"Elegancko chłopaki ogarnęli moje Volvo rano wstawiłem na drugi dzień odebrałem ogólnie jestem zadowolony i polecam",
Damian, Volvo
"Polecam. Jestem zadowolony z jakości obsługi, komunikacji w trakcie naprawy, wyjaśnienia przyczyny usterki i wykonania usługi kompleksowo. Naprawy i wymiany płynów, filtrów wykonane rzeczowo i konkretnie na markowych produktach. ",
Sebastian, Audi A6 C6, Audi A6 C6, Audi A3, VW T4, Mercedes V
"Szybko, konkretnie, solidnie. Profesjonalne podejście do tematu. Polecam",
AB9, renault megane
"Przyjechałem turystycznie do Kołobrzegu. Potrzebowałem szybkiej diagnozy dotyczącej problemów z ciśnieniem oleju. Dzięki dużej życzliwości Właściciela i zrozumienia mojej sytuacji związanej z drogą powrotną do Krakowa, samochód został szybko przyjęty do diagnozy i usunięcia usterki. Pracownicy bardzo mili i profesjonalni. Naprawa została...",
Eligiusz Madejski, Volkswagen Tiguan
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Szybko, sprawnie, tanio. Autko naprawione, śmiga bez problemu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Pozdrawiam i do zobaczenia.",
Alicja11, VW SHARAN
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Planuje zakup skody octavia 2fl rs 2.0tdi 170 2011r gdzieś pytanie czy warto kupić taki samochód w kwocie 34tys czy może coś innego w kombi wiadomo przebieg więcej niż 200tys będzie miało takie auto. Opinie są różne o tych silnikach proszę o pomoc w wyborze jeszcze myślałem o passacie b7.
Witam Zastanawiam się nad zakupem BMW f10 520d 2.9 diesel rok produkcji 2011 184km automat czy to dobre auto w długie trasy szczególnie za granice i jakie maja wady ?
Chcę kupić samochód poniżej 10 letni, najbardziej odpowiada mi volvo v40 i audi a3, jakie wersje silnikowe są mniej awaryjne? Dużo jest ofert diesla, czy warto szukać z benzyną? Auto do dojazdów do pracy będzie robić ok 60km dziennie. Pozdrawiam
Witam. Jestem na etapie kupnie samochodu, jednak mam problem. Zastanawiam się nad Skoda Fabia hatchback 1.0 95km a Fiatem Tipo hatchback 1.4 95 km - oba z 2020 roku. Chciałabym zapytać czy mniejszy silnik w przypadku wyżej podanej mocy nie sprawia, że skraca się żywotność samochodu? Czy mogłabym...
Kupno auta to nie tylko spory wydatek, ale także często przyczyna stresu i poczucia niepewności. Czy pojazd jest rzeczywiście tak sprawny, jak przedstawia to sprzedający? Co trzeba będzie wymienić...