"Pełen profesjonalizm, naprawa wykonana solidnie i w ekspresowym tempie, polecam.",
Kuba, Seat Arosa
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"malowali mi auto...jestemm zadowolony...dobrze wykonna robota..auto odebrałem czyste,umyte i wysprzątane-pachnące.Fajny szef i jedgo pracownik polecam z czystym sumieniem",
motoryzacja
"Witam dobra diagnoza oraz szybko usunięta usterka. Bardzo polecam ten warsztat wczasowiczom dobry kontakt telefoniczny.polecam",
arek zielona góra, SKODA FABIA 1
"Witam.
Z usług warsztatu korzystam od dobrych 20 lat. Zawsze spotykam się tutaj z fachowością na wysokim poziomie ((bez znaczenia na markę samochodu), rzetelnością i miłą obsługą. Z pełnym przekonaniem polecam rodzinną firmę Kamiński i Syn.
Pozdrawiam.",
Jarek, BMW E39 530i
"Obsługa na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejście do naprawy auta, szybko i solidnie.
Polecam jak najbardziej !
",
Paweł, Audi A3
"Rewelacja, mechanicy znają się na rzeczy, mało tego dostałem j mały upominek-breloczek :)",
Zosia, Audi
"Wymiana napinacza i paska przebiegła w 100% prawidłowo bez żadnych zastrzeżeń. Miła i profesjonalna obsługa przez fachowców i fachowe doradztwo.",
Matek, Opel Zafira
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Szybka i sprawna obsługa. wszystkim gorąco polecamy.
sylwia i damian",
sylwwusia92, renault
"Bardzo dobry mechanik , nie naciąga , konkretny i solidny",
pj1982, Golf IV
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"WITAM NAPRAWIAM AUTA W TYM WARSZTACIE OD WIELU LAT A MAMY ICH W FIRMIE SPORO MOJ SYN JEST ROWNIEZ DOBRYM MECHANIKIEM I ON KONTROLUJE PRACE WYKONANE W WARSZTACIE PANA CAREWICZA I NIGDY Z NICZYM NIE BYLO PROBLEMU WIEC ODNOSZAC SIE DO OPINI PANA "DARIUSZA" CHYBA SIE TROCHE ZAGALOPOWAŁ Z TA OPINIA
W DZISIEJSZYCH CZASACH LUDZIE KTORZY OSZUKUJA...",
FIRMA KOLOBRZEG, mercedes audi vw opel
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Super warsztat. Fachowcy wiedzą co robią, znają się na rzeczy, szybko, sprawnie. Klient jest poinformowany o wszystkich usterkach. Moje auto spisuje się rewelacyjnie. Jestem zadowolona z jakości obsługi i wyglądu warsztatu polecam gorąco!!! ",
Zadowolona klientka, citroen
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Mam problem z tylnimi hamulcami i doborem części do tego przejściowego rocznika . Na tylnej osi jest nakretka 36 mm a we wszystkich opisach jest nakretka 30mm . Czy to mozliwe ze przy wczesniejszej ingerencji w tylne hamulce ktoś zamienił nakrętki mocujące bęben hamulcowy na nakretkę 36mm ?...