"Polecam warsztat samochodowy Łuk - Mar , Panowie szybko zdiagnozowali usterkę. Kontakt z warsztatem na najwyższym poziomie. Warsztat godny polecenia. ",
Audi, Audi A4 B5 1,9 TDI
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"tez miałem malowanego forda mondeo u nich...wstawiane reperatury tylnych nadkoli wraz z progami.Świetna robota,nic nie wskazuje na to ze auto mialo tyle rdzy.Polecam warsztat z czystym sumieniem,auto odebralem tez czyste i wysprzatane.Warsztat nie wyglada zaciekawie ale wierzcie mi ze to mylace bo fachowcy sa wysmienici",
zadowolony
"Witam dobra diagnoza oraz szybko usunięta usterka. Bardzo polecam ten warsztat wczasowiczom dobry kontakt telefoniczny.polecam",
arek zielona góra, SKODA FABIA 1
"Polecam. Jestem zadowolony z jakości obsługi, komunikacji w trakcie naprawy, wyjaśnienia przyczyny usterki i wykonania usługi kompleksowo. Naprawy i wymiany płynów, filtrów wykonane rzeczowo i konkretnie na markowych produktach. ",
Sebastian, Audi A6 C6, Audi A6 C6, Audi A3, VW T4, Mercedes V
"Wczoraj tj. ( 16.04.2015 ) wymieniałam w zakładzie sprzęgło , usługa została wykonana profesjonalnie , kontakt z obsługą na najwyższym poziomie , polecam ten zakład. ",
ania, volkswagen
"BYŁEM ZASKOCZONY CZYTAJĄC DODANE KOMENTARZE ODDAŁEM DO NICH AUTO (JADĄC DO SANATORIUM SILNIK ZGASŁ PRZED SAMYM KOŁOBRZEGIEM) PRZYJECHALI SAMOCHÓD ZAHOLOWALI NA WARSZTAT PAN Z KTÓRYM SIĘ KONTAKTOWAŁEM BYŁ BARDZO MIŁY INFORMOWAŁ MNIE NA BIEŻĄCO CO SIĘ DZIEJE Z MOIM AUTEM I ILE TO BĘDZIE KOSZTOWAŁO NIE MAM ZASTRZEŻEŃ POLECAM",
TOM
"Wymiana napinacza i paska przebiegła w 100% prawidłowo bez żadnych zastrzeżeń. Miła i profesjonalna obsługa przez fachowców i fachowe doradztwo.",
Matek, Opel Zafira
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Bardzo miła obsuga, poczekalnia z serwisem kawowym, przystępne ceny części i robocizny, fachowa obsługa przy naprawie auta. ",
Adaś_wawa
"Szybka i sprawna obsługa. wszystkim gorąco polecamy.
sylwia i damian",
sylwwusia92, renault
"Generalnie jestem zadowolony z usług, naprawdę miło i profesjonalnie, polecam ten warsztat ale nie jest bez wad, mimo wszystko pojechał bym ponownie w razie awarii. ",
Tomek
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"Dzień dobry odnosząc się do tych opinii negatywnych zawartych na tej stronie chciałbym ,zaznaczyć że muszą to pisać firmy konkurencyjne ( zwykła złośliwość) ponieważ przebywam w tym warsztacie od lat jako klient posiadający parę pojazdów różnych marek i nigdy nie zauważyłem żeby klient był tak traktowany jak w tych komentarzach wręcz przeciwnie...",
port rybacki , vw / Mercedes i inne
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Robię samochody już bardzo długo w tym warsztacie i uważam że obsługa jest dobra i fachowa, ceny trochę lepsze niż w innych warsztatach. Jedyne minus to czasami są zawaleni pracą i trzeba trochę poczekać na odbiór samochodu, ale widać że się starają i czasami po godz 17 można ich zastać w trakcie pracy.",
Logan, CX, ZX, AX, ZX, C5, C2 aktualnie
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Po wymianie sprzęgła docisku i wysprzęglika oraz dwumasy B 180 CDI wchodzą wszystkie biegi ale gdy włączę silnik Ciężko wbić jedynkę i wsteczny dopiero kiedy przy wciśniętym sprzęgle włączę trójkę dwójkę a następnie jedynkę albo wsteczny to wchodzą
ALTEA 2005, 1.9TDI Nie wskakuje pierwszy bieg. Zamiast niego "wbija się" trójka. Na "zimnym" nie ma problemu. Pojawia się on po rozgrzaniu się samochodu, po przejechaniu parunastu kilometrów. Coś poważnego czy wystarczy jakaś regulacja?
Dzień dobry. Corsa C nie odsprzęgla do końca i ciągle jedzie. Biegi można zmieniać tylko na wyłączonym silniku. Co może być przyczyną? Czy to już czas na wymianę sprzęgła.
Witam serdecznie. Mam problem, padło sprzęgło w renault scenic 1.9 d.czy wymienić tylko sprzęgło, czy muszę także dwumase że sprzęgłem? Proszę o opinie. Z góry dziękuję.
Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV klasy premium. Jego produkcja rozpoczęła się w 2011 roku i trwa do teraz. I generacja modela produkowana była w latach 2011-2018, a II generacja jest na...
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...