"Naprawa wykonana szybko i solidnie.Diagnostyka bardzo trafna. Usunięta nawet usterka wybieraka biegów o której wiedziałem a nic nie mówiłem . Polecam ",
Moskit13, Golf 3 1.9 tdi
"Bardzo miła obsuga, poczekalnia z serwisem kawowym, przystępne ceny części i robocizny, fachowa obsługa przy naprawie auta. ",
Adaś_wawa
"Szybka i sprawna obsługa. wszystkim gorąco polecamy.
sylwia i damian",
sylwwusia92, renault
"Szczerze polecam jak coś się dzieje z autem to zawsze jadę do nich , szybkie i fachowe naprawy i co najważniejsze niskie ceny napraw",
Tomek
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"Serdeczne podziękowania dla właściciela i załogi warsztatu samochodowego z Kołobrzegu Matejki Jana 6 za profesjonalną i bezinteresowną pomoc w naprawie mojego auta Hyundai w dniu 06 10 2020 ! Dzięki za ratunek w potrzebie! Byłem gościnnie w Kołobrzegu miałem usterkę układu wydechowego,usterkę usunięto priorytetowo.Wszystkiego najlepszego z...",
Roman Mews, Hyundai Santamo
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Pełen pozytyw z wykonanej usługi. Auto trafiło od mechanika, który nie potrafił zdiagnozować usterki. Na początku przeprowadzono szczegółowy wywiad, następnie informowano o znalezionej usterce oraz o ewentualnych kosztach i szybko mogłem cieszyć się sprawnym autkiem. Rzetelna firma - na pewno tu wrócę.",
Citroen C4, Citroen
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"malowali mi auto...jestemm zadowolony...dobrze wykonna robota..auto odebrałem czyste,umyte i wysprzątane-pachnące.Fajny szef i jedgo pracownik polecam z czystym sumieniem",
motoryzacja
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"Swietnie poprawił robote po innym mechaniku i solidnie zabezpieczyl. Od tamtej pory gdy cos sie pojawia w aucue to stale dobrze naprawi. Wymienialem juz tarcze, mechanizm podnoszenia szyby ele, naprawa ukladu wydechu oraz uklad od chlodnicy. Wszystko solidnie i szybko zrealizowane. Goraco polecam, duze doswiadczenie i praktyczne umiejetnosci.",
Maciej, Audi
"Polecam. Jestem zadowolony z jakości obsługi, komunikacji w trakcie naprawy, wyjaśnienia przyczyny usterki i wykonania usługi kompleksowo. Naprawy i wymiany płynów, filtrów wykonane rzeczowo i konkretnie na markowych produktach. ",
Sebastian, Audi A6 C6, Audi A6 C6, Audi A3, VW T4, Mercedes V
"Obsługa sprawna i wykonana w oka mgnieniu. Pracownicy rzetelnie podeszli do tematu, a hamulec ręczny działa niezawodnie.
Gorąco polecam",
ENDRJU, Ford Focus
"Ja tam jestem zadowolony z ich usług nie raz korzystałem i naprawdę nie mam powodów do narzekań ani co do ceny ani co do jakości . Pozdrawiam",
zielony
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
zablokowane lewe tylne koło, hamulec ręczny,linka poluzowana, nie można ruszyć, z tyłu są bębny ,szczeki,co robić?
moim problemem jest hamulec ręczny, po wymianie linek mechanizmu tarczy wciąż pokazuje na wyświetlaczu ze nie działa i jest problem. jak można sobie z tym poradzić czy potrzebuje jakiegoś programu do tych linek?
Po naciągnięciu linki ręczny trzymał dobrze przez tydzień, a teraz znów nie trzyma. Co zrobić żeby dobrze naciągnąć i to podziałało dłużej?
Witam, wystąpił problem z autem VW Jetta, nie można ruszyć, gdyż hamulec ręczny nie chce puścić. Sama wajcha nie jest zaciągnięta. Czy to kwestia linki, która być może się zapiekła? Auto stało nieużywane około miesiąca.
Jeżeli hamulec ręczny nie chce odpuścić, nie uda nam się nigdzie pojechać samochodem. Jazda z zaciśniętym hamulec ręcznym doprowadzi do przegrzania układu hamulcowego i uszkodzenia elementów...