"Naprawa uszczelnienia wtryskiwacza przebiegła szybko. Diagnoza usterki zrobiona w locie. Polecam ten warsztat bo tam właśnie wiedzą co robią . Cena za usługę do przyjęcia, także polecam wszystkim ten warsztat.",
Krzysztof K, Ford Focus Mk2 Kombi 2010
"Bardzo duża wyrozumiałość. Nie mogłam zostawić auta na długo a miałam problem z wodą, dużo tracił.
Po rozmowie z przemiłą Panią otrzymałam szybki termin dostarczenia auta na warsztat. Po 4 godzinach telefon - przemiła niespodzianka. Auto zdiagnozowane, naprawione i gotowe do odbioru.
Cena usługi nie szaleńczo wygórowana. Mogłam spokojnie...",
Zimna , Audi a4 b5
"Bardzo szybka i sprawna naprawa mechnicza. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!",
Krzysztof-Poznań
"Bardzo dobry mechanik , nie naciąga , konkretny i solidny",
pj1982, Golf IV
Serdecznie zapraszam do kontaktu
"Serdeczne podziękowania dla właściciela i załogi warsztatu samochodowego z Kołobrzegu Matejki Jana 6 za profesjonalną i bezinteresowną pomoc w naprawie mojego auta Hyundai w dniu 06 10 2020 ! Dzięki za ratunek w potrzebie! Byłem gościnnie w Kołobrzegu miałem usterkę układu wydechowego,usterkę usunięto priorytetowo.Wszystkiego najlepszego z...",
Roman Mews, Hyundai Santamo
"Polecam. Dobry konkretny mechanik. Ma wiedzę i praktykę. Widać że stara się pomóc a nie naciągnąć. Potrzebuje na to czasu bo robi kilka aut na raz ale to akurat nie jest wadą lecz stylem pracy. Spokojnie można tam oddać auto do naprawy. Przynajmniej jak mówi ze zrobi to zrobi i nie ściemnia. Cenowo też jest ok. ",
Pit, Vw
"Bardzo dobry mechanik. Naprawił wszystko sprawnie i szybko. Jedna uwaga: właściciel nie wystawia rachunków.
",
Radosław Drożdżewski, Ford Focus mk1
"Super warsztat. Fachowcy wiedzą co robią, znają się na rzeczy, szybko, sprawnie. Klient jest poinformowany o wszystkich usterkach. Moje auto spisuje się rewelacyjnie. Jestem zadowolona z jakości obsługi i wyglądu warsztatu polecam gorąco!!! ",
Zadowolona klientka, citroen
Od 20 lat zajmuję się naprawą samochodów francuskich Citroen Peugeot
Autoryzowany serwis wielomarkowy, Naprawa samochodów Sprzedaż części i akcesoriów
" zdiagnozowana usterka i usunieta...bez jakis komplikacji",
dual43, BMW 525
"Szybka naprawa, solidna i mili panowie. Mozna negocjowac ceny ogolnie zadowolony z uslug",
K.k., Opel
Pełen zakres mechaniki, wulkanizacja oraz klimatyzacja. Zapraszamy Serdecznie!
"Opinia o tym warsztacie jak najbardziej pozytywna :-). Wyjechałem z rodziną na wakacje i auto zepsuło się 70 km przed celem. Assistance zadziałał. Warsztat z polecenia, samochód odstawiony o 10 na serwis, a odebrany tego samego dnia o 15. Ceny też przystępne. Polecam ich jak najbardziej.",
Maciek, Peugeot 206
"Swietnie poprawił robote po innym mechaniku i solidnie zabezpieczyl. Od tamtej pory gdy cos sie pojawia w aucue to stale dobrze naprawi. Wymienialem juz tarcze, mechanizm podnoszenia szyby ele, naprawa ukladu wydechu oraz uklad od chlodnicy. Wszystko solidnie i szybko zrealizowane. Goraco polecam, duze doswiadczenie i praktyczne umiejetnosci.",
Maciej, Audi
"Polecam. Jestem zadowolony z jakości obsługi, komunikacji w trakcie naprawy, wyjaśnienia przyczyny usterki i wykonania usługi kompleksowo. Naprawy i wymiany płynów, filtrów wykonane rzeczowo i konkretnie na markowych produktach. ",
Sebastian, Audi A6 C6, Audi A6 C6, Audi A3, VW T4, Mercedes V
"Obsługa sprawna i wykonana w oka mgnieniu. Pracownicy rzetelnie podeszli do tematu, a hamulec ręczny działa niezawodnie.
Gorąco polecam",
ENDRJU, Ford Focus
"Jestem ogólnie zadowolony ",
Kania, Fiat punto 2
Nasi mechanicy za darmo odpowiadają na pytania związane z serwisowaniem samochodów.
Proszę o pomoc posiadam bmw e90 2010 rok 125kw 170km sedan mam dylemat jakiej firmy najlepiej kupić tarcze i klocki na przód żeby były skuteczne i nie pyliły tak bardzo
Witam, Ostatnio podczas jazdy poczułem zapach spalenizny. Później auto nie chciało przyśpieszać plus trzęsło kierownicą przy hamowaniu. Po zatrzymaniu felga była gorąca, a z klocka unosił się dym. Wstępnie mechanik stwierdził dwa dni później, że hamulce ok ... Co może być przyczyną ?
Witam mam pytanie dotyczące tarcz hamulcowych , mianowicie kupiłem zamienniki i nie mają otworu na srube centrujacą a oryginały mają takową , pytanie brzmi czy zakładać takie czy nie jeżeli tak to jakie mogą być problemy po założeniu bez śruby centrujacej?
Witam. Mam Chryslera 300c i od wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych mialem problem z grzaniem się koła i to nie zawsze tego samego. Czasami samochód jeździł dobrze, a czasami nie. Teraz grzeje się tylko jedna strona od dłuższego czasu. Co mam zrobić?
Hyundai ix20 to auto segmentu B kategorii minivan. Jego produkcję rozpoczęto w roku 2010 i zakończono w 2020. Model przeszedł facelifting w 2015 roku. Hyundai ix20 zastąpił model Matrix...
Honda City to mały miejski sedan z segmentu B. Jego produkcja zaczęła się w 1981 roku i trwała do 2011. City to alternatywa dla modelu Jazz, która produkowana jest do dzisiaj. W modelu City...
VW Tiguan II generacji to auto produkowane od 2017 roku. Należy do segmentu Crossover i jest mniejszym autem uterenowionym od modelu Touareg. Auto dostępne jest z silnikami benzynowymi o...
VW Tiguan I generacji to auto produkowane w latach 2007-2016. Jest to auto z segmentu Crossover, mniejsze od modelu Touareg. Kierowcy do wyboru mieli 5 silników benzynowych z wtryskiem...