"Swietny serwis. Bardzo mile chlopaki, znajacy sie na swojej robocie, bez wiekszych problemow diagnozuja problem w kilka minut, nie do porownania z innymi warsztatami w ktorych chodzi Szef wszystkich szefow na ul. Sienkiewicza 12, a mechanicy patrza przez ramie czy oby napewno za wolno nie pracuja. ",
Stanislawa, Ford Fiesta
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
Obecność spalin w kabinie jest niebezpieczna dla zdrowia oraz wskazuje na problem występujący w samochodzie. Jeżeli kierowca lub pasażerowie odczuwają swędzenie oczu związane z gazami spalinowymi,...