrze G 2.0 di przy wymianie alternatora odkręcić górna poduszkę silnika ?
Witam. Auto Renault Laguna2 ph2 2006r 2.0benzyna gaz Występują drgania w kabinie i nadwoziu na obrotach biegu jałowego, po dodaniu gazu znikają, wymienione swiece cewki olej Rozrząd Poduszki silnika Czy drgania mogą wynikać ze zużycia koła pasowego wału korbowego? Koło nie było wymieniane....
Peugeot 407 2.0 16V 2007 Dzień dobry. Mam problem z drganiem silnika nie ma znaczenia czy silnik jest zimny czy ciepły. Obroty nie spadają, wskazówka obrotomierza stoi w miejscu
Witam, BMW F11 525D 218KM (N47) 2012r. Na zimnym silniku strasznie rzuca silnikiem i drgania te są wyczuwalne na karoserii (siedzeniu). Jak na postoju dodaje się gazu to czuć bujanie nadwoziem. Jak silnik się nagrzeje objaw maleje ale nie znika w pełni. Proszę o sugestie (poduszki?)...