"Polecam najbardziej Pana Lukasza! Super mechanik, potrafi wszystko zrobić bardzo dobrze! Cudowny facet ",
Agunia , Audi
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"Szybka naprawa, solidna i mili panowie. Mozna negocjowac ceny ogolnie zadowolony z uslug",
K.k., Opel
"Polecam. Jestem zadowolony z jakości obsługi, komunikacji w trakcie naprawy, wyjaśnienia przyczyny usterki i wykonania usługi kompleksowo. Naprawy i wymiany płynów, filtrów wykonane rzeczowo i konkretnie na markowych produktach. ",
Sebastian, Audi A6 C6, Audi A6 C6, Audi A3, VW T4, Mercedes V
"Szybko, konkretnie, solidnie. Profesjonalne podejście do tematu. Polecam",
AB9, renault megane
"Pozdrawiam Panów z Jacex zwłaszcza elektryka samochodowego za bardzo profesjonalną obsługę klienta i rzetelną naprawę mojego auta. Mało już pozostało tak profesjonalnych mechaników uczciwie podchodzących do problemu. Pozdrawia właściciel Opla Astry III.",
Romek, Opel Astra III 1,7 xdti
"Wymiana napinacza i paska przebiegła w 100% prawidłowo bez żadnych zastrzeżeń. Miła i profesjonalna obsługa przez fachowców i fachowe doradztwo.",
Matek, Opel Zafira
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Bardzo szybka i sprawna naprawa mechnicza. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
Krzysztof-Poznań
"witam i polecam warsztat ale nie zgadzam sie do opini '''draiwera''' widocznie zazdrosci im sprytu i wiedzy bo co MI wiadomo rzeczy niemozliwe zalatwiaja od reki a cuda zajmuja im troche czasu.Paragonu nie daja bo nie maja kasy fiskalnej ale na zyczenie klienta wystawiaja rachunek.",
e30, bmw
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"WITAM NAPRAWIAM AUTA W TYM WARSZTACIE OD WIELU LAT A MAMY ICH W FIRMIE SPORO MOJ SYN JEST ROWNIEZ DOBRYM MECHANIKIEM I ON KONTROLUJE PRACE WYKONANE W WARSZTACIE PANA CAREWICZA I NIGDY Z NICZYM NIE BYLO PROBLEMU WIEC ODNOSZAC SIE DO OPINI PANA "DARIUSZA" CHYBA SIE TROCHE ZAGALOPOWAŁ Z TA OPINIA
W DZISIEJSZYCH CZASACH LUDZIE KTORZY OSZUKUJA...",
FIRMA KOLOBRZEG, mercedes audi vw opel
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Super warsztat. Fachowcy wiedzą co robią, znają się na rzeczy, szybko, sprawnie. Klient jest poinformowany o wszystkich usterkach. Moje auto spisuje się rewelacyjnie. Jestem zadowolona z jakości obsługi i wyglądu warsztatu polecam gorąco!!! ",
Zadowolona klientka, citroen
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Vectra C 1.8 benzyna + gaz. Zmieniłem dzis Chłodnice i po całości odpalam silnik a LPG nie załącza się. Nawet wskaźnik ilości gazu pokazuj jego brak (rezerwa) choć kilka dni temu tankowałem gaz. Mruga zielona kontrolka gazu (ta co wskazuje załączenie) Nie wiem czy dobrze ale dopiero w trakcie...
Witam, Podczas dzisiejszej wizyty u mechanika oznajmił mi on, że chłodnica to koszt około 500-800 zł zaś robocizna 250 zł. Z kolei fachowiec od klimatyzacji stwierdził, że cena chłodnicy to ok 250 zł zaś robocizna to 100 zł. Słysząc te kwoty obawiam się, że mechanik chce mnie naciągnąć. Ile...
Posiadam samochód Honda CR,-V z gazem r2000 ale jest problem dlaczego płyn w chłodnicy się gotuje i wiatraki się nie załączaja?
Witam. Od jakiegoś czasu mam wyciek płynu chłodniczego jakby spod EGR. Był on zdejmowany, sprawdzany i zakładany z nową oryginalną uszczelką 2 razy. Nic nie dało. Polecano mi wsypać uszczelniacz do chłodnic, lecz trochę się obawiałem takich zabiegów, więc jeździłem. Obecnie zauważyłem, że w...
Układ chłodzenia odpowiada za prawidłowe działanie silnika spalinowego w samochodzie. Jego prawidłowe działanie jest więc niezbędne dla funkcjonowania samochodu. Czy wiesz jednak, na jakiej...